x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Western Digital Blue SN570 1 Tt, NVMe, PCIe 3.0, M.2 -SSD-levy

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Western Digital Blue SN570 1 Tt, NVMe, PCIe 3.0, M.2 -SSD-levy
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Western Digital Blue SN570 1 Tt, NVMe, PCIe 3.0, M.2 -SSD-levy
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Western Digital Blue SN570 1 Tt, NVMe, PCIe 3.0, M.2 -SSD-levy
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/228316038.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/212893967.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/228316097.jpg?ts=1
Western Digital Western Digital Blue SN570 1 Tt, NVMe, PCIe 3.0, M.2 -SSD-levy Blue SN570 1 Tt, NVMe, PCIe 3.0, M.2 -SSD-levy Blue SN570 1 Tt, NVMe, PCIe 3.0, M.2 -SSD-levy SSD (Solid state drive), 1 TB, sisäinen, Tiedonsiirtonopeus: 3470 MBps (luku) / 3000 MBps (kirjoitus), IOPS: 515000 (luku) / 560000 (kirjoitus), M.2 2280 (80mm), PCI-Express 3.0 x4 NVMe 1.3 (Non-Volatile Memory Express) (4)
  • 00718037883885
  • WDS100T3B0C
6
  • 92.63 149.99 EUR 6
    6
    • Proshop Proshop
      8.31318346984913 (437)
      SSD (Solid state drive), 1 TB, sisäinen, Tiedonsiirtonopeus: 3470 MBps (luku) / 3000 MBps (kirjoitus), IOPS: 515000 (luku) / 560000 (kirj...92.63, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      94.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Dustin home Dustin home
      7.399021645544177 (141)
      Stay in the moment and create beyond your expectations with the WD Blue SN570 NVMe SSD. This powerful internal drive delivers up to 5X th...108.29, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      114.80, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • VPD Pelikauppa VPD Pelikauppa
      6.8 (1)
      132.99, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      149.99, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Dell 400-AMUQ
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172317633.jpg?ts=1
      Dell Dell 400-AMUQ 400-AMUQ 400-AMUQ . (1)
      Dell 400-AMUQ
      • 05397063938094
      • 04058154183649
      • 05711783353218
      • 00884116263388
      • 400-AMUQ
      1
    • Samsung 960 Pro
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140146843.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114610242.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124283227.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106588436.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156132966.jpg?ts=1
      Samsung Samsung 960 Pro 960 Pro 960 Pro (1)
      Samsung 960 Pro
      • 00887276185323
      • 08806088540153
      • MZ-V6P1T0BW
      • 3940971
      • 9101981
      1
    • ADATA ULTIMATE SU800 M.2 128GT
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102345295.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156133789.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156134248.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156134246.jpg?ts=1
      ADATA ADATA ULTIMATE SU800 M.2 128GT ULTIMATE SU800 M.2 128GT ULTIMATE SU800 M.2 128GT ADATA ULTIMATE SU800 M.2 128Gt 3D NAND Flash -toiminnon ja nopean SMI-ohjaimen avulla kompakti Ultimate SU800 M.2 2280 SSD mahdollistaa jopa 1 Tt:n kapasiteetin ja parantaa suorituskykyä, tehokkuutta ja luotettavuutta perinteiseen 2D NAND:iin verrattuna. Siinä on myös älykäs SLC-välimuisti ja DRAM Cache Buffer -toiminto, joka parantaa lukemis- ja kirjoitustehokkuutta. SU800 M.2 2280:n avulla päivität nopeasti kannettavan tietokoneesi tai pöytäkoneesi erinomaisella vakaudella, kestävydellä ja ... (1)
      ADATA ULTIMATE SU800 M.2 128GT
      • 04712366969551
      • 9239753
      • ASU800NS38128GTC
      • ASU800NS38-128GT-C
      1
    • CoreParts 120GB MLC
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147046826.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/45486743.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173105018.jpg?ts=1
      CoreParts CoreParts 120GB MLC 120GB MLC 120GB MLC . (1)
      CoreParts 120GB MLC
      • 05704327955764
      • SSDM120I131
      1
    • Kiintolevyn kapasiteetti (kovalevyn_kapasiteetti):
      • 750GB (750gb)
      • 1TB (1tb)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 105.60
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 105.60
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 105.60
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 105.60
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 105.60
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 105.60
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 107.59
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 99.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 99.90
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 99.90
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 99.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 99.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 99.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 99.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 99.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 98.54
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 98.54
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 108.29
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 116.60
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 116.60
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 117.60
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 117.60
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 117.60
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 117.60
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 117.60
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 117.60
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 114.80
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 112.89
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 112.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 112.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 112.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 112.89
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 112.89
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 112.89
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 112.39
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 112.39
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 112.39
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 112.39
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 112.39
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 112.39
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 109.48
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 112.39
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 100.89
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 111.38
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 111.38
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 111.38
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 111.38
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 100.89
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 100.89
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 100.89
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 100.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 100.89
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 113.60
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 113.60
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 111.38
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 113.60
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 111.60
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 113.60
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 113.60
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 106.59
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 96.35
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 106.60
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 96.25
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 96.25
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 106.60
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 106.60
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 106.60
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 106.60
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 106.60
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 106.60
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 106.60
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 106.60
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 106.60
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 106.60
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 106.60
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 106.60
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 106.60
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 106.60
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 106.60
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 106.60
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 106.60
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 106.60
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 92.63
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 92.63
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 92.63
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 92.62
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 92.62
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 92.62
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 92.61
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 92.63
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 92.63
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 92.63
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 92.63
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 92.63
    • info@vertaa.fi