x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Tod'S Silmälasit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Tod'S TO 5225 016
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153367091.jpg
      Tod'S Tod'S TO 5225 016 TO 5225 016 TO 5225 016 Tod's TO 5225 016, Pyöreä silmälasit, naisten saatavilla verkossa. Väri: Vaaleanpunainen, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 133mm, linssin korkeus: 43mm.. Nenäsilta:19mm. Linssin väri: . Linssin materiaali: .Valmistaja: Marcolin (Deutschland) GmbH. (1)
      Tod'S TO 5225 016
      • 00889214074041
      1
      279.95 EUR
    • Tod'S TO 5184/V 056
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105379548.jpg
      Tod'S Tod'S TO 5184/V 056 TO 5184/V 056 TO 5184/V 056 Tod's TO 5184/V 056, Pyöreä silmälasit, naisten saatavilla verkossa. Väri: Havana, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 138mm, linssin korkeus: 43mm.. Nenäsilta:18mm. Linssin väri: . Linssin materiaali: .Valmistaja: Marcolin (Deutschland) GmbH. (1)
      Tod'S TO 5184/V 056
      • 00664689888689
      1
      283.45 EUR
    • Tod'S TO 5203/V 052
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127003337.jpg
      Tod'S Tod'S TO 5203/V 052 TO 5203/V 052 TO 5203/V 052 Tod's TO 5203/V 052, Pyöreä silmälasit, unisex saatavilla verkossa. Väri: Havana, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 135mm, linssin korkeus: 40mm.. Nenäsilta:20mm. Linssin väri: . Linssin materiaali: .Valmistaja: Marcolin (Deutschland) GmbH. (1)
      Tod'S TO 5203/V 052
      • 00664689977864
      1
      239.95 EUR
    • Tod'S TO 5225 032
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153367420.jpg
      Tod'S Tod'S TO 5225 032 TO 5225 032 TO 5225 032 Tod's TO 5225 032, Pyöreä silmälasit, naisten saatavilla verkossa. Väri: Kulta, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 133mm, linssin korkeus: 43mm.. Nenäsilta:19mm. Linssin väri: . Linssin materiaali: .Valmistaja: Marcolin (Deutschland) GmbH. (1)
      Tod'S TO 5225 032
      • 00889214074058
      1
      279.95 EUR
    • Tod'S TO 5213
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135330648.jpg
      Tod'S Tod'S TO 5213 TO 5213 TO 5213 Tod's TOD'S TO 5213, Butterfly / Cat eye silmälasit, naisten saatavilla verkossa. Väri: Musta, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 139mm, linssin korkeus: 49mm.. Nenäsilta:16mm. Linssin väri: . Linssin materiaali: .Valmistaja: Marcolin (Deutschland) GmbH. (1)
      Tod'S TO 5213
      • 00889214050373
      1
      183.95 EUR
    • Tod'S TO 5228 32A
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153366912.jpg
      Tod'S Tod'S TO 5228 32A TO 5228 32A TO 5228 32A Tod's TO 5228 32A, Pyöreä silmälasit, naisten saatavilla verkossa. Väri: Kulta, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 138mm, linssin korkeus: 43mm.. Nenäsilta:19mm. Linssin väri: . Linssin materiaali: Muovi.Valmistaja: Marcolin (Deutschland) GmbH. (1)
      Tod'S TO 5228 32A
      • 00889214074249
      1
      314.95 EUR
    • Tod'S TO 5221 020
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142898073.jpg
      Tod'S Tod'S TO 5221 020 TO 5221 020 TO 5221 020 Tod's TO 5221 020, Pyöreä silmälasit, miesten saatavilla verkossa. Väri: Harmaa, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 141mm, linssin korkeus: 43mm.. Nenäsilta:20mm. Linssin väri: . Linssin materiaali: .Valmistaja: Marcolin (Deutschland) GmbH. (1)
      Tod'S TO 5221 020
      • 00889214058607
      1
      186.95 EUR
    • Tod'S TO 5221 055
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142898072.jpg
      Tod'S Tod'S TO 5221 055 TO 5221 055 TO 5221 055 Tod's TO 5221 055, Pyöreä silmälasit, miesten saatavilla verkossa. Väri: Havana, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 141mm, linssin korkeus: 43mm.. Nenäsilta:20mm. Linssin väri: . Linssin materiaali: .Valmistaja: Marcolin (Deutschland) GmbH. (1)
      Tod'S TO 5221 055
      • 00889214058614
      1
      219.95 EUR
    • Tod'S TO 5159/V 098
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/86234944.jpg
      Tod'S Tod'S TO 5159/V 098 TO 5159/V 098 TO 5159/V 098 Tod's TO 5159/V 098, Pyöreä silmälasit, unisex saatavilla verkossa. Väri: Vihreä, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 138mm, linssin korkeus: 40mm.. Nenäsilta:21mm. Linssin väri: . Linssin materiaali: .Valmistaja: Marcolin (Deutschland) GmbH. (1)
      Tod'S TO 5159/V 098
      • 00664689775842
      1
      215.45 EUR
    • Tod'S TO 5213
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135330860.jpg
