x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Tefal GV9580

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Tefal GV9580
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Tefal GV9580
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Tefal GV9580
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/213178009.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237271758.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237271753.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/223866201.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155328574.jpg?ts=1
Tefal Tefal GV9580 GV9580 GV9580 (1)
  • 03121040063767
  • GV9580
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Silitysraudan tyyppi: Höyrysilityskeskus
    • Sukupuoli: Unisex
    • Takuu: 2 v
  • Tekniset tiedot
    • Teho: 2600 W
    • Vesisäiliön tilavuus: 1.9 L
    • Maksimi höyrypaine: 8 bar
    • Höyryn lisäys: 580 g/min
    • Johdon pituus (m): 1.7 m
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Automaattinen virrankatkaisu: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Väri: Sininen, Valkoinen
    • Materiaalit: Muovi
  • Paino ja mitat
    • Paino: 5.1 kg
  • 297.44 297.44 EUR 1
    1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      297.44, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Black & Decker höyrysilitysrauta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209844331.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163050574.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163050578.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199110597.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163050579.jpg?ts=1
      Black & Decker Black & Decker höyrysilitysrauta höyrysilitysrauta höyrysilitysrauta Black + Decker Höyrysilitysrauta - Sopii kaikentyyppisille kankaille - 2200 W Suurin teho ja 120 g Höyry / min 2200 W suurin teho 120 g Höyry / min Pohja ruostumatonta terästä (1)
      Black & Decker höyrysilitysrauta
      • 08432406180079
      • 60817835
      3
    • Russell Hobbs höyrysilitysrauta Impact 24650-56 -
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208262739.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208868218.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208868217.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208868216.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136125067.jpg?ts=1
      Russell Hobbs Russell Hobbs höyrysilitysrauta Impact 24650-56 - höyrysilitysrauta Impact 24650-56 - höyrysilitysrauta Impact 24650-56 - Steam iron with automatic shut-off, sole plate: ceramic, 2400 W, 300ml water tank, 160g / min steam shot, 45g / min continuous steam, Dry / steam / spray / steam shot, Anti-lime, Anti-drip, Precision steam spout, Vertical steam, Self-cleaning function, Can handle be lost from 1.2 meters height, Blue / BlackThe Impact iron is designed to defeat the drop. Whether you accidentally knock it off the ironing board or drop it mid iron, its resilient rubber armor means that the inevitable fall will n... (1)
      Russell Hobbs höyrysilitysrauta Impact 24650-56 -
      • 04008496881147
      • 4865237
      1
      deal
    • Russell Hobbs Supreme Steam Pro -silitysrauta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226728974.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140455566.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140455565.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140455562.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140455563.jpg?ts=1
      Russell Hobbs Russell Hobbs Supreme Steam Pro -silitysrauta Supreme Steam Pro -silitysrauta Supreme Steam Pro -silitysrauta The Supreme Steam Pro Iron -höyrysilitysrauta tarjoaa 40 g/min höyrytuotannon, tehokkaan 145 g/min höyrysuihkeen, keraamisen pohjalevyn tarttumattomalla pinnoitteella sekä 0,31 litran vesisäiliön. Sisältää myös pystyhöyrystystoiminnon. (1)
      Russell Hobbs Supreme Steam Pro -silitysrauta
      • 04008496881178
      • 4864945
      • 23971-56
      • 23516046001
      2
    • Point POGC21WH SILITYSRAUTA
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158087913.jpg?ts=1
      Point Point POGC21WH SILITYSRAUTA POGC21WH SILITYSRAUTA POGC21WH SILITYSRAUTA Laadukas Point POGC21WH silitysrauta takaa erinomaisen silityskokemuksen laitteen kattavien ominaisuuksien ansiosta. Silitysrauta ei tiputtele vesipisaroita kankaille, estää kalkin kerääntymisen ja on varustettu automaattisella virrankatkaisulla. Tehokasta silitystä Silitysrauta lämpenee nopeasti ja tuottaa jatkuvaa höyryä 20 g/min. Silität siis vaatteet nopeasti ja tehokkaasti, eikä aikaasi tuhraannu odotteluun tai hitaaseen silittämiseen. Pystysuora höyrytoiminto Pystysuora höyryntuotto mah... (1)
      Point POGC21WH SILITYSRAUTA
      • 04894526034511
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 266.35
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 266.35
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 266.35
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 266.35
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 284.45
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 284.45
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 284.45
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 284.45
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 284.45
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 284.45
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 284.45
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 284.45
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 284.45
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 284.45
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 284.45
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 284.45
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 284.45
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 284.45
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 284.45
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 284.45
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 284.45
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 284.45
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 284.45
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 284.45
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 284.45
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 284.45
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 284.45
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 284.45
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 284.45
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 284.45
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 284.45
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 284.45
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 284.45
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 297.44
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 275.92
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 275.92
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 259.93
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 259.93
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 259.93
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 259.93
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 297.44
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 259.93
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 259.93
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 259.93
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 259.93
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 259.93
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 259.93
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 297.44
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 259.93
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 259.93
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 297.44
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 258.35
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 258.28
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 258.28
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 258.57
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 258.52
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 267.16
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 267.16
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 267.16
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 267.16
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 267.16
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 267.16
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 267.16
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 297.44
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 267.02
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 267.04
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 297.44
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 297.44
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 297.44
    • info@vertaa.fi