x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Park Tool Pizza Tool Sininen

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Park Tool Pizza Tool Sininen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Park Tool Pizza Tool Sininen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Park Tool Pizza Tool Sininen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/143230148.jpg?ts=1
Park Tool Park Tool Pizza Tool Sininen Pizza Tool Sininen Pizza Tool Sininen (1)
  • 00763477005694
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Hopea, Sininen
    • Materiaalit: Muovi, Ruostumaton teräs
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex, Lapset
  • 27.89 27.89 EUR 1
    1
    • Bikeinn.com/fi Bikeinn.com/fi
      27.89, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Champion Garment Steamer
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141658931.jpg?ts=1
      Champion Champion Garment Steamer Garment Steamer Garment Steamer (2)
      Champion Garment Steamer
      • 07391091856793
      • CHST110
      1
    • Electrolux EDBS3340 SILITYSKESKUS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210702829.jpg?ts=1
      Electrolux Electrolux EDBS3340 SILITYSKESKUS EDBS3340 SILITYSKESKUS EDBS3340 SILITYSKESKUS Electrolux QuickSteam -höyrysilityskeskus auttaa sinua pääsemään eroon sitkeimmistäkin rypyistä. Rauta lämpenee nopeasti ja siinä on erittäin tehokas höyryntuotto sekä kätevä pystyhöyrytysmahdollisuus. (2)
      Electrolux EDBS3340 SILITYSKESKUS
      • 07332543474882
      • EDBS3340
      1
    • Philips GC3920/20
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216719943.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168839012.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158256156.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158256144.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158256153.jpg?ts=1
      Philips Philips GC3920/20 GC3920/20 GC3920/20 (1)
      Philips GC3920/20
      • 08710103813781
      • 08710103813163
      • 08710103811626
      • GC3920/20
      • 3997613
      • 8710103811626
      • 4005522
      1
    • Bosch Series 8 VarioComfort höyrysilityskeskus TDS8060
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114720717.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114720706.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114720707.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114720708.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114720722.jpg?ts=1
      Bosch Bosch Series 8 VarioComfort höyrysilityskeskus TDS8060 Series 8 VarioComfort höyrysilityskeskus TDS8060 Series 8 VarioComfort höyrysilityskeskus TDS8060 i-Temp Advanced: täydellinen lämpötilan ja höyryn yhdistelmä tekee silityksestä nopeaa ja helppoa.Calc'nClean Perfect: erittäin tehokas kalkinpoisto-ohjelma sekä höyrysilityskeskukselle että silitysraudalle.CeraniumGlisséePro: liukuu hyvin kevyesti kankaalla, ja on erittäin naarmuuntumaton.SecureLock: Turvallisuutta ja mukavuutta.Höyryasemien siirtäminen ja varastointi voi olla työlästä. Näin ei ole asian laita Bosch-höyryasemissa, joissa on SecureLock-ominaisuus. Kätevän kiinnityksen ansiost... (1)
      Bosch Series 8 VarioComfort höyrysilityskeskus TDS8060
      • 04242005032297
      • TDS8060
      1
    • min
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 22.85
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 22.85
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 22.85
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 22.85
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 22.85
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 22.85
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 22.85
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 22.85
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 24.85
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 27.89
    • info@vertaa.fi