x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Diesel silmälasit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Diesel DL5313 052, Havana, Kehysmateriaali Muovi, Miehet silmälasit vahvuuksilla
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135330704.jpg
      Diesel Diesel DL5313 052, Havana, Kehysmateriaali Muovi, Miehet silmälasit vahvuuksilla DL5313 052, Havana, Kehysmateriaali Muovi, Miehet silmälasit vahvuuksilla DL5313 052, Havana, Kehysmateriaali Muovi, Miehet silmälasit vahvuuksilla Diesel stands for passion, individuality and self-expression. Ever since Renzo Rosso created it in 1978, the brand remained both ahead and outside of trends. Diesel eyewear collection follows the same philosophy the brand has in its DNA - to challenge the status quo, experiment with new ideas, innovate and provoke.For whom are they?Prescription glasses Diesel DL5313 052 are part of the latest Diesel collection carefully crafted for men. This elegant full-rim model reflects the latest trends i... (3)
      Diesel DL5313 052, Havana, Kehysmateriaali Muovi, Miehet silmälasit vahvuuksilla
      • 00889214036735
      1
      72.00 EUR
    • Diesel DL5347 002, Musta, Kehysmateriaali Metalli, Miehet silmälasit vahvuuksilla
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153367854.jpg
      Diesel Diesel DL5347 002, Musta, Kehysmateriaali Metalli, Miehet silmälasit vahvuuksilla DL5347 002, Musta, Kehysmateriaali Metalli, Miehet silmälasit vahvuuksilla DL5347 002, Musta, Kehysmateriaali Metalli, Miehet silmälasit vahvuuksilla Diesel stands for passion, individuality and self-expression. Ever since Renzo Rosso created it in 1978, the brand remained both ahead and outside of trends. Diesel eyewear collection follows the same philosophy the brand has in its DNA - to challenge the status quo, experiment with new ideas, innovate and provoke.For whom are they?Prescription glasses Diesel DL5347 002 are part of the latest Diesel collection carefully crafted for men. This elegant half-rim model reflects the latest trends i... (1)
      Diesel DL5347 002, Musta, Kehysmateriaali Metalli, Miehet silmälasit vahvuuksilla
      • 00889214093677
      1
      78.00 EUR
    • Diesel DL5389 016, Hopea, Kehysmateriaali Metalli, Naiset silmälasit vahvuuksilla
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156049237.jpg
      Diesel Diesel DL5389 016, Hopea, Kehysmateriaali Metalli, Naiset silmälasit vahvuuksilla DL5389 016, Hopea, Kehysmateriaali Metalli, Naiset silmälasit vahvuuksilla DL5389 016, Hopea, Kehysmateriaali Metalli, Naiset silmälasit vahvuuksilla Diesel merkitsee intohimoa, yksilöllisyyttä ja itseilmaisua. Aina siitä lähtien kun Renzo Rosso loi Dieselin vuonna 1978, se on ollut maailman kärjessä. Dieselin lasit pohjautuvat samaan filosofiaan kuin sen muutkin tuotteet - uusien ideoitten kokeilu, innovaatio ja provokaatio. Pre koho?Diesel DL5389 016 aurinkolasit vahvuuksilla ovat osa uutta Diesel kokoelmaa jotka ovat tehty varta vasten naisille. Tämä elegantti täyskehys malli kuvastaa uusinta trendiä nyky-design laseissa ja sen pyöreä m... (1)
      Diesel DL5389 016, Hopea, Kehysmateriaali Metalli, Naiset silmälasit vahvuuksilla
      • 00889214180117
      1
      78.00 EUR
    • Diesel DL5354 050, Ruskea, Kehysmateriaali Metalli, Unisex silmälasit vahvuuksilla
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153367076.jpg
      Diesel Diesel DL5354 050, Ruskea, Kehysmateriaali Metalli, Unisex silmälasit vahvuuksilla DL5354 050, Ruskea, Kehysmateriaali Metalli, Unisex silmälasit vahvuuksilla DL5354 050, Ruskea, Kehysmateriaali Metalli, Unisex silmälasit vahvuuksilla Diesel stands for passion, individuality and self-expression. Ever since Renzo Rosso created it in 1978, the brand remained both ahead and outside of trends. Diesel eyewear collection follows the same philosophy the brand has in its DNA - to challenge the status quo, experiment with new ideas, innovate and provoke.For whom are they?Prescription glasses Diesel DL5354 050 are part of the latest Diesel collection carefully crafted for both men and women (unisex). This elegant full-rim model refl... (1)
