x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Rösle Turner

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Rösle Turner
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Rösle Turner
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Rösle Turner
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/223804371.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/127968367.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237331993.jpg?ts=1
Rösle Rösle Turner Turner Turner Turner, 8.5 x 3 x 34.5 cm, sileä musta, matta ruostumaton teräs (1)
  • 04004293106377
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Hopea
    • Materiaalit: Ruostumaton teräs, Silikoni
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • 47.58 47.58 EUR 1
    1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Turner, 8.5 x 3 x 34.5 cm, sileä musta, matta ruostumaton teräs47.58, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Champion Garment Steamer
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141658931.jpg?ts=1
      Champion Champion Garment Steamer Garment Steamer Garment Steamer (2)
      Champion Garment Steamer
      • 07391091856793
      • CHST110
      1
    • Philips GC3920/20
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216719943.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168839012.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158256156.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158256144.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158256153.jpg?ts=1
      Philips Philips GC3920/20 GC3920/20 GC3920/20 (1)
      Philips GC3920/20
      • 08710103813781
      • 08710103813163
      • 08710103811626
      • GC3920/20
      • 3997613
      • 8710103811626
      • 4005522
      1
    • Bosch TDA3024010 silitysrauta Höyrysilitysrauta Ceranium Glissée -pohjalevy 2400 W Punainen, Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154006617.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158137397.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169650904.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158137396.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136115986.jpg?ts=1
      Bosch Bosch TDA3024010 silitysrauta Höyrysilitysrauta Ceranium Glissée -pohjalevy 2400 W Punainen, Valkoinen TDA3024010 silitysrauta Höyrysilitysrauta Ceranium Glissée -pohjalevy 2400 W Punainen, Valkoinen TDA3024010 silitysrauta Höyrysilitysrauta Ceranium Glissée -pohjalevy 2400 W Punainen, Valkoinen SensorSecure: Laite sammuttaa itse itsensä, kun se lasketaan alas, ja kuumenee jälleen uudelleen nostettaessa käteen. Erikoismuotoiltu CeraniumGlissée pohja mahdollistaa silityksen moneen suuntaan. Höyrysuihke: 150 g 3AntiCalc -toiminto: Kolmiosainen puhdistustoiminto itsepuhdistus, calc'n clean-puhdistus ja sisäänrakennettu anti-calc -järjestelmäSuorituskyky Liitäntäteho: 2400 W maks.Höyrysuihke: 150 g/minJatkuva höyry: 40 g/minParempi höyryn jakautuminen höyryn poistumisaukkojen optimaalis... (5)
      Bosch TDA3024010 silitysrauta Höyrysilitysrauta Ceranium Glissée -pohjalevy 2400 W Punainen, Valkoinen
      • 04242002814681
      • TDA3024010
      1
    • Bosch Series 8 VarioComfort höyrysilityskeskus TDS8060
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114720717.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114720706.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114720707.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114720708.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114720722.jpg?ts=1
      Bosch Bosch Series 8 VarioComfort höyrysilityskeskus TDS8060 Series 8 VarioComfort höyrysilityskeskus TDS8060 Series 8 VarioComfort höyrysilityskeskus TDS8060 i-Temp Advanced: täydellinen lämpötilan ja höyryn yhdistelmä tekee silityksestä nopeaa ja helppoa.Calc'nClean Perfect: erittäin tehokas kalkinpoisto-ohjelma sekä höyrysilityskeskukselle että silitysraudalle.CeraniumGlisséePro: liukuu hyvin kevyesti kankaalla, ja on erittäin naarmuuntumaton.SecureLock: Turvallisuutta ja mukavuutta.Höyryasemien siirtäminen ja varastointi voi olla työlästä. Näin ei ole asian laita Bosch-höyryasemissa, joissa on SecureLock-ominaisuus. Kätevän kiinnityksen ansiost... (1)
      Bosch Series 8 VarioComfort höyrysilityskeskus TDS8060
      • 04242005032297
      • TDS8060
      1
    • min
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 46.42
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 47.58
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 47.58
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 47.58
    • info@vertaa.fi