x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Nike 5517 404

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Nike 5517 404
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Nike 5517 404
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Nike 5517 404
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/174865911.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/104305479.jpg?ts=1
Nike Nike 5517 404 5517 404 5517 404 Nike Löydä täydelliset lasit Niken laajasta tyylikkäiden ja suosittujen designer-mallien valikoimasta. Nike-lasit ovat erinomaiset urheilussa, ja niitä voidaan käyttää myös vapaa-ajan vaatteiden kanssa. Lisää näistä laseista Niiden malli on suorakulmainen, joka sopii täydellisesti pyöreämmille kasvoille.Nämä lasit on varustettu joustavilla kulmasaranoilla, joka on loistava lisäys heille, jotka ottavat usein lasit pois päästä!Kehysten väri on sininen, joka yleensä sulautuu klassiseen lookkiin ... (1)
  • 00883121885042
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset
  • Suunnittelu
    • Aurinkolasien tyyppi: Koko kehys
    • Väri: Sininen
    • Materiaalit: Muovi
  • 73.90 73.90 EUR 1
    1
    • alensa.fi alensa.fi
      9.485533521084793 (47)
      Nike Löydä täydelliset lasit Niken laajasta tyylikkäiden ja suosittujen designer-mallien valikoimasta. Nike-lasit ovat erinomaiset urheil...73.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Polaroid PLD D371 807
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167802475.jpg?ts=1
      Polaroid Polaroid PLD D371 807 PLD D371 807 PLD D371 807 Polaroid Polaroidin lasivalikoima yhdistelee hauskoja ja moderneja muotoja teknisen suorituskyvyn ja mukavuuden kanssa Lisää näistä laseista . Polaroid tarjoaa erinomaisia laseja hyvään hintaan. Löydä täydellinen parisi laajasta valikoimasta nettikaupassamme! Malli on neliskulmainen, joka sopii täydellisesti timantinmallisille, ovaaleille ja pyöreille kasvoille.Kehysten väri on enimmäkseen musta, joka on helppo väri käyttää ja on aina erinomainen ja luotettava valinta jokapäiväiseen, elegantt... (1)
      Polaroid PLD D371 807
      • 00716736189369
      1
    • Polaroid PLD D372 733
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167806954.jpg?ts=1
      Polaroid Polaroid PLD D372 733 PLD D372 733 PLD D372 733 Polaroid Polaroidin lasivalikoima yhdistelee hauskoja ja moderneja muotoja teknisen suorituskyvyn ja mukavuuden kanssa Lisää näistä laseista . Polaroid tarjoaa erinomaisia laseja hyvään hintaan. Löydä täydellinen parisi laajasta valikoimasta nettikaupassamme! Malli on neliskulmainen, joka sopii täydellisesti timantinmallisille, ovaaleille ja pyöreille kasvoille.Kehysten väri on pinkki, väri, joka ehdottomasti saa ihmiset katsomaan silmiisi.Kehykset ovat läpinäkyvät, joka on suosittu trendi ja... (1)
      Polaroid PLD D372 733
      • 00716736184920
      1
    • Polaroid PLD 4100/F/S 086/SP
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175909418.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181855675.jpg?ts=1
      Polaroid Polaroid PLD 4100/F/S 086/SP PLD 4100/F/S 086/SP PLD 4100/F/S 086/SP Polaroid Polaroidin lasivalikoima yhdistelee hauskoja ja moderneja muotoja teknisen suorituskyvyn ja mukavuuden kanssa Lisää näistä laseista . Polaroid tarjoaa erinomaisia laseja hyvään hintaan. Löydä täydellinen parisi laajasta valikoimasta nettikaupassamme! Malli on neliskulmainen, joka sopii täydellisesti timantinmallisille, ovaaleille ja pyöreille kasvoille.Desing on ovaali, joka sopii täydellisesti suorakulmaisille, neliönmallisille ja kolmionmallisille kasvoille.Muoto on ylisuuri, joka ... (1)
      Polaroid PLD 4100/F/S 086/SP
      • 00716736304069
      1
    • Nike KD88 401
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174860568.jpg?ts=1
      Nike Nike KD88 401 KD88 401 KD88 401 Nike Löydä täydelliset lasit Niken laajasta tyylikkäiden ja suosittujen designer-mallien valikoimasta. Nike-lasit ovat erinomaiset urheilussa, ja niitä voidaan käyttää myös vapaa-ajan vaatteiden kanssa. Lisää näistä laseista Näiden kehysten malli on pyöreä, joka on täydellinen neliönmallisille ja suorakulmaisille kasvoille.Kehysten väri on sininen, joka yleensä sulautuu klassiseen lookkiin hyvin.Kehykset ovat läpinäkyvät, joka on suosittu trendi ja sopii kaikkiin ihonsävyihin ja asuihin.Mater... (1)
      Nike KD88 401
      • 00886895392358
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 73.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 73.90
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 72.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 73.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 73.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 73.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 73.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 73.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 73.90
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 72.90
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 73.90
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 72.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 72.90
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 72.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 75.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 73.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 72.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 73.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 73.90
    • info@vertaa.fi