      Tod'S Tod'S TO 5213 TO 5213 TO 5213 Tod's TOD'S TO 5213, Butterfly / Cat eye silmälasit, naisten saatavilla verkossa. Väri: Havana, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 139mm, linssin korkeus: 49mm.. Nenäsilta:16mm. Linssin väri: . Linssin materiaali: .Valmistaja: Marcolin (Deutschland) GmbH. (1)
      Tod'S TO 5213
      • 00889214050397
      1
      229.95 EUR
    • Tod'S TO 5203/V 001
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146165208.jpg
      Tod'S Tod'S TO 5203/V 001 TO 5203/V 001 TO 5203/V 001 Tod's TO 5203/V 001, Pyöreä silmälasit, unisex saatavilla verkossa. Väri: Musta, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 135mm, linssin korkeus: 40mm.. Nenäsilta:20mm. Linssin väri: . Linssin materiaali: .Valmistaja: Marcolin (Deutschland) GmbH. (1)
      Tod'S TO 5203/V 001
      • 00664689977840
      1
      239.95 EUR
    • Tod'S TO 5222 001
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142898110.jpg
      Tod'S Tod'S TO 5222 001 TO 5222 001 TO 5222 001 Tod's TO 5222 001, Pyöreä silmälasit, miesten saatavilla verkossa. Väri: Musta, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 138mm, linssin korkeus: 44mm.. Nenäsilta:20mm. Linssin väri: . Linssin materiaali: .Valmistaja: Marcolin (Deutschland) GmbH. (1)
      Tod'S TO 5222 001
      • 00889214058638
      1
      219.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
      • Gucci DEFAULT
        • gucci
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
    • Merkki (brand):
      • Andy Wolf (andy_wolf)
      • AROZZI (arozzi)
      • Blogger for Mister Spex (blogger_for_mister_spex)
      • Bottega Veneta (bottega_veneta)
      • Burberry (burberry)
      • Bättre Hälsa (ba_ttre_ha_lsa)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carolina Herrera (carolina_herrera)
      • Carrera (carrera)
      • Celine (celine)
      • Chanel (chanel)
      • Chloé (chloe_)
      • CO Optical (co_optical)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Cutler and Gross (cutler_and_gross)
      • David Beckham (david_beckham)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • DKNY (dkny)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • EOE (eoe)
      • ESCADA (escada)
      • Esprit (esprit)
      • Fendi (fendi)
      • FILA (fila)
      • Fossil (fossil)
      • Freigeist (freigeist)
      • Furla (furla)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Gunnar Optiks (gunnar_optiks)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Henri lloyd (henri_lloyd)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Humphrey´s Eyewear (humphrey_s_eyewear)
      • Ic! berlin (ic_berlin)
      • Jaguar (jaguar)
      • Jette (jette)
      • Jos. Eschenbach (jos_eschenbach)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Kenzo (kenzo)
      • L.G.R (l_g_r)
      • Lacoste (lacoste)
      • LOEWE (loewe)
      • Longchamp (longchamp)
      • Lozza (lozza)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • Max mara (max_mara)
      • Mcq (mcq)
      • Mexx (mexx)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Michalsky (michalsky)
      • Mister Spex Collection (mister_spex_collection)
      • Miu Miu (miu_miu)
      • Moncler (moncler)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Nike (nike)
      • Oakley (oakley)
      • Persol (persol)
      • Polaroid (polaroid)
      • Police (police)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Prada (prada)
      • Prada Linea Rossa (prada_linea_rossa)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Rodenstock (rodenstock)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Smart Collection (smart_collection)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Super by Retrosuperfuture (super_by_retrosuperfuture)
      • Superdry (superdry)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Timberland (timberland)
      • Titanflex (titanflex)
      • Tod'S (tod_s)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tous (tous)
      • Ultralight Classics (ultralight_classics)
      • Ultralight Titan (ultralight_titan)
      • Valentino (valentino)
      • Versace (versace)
      • Vogue (vogue)
      • Wood fellas (wood_fellas)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Hinta (price):
      • < 115 € (budget)
      • 115 € - 155 € (price_2)
      • 155 € - 200 € (price_3)
      • ≥ 200 € (price_4)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Silmälasien muoto (aurinkolasien_muoto):
      • Aviator (aviator)
      • Butterfly / Cat eye (butterfly_cat_eye)
      • Kapea (kapea)
      • Neliö (nelio_)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakaide (suorakaide)
    • Silmälasien tyyppi (aurinkolasien_tyyppi):
      • Kehyksettömät (kehyksetto_ma_t)
      • Koko kehys (koko_kehys)
      • Puolikehys (puolikehys)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi