x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Russell Hobbs höyrysilitysrauta Impact 24650-56 -

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Russell Hobbs höyrysilitysrauta Impact 24650-56 -
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Russell Hobbs höyrysilitysrauta Impact 24650-56 -
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Russell Hobbs höyrysilitysrauta Impact 24650-56 -
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208262739.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208868218.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208868217.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208868216.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/136125067.jpg?ts=1
Russell Hobbs Russell Hobbs höyrysilitysrauta Impact 24650-56 - höyrysilitysrauta Impact 24650-56 - höyrysilitysrauta Impact 24650-56 - Steam iron with automatic shut-off, sole plate: ceramic, 2400 W, 300ml water tank, 160g / min steam shot, 45g / min continuous steam, Dry / steam / spray / steam shot, Anti-lime, Anti-drip, Precision steam spout, Vertical steam, Self-cleaning function, Can handle be lost from 1.2 meters height, Blue / BlackThe Impact iron is designed to defeat the drop. Whether you accidentally knock it off the ironing board or drop it mid iron, its resilient rubber armor means that the inevitable fall will n... (1)
  • 04008496881147
  • 4865237
1
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Silitysraudan tyyppi: Höyrysilitysrauta
    • Sukupuoli: Aikuiset, Unisex
  • Tekniset tiedot
    • Teho: 2400 W
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Sininen
    • Materiaalit: Keramiikka, Muovi
  • Julkaisu
    • Julkaisuvuosi: 2017
  • 46.18 54.57 EUR 1
    1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Steam iron with automatic shut-off, sole plate: ceramic, 2400 W, 300ml water tank, 160g / min steam shot, 45g / min continuous steam, Dry...
      46.18, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Champion Garment Steamer
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141658931.jpg?ts=1
      Champion Champion Garment Steamer Garment Steamer Garment Steamer (2)
      Champion Garment Steamer
      • 07391091856793
      • CHST110
      1
    • Philips GC3920/20
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216719943.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168839012.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158256156.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158256144.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158256153.jpg?ts=1
      Philips Philips GC3920/20 GC3920/20 GC3920/20 (1)
      Philips GC3920/20
      • 08710103813781
      • 08710103813163
      • 08710103811626
      • GC3920/20
      • 3997613
      • 8710103811626
      • 4005522
      1
    • Bosch TDA3024010 silitysrauta Höyrysilitysrauta Ceranium Glissée -pohjalevy 2400 W Punainen, Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154006617.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158137397.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169650904.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158137396.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136115986.jpg?ts=1
      Bosch Bosch TDA3024010 silitysrauta Höyrysilitysrauta Ceranium Glissée -pohjalevy 2400 W Punainen, Valkoinen TDA3024010 silitysrauta Höyrysilitysrauta Ceranium Glissée -pohjalevy 2400 W Punainen, Valkoinen TDA3024010 silitysrauta Höyrysilitysrauta Ceranium Glissée -pohjalevy 2400 W Punainen, Valkoinen SensorSecure: Laite sammuttaa itse itsensä, kun se lasketaan alas, ja kuumenee jälleen uudelleen nostettaessa käteen. Erikoismuotoiltu CeraniumGlissée pohja mahdollistaa silityksen moneen suuntaan. Höyrysuihke: 150 g 3AntiCalc -toiminto: Kolmiosainen puhdistustoiminto itsepuhdistus, calc'n clean-puhdistus ja sisäänrakennettu anti-calc -järjestelmäSuorituskyky Liitäntäteho: 2400 W maks.Höyrysuihke: 150 g/minJatkuva höyry: 40 g/minParempi höyryn jakautuminen höyryn poistumisaukkojen optimaalis... (5)
      Bosch TDA3024010 silitysrauta Höyrysilitysrauta Ceranium Glissée -pohjalevy 2400 W Punainen, Valkoinen
      • 04242002814681
      • TDA3024010
      1
    • Bosch Series 8 VarioComfort höyrysilityskeskus TDS8060
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114720717.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114720706.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114720707.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114720708.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114720722.jpg?ts=1
      Bosch Bosch Series 8 VarioComfort höyrysilityskeskus TDS8060 Series 8 VarioComfort höyrysilityskeskus TDS8060 Series 8 VarioComfort höyrysilityskeskus TDS8060 i-Temp Advanced: täydellinen lämpötilan ja höyryn yhdistelmä tekee silityksestä nopeaa ja helppoa.Calc'nClean Perfect: erittäin tehokas kalkinpoisto-ohjelma sekä höyrysilityskeskukselle että silitysraudalle.CeraniumGlisséePro: liukuu hyvin kevyesti kankaalla, ja on erittäin naarmuuntumaton.SecureLock: Turvallisuutta ja mukavuutta.Höyryasemien siirtäminen ja varastointi voi olla työlästä. Näin ei ole asian laita Bosch-höyryasemissa, joissa on SecureLock-ominaisuus. Kätevän kiinnityksen ansiost... (1)
      Bosch Series 8 VarioComfort höyrysilityskeskus TDS8060
      • 04242005032297
      • TDS8060
      1
    • min
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 54.55
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 54.55
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 54.55
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 54.55
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 54.55
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 54.55
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 54.55
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 54.55
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 54.55
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 54.55
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 54.55
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 54.55
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 54.55
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 54.55
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 54.55
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 54.57
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 54.32
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 54.07
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 53.83
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 53.59
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 53.35
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 53.11
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 52.87
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 52.63
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 52.39
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 52.39
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 52.39
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 52.15
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 51.91
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 51.68
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 51.45
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 51.22
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 50.99
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 50.76
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 50.53
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 50.30
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 50.07
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 49.84
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 49.62
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 49.40
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 49.18
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 48.96
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 48.74
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 48.52
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 48.30
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 48.08
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 47.86
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 47.65
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 47.44
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 47.23
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 47.02
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 46.81
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 46.60
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 46.39
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 46.18
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 46.18
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 46.18
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 46.18
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 46.18
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 46.18
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 46.18
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 46.18
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 46.18
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 46.18
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 46.18
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 46.18
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 46.18
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 46.18
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 46.18
    • info@vertaa.fi