x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

ADATA SU650 120GB 2.5inch

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut ADATA SU650 120GB 2.5inch
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot ADATA SU650 120GB 2.5inch
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
ADATA SU650 120GB 2.5inch
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208506432.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/202060472.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/200370046.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/169343875.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/164686621.jpg?ts=1
ADATA ADATA SU650 120GB 2.5inch SU650 120GB 2.5inch SU650 120GB 2.5inch - Laitteen tyyppi: Puolijohdeasema - sisäinen - Muistin koko: 120 GB - Koko tai muoto: 2.5' - Liitäntä: SATA 6Gb/s - Ominaisuudet: Iskunkestävä, Error Correction Code (ECC), 3D NAND Technology, SLC cache - Leveys: 69.85 mm - Syvyys: 100.45 mm - Korkeus: 7 mm - Paino: 47.5 g - Aseman siirtonopeus: 600 MBps (ulkoinen) - Sisäinen tiedonsiirtonopeus: 410 MBps (luku) / 320 MBps (kirjoitus) - 4KB Random Read: 20000 IOPS - 4KB Random Write: 75000 IOPS - Liitännät: 1 x SATA 6 Gb/s - 7 pin Serial ATA - (5)
  • 04713218461155
  • 10382851
  • ASU650SS-120GT-R
4
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Vihreä
  • 27.80 42.99 EUR 4
    4
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      27.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Veikon Kone Veikon Kone
      4.6171833464289715 (17)
      29.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      - Laitteen tyyppi: Puolijohdeasema - sisäinen - Muistin koko: 120 GB - Koko tai muoto: 2.5' - Liitäntä: SATA 6Gb/s - Ominaisuudet: Iskunk...31.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • VPD Pelikauppa VPD Pelikauppa
      6.8 (1)
      ADATA Ultimate SU650 - Puolijohdeasema - 120 GB - sisäinen - 2.5' - SATA 6Gb/s42.99, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Lenovo 300GB 15K 12G SAS 2.5" G3HS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101815398.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149863803.jpg?ts=1
      Lenovo Lenovo 300GB 15K 12G SAS 2.5" G3HS 300GB 15K 12G SAS 2.5" G3HS 300GB 15K 12G SAS 2.5" G3HS Lenovo is a global technology and innovation company, it is the largest technology and consulting employer in the world. As a global leader in the PC market, Lenovo develops, manufactures and markets cutting-edge, reliable, high-quality PC products and value-added professional services that provide customers around the world with smarter ways to be productive and competitive. (1)
      Lenovo 300GB 15K 12G SAS 2.5" G3HS
      • 00889488073597
      • 00WG660
      1
    • HP HPE Midline - Kiintolevyasema - 500 Gt - hot-swap - 3.5" - SATA 3Gb/s - 7200 kierrosta/min
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143575547.jpg?ts=1
      HP HP HPE Midline - Kiintolevyasema - 500 Gt - hot-swap - 3.5" - SATA 3Gb/s - 7200 kierrosta/min HPE Midline - Kiintolevyasema - 500 Gt - hot-swap - 3.5" - SATA 3Gb/s - 7200 kierrosta/min HPE Midline - Kiintolevyasema - 500 Gt - hot-swap - 3.5" - SATA 3Gb/s - 7200 kierrosta/min Keskitason HP SATA -asemien tallennuskapasiteetti on korkea ja gigatavukohtainen hinta alhainen. Asemat ovat edullinen, luotettava ja tehokas ulkoinen tallennusratkaisu vähemmän tärkeiden tehtävien ja alhaisen työmäärän ympäristöihin. (1)
      HP HPE Midline - Kiintolevyasema - 500 Gt - hot-swap - 3.5" - SATA 3Gb/s - 7200 kierrosta/min
      • 00883585442010
      • 458928-B21
      1
    • HP 800GB SAS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144064502.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130950792.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225982734.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114591819.jpg?ts=1
      HP HP 800GB SAS 800GB SAS 800GB SAS (1)
      HP 800GB SAS
      • 00888793473504
      • J9F38A
      1
    • IBM 1000GB SATA 7200rpm 3.5"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129661487.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117613218.jpg?ts=1
      IBM IBM 1000GB SATA 7200rpm 3.5" 1000GB SATA 7200rpm 3.5" 1000GB SATA 7200rpm 3.5" Information technology professionals rely on IBM quality to ensure maximum productivity. As the power of applications, processors, memory adapters and storage devices increases, high-end computer users are seeking ways to optimize their system performance. IBM provides leading solutions, adding new levels of performance, availability, flexibility, and management. (1)
      IBM 1000GB SATA 7200rpm 3.5"
      • 05711045841965
      • 44X2459
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 26.30
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 26.30
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 26.30
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 26.70
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 26.70
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 26.70
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 26.70
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 26.70
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 28.80
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 26.80
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 26.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 27.30
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 27.30
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 27.30
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 27.30
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 27.30
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 27.30
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 27.30
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 27.30
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 27.30
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 27.30
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 27.30
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 27.30
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 27.30
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 28.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 29.70
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 28.80
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 29.70
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 29.70
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 25.75
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 25.75
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 25.75
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 26.15
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 26.05
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 25.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 26.15
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 26.15
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 26.10
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 25.75
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 25.65
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 25.75
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 25.65
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 25.65
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 25.65
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 25.65
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 27.80
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 25.10
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 25.05
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 25.05
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 25.05
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 27.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 27.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 27.80
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 28.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 27.80
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 25.05
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 25.05
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 27.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 27.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 27.80
    • info@vertaa.fi