x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Tristar ST-8143 Steam iron

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Tristar ST-8143 Steam iron
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Tristar ST-8143 Steam iron
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Tristar ST-8143 Steam iron
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/143633166.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/101202688.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/136109499.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/136109579.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/157493366.jpg?ts=1
Tristar Tristar ST-8143 Steam iron ST-8143 Steam iron ST-8143 Steam iron Tehokas 2200W Tristar höyrysilitysrauta on helppokäyttöinen ja se silittää pahimmatkin rypyt tehokkasti ja nopeasti. Höyryntuotto jopa 85g/minuutissa. Raudassa on tippalukko, automaattinen kalkinpoisto ja puhdistusjärjestelmä. Raudan keraaminen pohja on erittäin kestävä. Vesisäiliön tilavuus 240ml. (1)
  • 08713016019271
  • 418023
  • ST-8143
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Silitysraudan tyyppi: Höyrysilitysrauta
    • Langaton: Ei
    • Sukupuoli: Aikuiset, Unisex
    • Takuu: 2 v
  • Tekniset tiedot
    • Teho: 2200 W
    • Vesisäiliön tilavuus: 0.24 L
    • Pystysuora höyrytoiminto: Kyllä
    • Höyryn lisäys: 60 g/min
    • Johdon pituus (m): 1.9 m
    • Säädettävä höyry: Kyllä
    • Itsepuhdistuva: Kyllä
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Automaattinen virrankatkaisu: Ei
  • Suunnittelu
    • Väri: Violetti, Valkoinen
    • Materiaalit: Muovi
  • Ominaisuudet
    • Höyrysysäys: Kyllä
  • Julkaisu
    • Julkaisuvuosi: 2015
  • 33.70 40.90 EUR 2
    2
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Tehokas 2200W Tristar höyrysilitysrauta on helppokäyttöinen ja se silittää pahimmatkin rypyt tehokkasti ja nopeasti. Höyryntuotto jopa 85...33.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      Monikäyttöinen höyrysilitysrauta helpottaa vaatehuoltoasi säädettävän termostaatin avulla. Tristar ST-8143 höyrysilitysrauta pitää itsens...40.90, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Black & Decker höyrysilitysrauta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209844331.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163050574.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163050578.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199110597.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163050579.jpg?ts=1
      Black & Decker Black & Decker höyrysilitysrauta höyrysilitysrauta höyrysilitysrauta Black + Decker Höyrysilitysrauta - Sopii kaikentyyppisille kankaille - 2200 W Suurin teho ja 120 g Höyry / min 2200 W suurin teho 120 g Höyry / min Pohja ruostumatonta terästä (1)
      Black & Decker höyrysilitysrauta
      • 08432406180079
      • 60817835
      3
    • Braun Texstyle 9 Si 9270wh 3000w Steam Iron Harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213979410.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213986715.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213986716.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238172030.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238172031.jpg?ts=1
      Braun Braun Texstyle 9 Si 9270wh 3000w Steam Iron Harmaa Texstyle 9 Si 9270wh 3000w Steam Iron Harmaa Texstyle 9 Si 9270wh 3000w Steam Iron Harmaa (1)
      Braun Texstyle 9 Si 9270wh 3000w Steam Iron Harmaa
      • 08021098000491
      1
    • Tefal Pro Style IT3440E0 vaatehöyrystin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150539636.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140958455.jpg?ts=1
      Tefal Tefal Pro Style IT3440E0 vaatehöyrystin Pro Style IT3440E0 vaatehöyrystin Pro Style IT3440E0 vaatehöyrystin Höyrytin,raudan pohja: metal, 1800 W, musta / hopea (4)
      Tefal Pro Style IT3440E0 vaatehöyrystin
      • 03121040069844
      • 13121040069841
      2
    • Philips GC3920/20
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216719943.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168839012.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158256156.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158256144.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158256153.jpg?ts=1
      Philips Philips GC3920/20 GC3920/20 GC3920/20 (1)
      Philips GC3920/20
      • 08710103813781
      • 08710103813163
      • 08710103811626
      • GC3920/20
      • 3997613
      • 8710103811626
      • 4005522
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 33.70
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 33.70
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 33.70
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 33.70
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 33.70
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 33.70
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 33.70
    • info@vertaa.fi