x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

BabyBjörn Puulelu Sitteriin, Veikeät Silmät

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut BabyBjörn Puulelu Sitteriin, Veikeät Silmät
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot BabyBjörn Puulelu Sitteriin, Veikeät Silmät
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
BabyBjörn Puulelu Sitteriin, Veikeät Silmät
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/166448367.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/150995043.jpg?ts=1
BabyBjörn BabyBjörn Puulelu Sitteriin, Veikeät Silmät Puulelu Sitteriin, Veikeät Silmät Puulelu Sitteriin, Veikeät Silmät BABYBJÖRN sittereihin sopiva puinen lelu piristää vauvasi arkea!OMINAISUUDETLelu stimuloi vauvan kehitystä.Valmistettu puusta ja muovista. muovi ei sisällä BPA:ta.Leikkisä muotoilu. (1)
  • 07317680805003
  • 080500
4
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri, Keltainen
    • Materiaalit: Metalli
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex, Lapset
  • 43.20 51.85 EUR 4
    4
    • adlibris adlibris
      5.829633446457342 (86)
      43.20, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • A-T Lastenturva A-T Lastenturva
      49.90, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      BabyBjörn värikäs lelu innostaa pieniä lapsia leikkiin. Iloiset värit ja hauskat muodot viihdyttävät ja herättävät lapsen uteliaisuuden b...50.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Kidzone Kidzone
      BABYBJÖRN sittereihin sopiva puinen lelu piristää vauvasi arkea!OMINAISUUDETLelu stimuloi vauvan kehitystä.Valmistettu puusta ja muovista...51.85, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • 4moms Rockaroo Mesh Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228912895.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181344823.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160453820.jpg?ts=1
      4moms 4moms Rockaroo Mesh Musta Rockaroo Mesh Musta Rockaroo Mesh Musta (1)
      4moms Rockaroo Mesh Musta
      • 00817980016361
      • 2000880
      1
    • BabyBjörn Bliss Sitteri Cotton, Tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124172641.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118377824.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150995052.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150995061.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150995022.jpg?ts=1
      BabyBjörn BabyBjörn Bliss Sitteri Cotton, Tummansininen Bliss Sitteri Cotton, Tummansininen Bliss Sitteri Cotton, Tummansininen V. 2017 mallisto!BABYBJÖRN:in sitteri on vanhempien yksi rakastetuimmista tuotteista. Ensimmäinen malli valmistui v. 1961 ja siitä lähtien miljoonia lapsia tykkää keinua ja leikkiä siinä. Se on tehokas rauhoittumiskeino. Uusi sitteri on klassista mallia vielä pehmeämpi. Valmistukseen käytettävän pehmeän materiaalin ja pyöreän muotoilun takia sitteristä tulee vauvan kodikas lepopaikka. Turvavyöt hyvin pehmeillä pehmusteilla takaavat vauvalle makuumukavuuden.Ergonomisesti suunniteltu sitteri ta... (1)
      BabyBjörn Bliss Sitteri Cotton, Tummansininen
      • 07317680060150
      • 006015
      5
    • BabyBjörn Balance Sitteri, Soft Khaki/Beige
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130217002.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166499561.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221959432.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221959425.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221959389.jpg?ts=1
      BabyBjörn BabyBjörn Balance Sitteri, Soft Khaki/Beige Balance Sitteri, Soft Khaki/Beige Balance Sitteri, Soft Khaki/Beige BABYBJÖRN:in sitteri on vanhempien yksi rakastetuimmista tuotteista. Ensimmäinen malli valmistui v. 1961 ja siitä lähtien miljoonia lapsia tykkää keinua ja leikkiä siinä. Se on tehokas rauhoittumiskeino. Uusi sitteri on klassista mallia vielä pehmeämpi. Valmistukeen käytettävän pehmeän materiaalin ja pyöreän muotoilun takia sitteristä tulee vauvan kodikas lepopaikka. Turvavyöt hyvin pehmeillä pehmusteilla takaavat vauvalle makuumukavuuden.Ergonomisesti suunniteltu sitteri takaa hyvän tuen vau... (1)
      BabyBjörn Balance Sitteri, Soft Khaki/Beige
      • 07317680050267
      • 005026
      4
    • Bumbo Babysitter Mintunvihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138826185.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138826225.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107592469.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138826215.jpg?ts=1
      Bumbo Bumbo Babysitter Mintunvihreä Babysitter Mintunvihreä Babysitter Mintunvihreä (1)
      Bumbo Babysitter Mintunvihreä
      • 06009662500013
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 43.20
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 43.20
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 43.10
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 43.10
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 43.10
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 42.90
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 42.80
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 43.40
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 43.50
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 43.70
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 43.70
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 43.70
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 44.20
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 44.30
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 44.30
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 44.30
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 44.30
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 44.30
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 44.30
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 44.70
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 44.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 44.80
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 45.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 45.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 45.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 44.70
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 45.10
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 45.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 45.10
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 45.10
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 45.10
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 45.10
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 44.80
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 45.40
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 45.30
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 45.20
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 45.30
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 45.30
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 45.30
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 45.20
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 45.10
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 45.10
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 45.20
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 45.20
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 45.20
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 45.20
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 45.20
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 45.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 45.50
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 45.40
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 45.30
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 45.30
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 45.30
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 45.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 44.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 45.20
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 45.20
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 45.20
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 45.20
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 44.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 44.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 44.50
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 43.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 44.20
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 44.20
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 44.40
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 44.40
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 44.40
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 44.40
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 44.60
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 44.50
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 44.40
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 44.40
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 44.40
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 44.40
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 44.40
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 44.20
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 44.20
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 44.20
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 44.20
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 44.50
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 43.90
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 43.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 43.50
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 43.60
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 43.60
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 43.60
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 43.80
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 43.60
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 43.60
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 43.60
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 43.60
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 43.60
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 43.40
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 43.20
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 43.20
    • info@vertaa.fi