      Diesel DL5354 050, Ruskea, Kehysmateriaali Metalli, Unisex silmälasit vahvuuksilla
      • 00889214093929
      1
      84.00 EUR
    • Diesel DL5314 026, Kristalli, Kehysmateriaali Muovi, Miehet silmälasit vahvuuksilla
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135330583.jpg
      Diesel Diesel DL5314 026, Kristalli, Kehysmateriaali Muovi, Miehet silmälasit vahvuuksilla DL5314 026, Kristalli, Kehysmateriaali Muovi, Miehet silmälasit vahvuuksilla DL5314 026, Kristalli, Kehysmateriaali Muovi, Miehet silmälasit vahvuuksilla Diesel stands for passion, individuality and self-expression. Ever since Renzo Rosso created it in 1978, the brand remained both ahead and outside of trends. Diesel eyewear collection follows the same philosophy the brand has in its DNA - to challenge the status quo, experiment with new ideas, innovate and provoke.For whom are they?Prescription glasses Diesel DL5314 026 are part of the latest Diesel collection carefully crafted for men. This elegant full-rim model reflects the latest trends i... (1)
      Diesel DL5314 026, Kristalli, Kehysmateriaali Muovi, Miehet silmälasit vahvuuksilla
      • 00889214036933
      1
      61.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
      • Gucci DEFAULT
        • gucci
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
    • Merkki (brand):
      • Alpina (alpina)
      • AROZZI (arozzi)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • BOSS (boss)
      • Bulgari (bulgari)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carolina Herrera (carolina_herrera)
      • Carrera (carrera)
      • Carrera Junior (carrera_junior)
      • CAT (cat)
      • Cerrutti (cerrutti)
      • Chloé (chloe_)
      • Converse (converse)
      • Crullé (crulle_)
      • David Beckham (david_beckham)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Fendi (fendi)
      • Fossil (fossil)
      • Furla (furla)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Havaianas (havaianas)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • Komono (komono)
      • Lacoste (lacoste)
      • Levi's (levi_s)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lozza (lozza)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Max Mara (max_mara)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Missoni (missoni)
      • Miu Miu (miu_miu)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Moschino (moschino)
      • Nike (nike)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Persol (persol)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Polaroid (polaroid)
      • Police (police)
      • Porsche (porsche)
      • Prada (prada)
      • Prada Linea Rossa (prada_linea_rossa)
      • Puma (puma)
      • Radley (radley)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Razer (razer)
      • Seventh Street (seventh_street)
      • Shine Inline (shine_inline)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Versace (versace)
      • Vogue (vogue)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Hinta (price):
      • < 85 € (budget)
      • 85 € - 105 € (price_2)
      • 105 € - 135 € (price_3)
      • ≥ 135 € (price_4)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Silmälasien muoto (aurinkolasien_muoto):
      • Aviator (aviator)
      • Browline (browline)
      • Butterfly / Cat eye (butterfly_cat_eye)
      • Kapea (kapea)
      • Neliö (nelio_)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakaide (suorakaide)
    • Silmälasien tyyppi (aurinkolasien_tyyppi):
      • Kehyksettömät (kehyksetto_ma_t)
      • Koko kehys (koko_kehys)
      • Puolikehys (puolikehys)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi