x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Doomoo Sea 'n Swing keinuva istuin Khaki

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Doomoo Sea 'n Swing keinuva istuin Khaki
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Doomoo Sea 'n Swing keinuva istuin Khaki
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Doomoo Sea 'n Swing keinuva istuin Khaki
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/231352467.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/187344207.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/169338660.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/169338659.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/169338657.jpg?ts=1
Doomoo Doomoo Sea 'n Swing keinuva istuin Khaki Sea 'n Swing keinuva istuin Khaki Sea 'n Swing keinuva istuin Khaki (1)
  • 05400653007367
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Beige, Vihreä
    • Materiaalit: Puuvilla
  • Tekniset tiedot
    • Lastentarvikkeen toiminto: Keinutettava
  • 159.00 159.00 EUR 1
    1
    • A-T Lastenturva A-T Lastenturva
      159.00, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Ingenuity keinuva sitteri - Weaver 12058
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230430451.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218309732.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215820184.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238202510.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238202509.jpg?ts=1
      Ingenuity Ingenuity keinuva sitteri - Weaver 12058 keinuva sitteri - Weaver 12058 keinuva sitteri - Weaver 12058 INGENUITY keinuva sitteri.Ominaisuudet:Pyörii 180 astetta kolmeen eri suuntaan.Kätevä ja mukava.Moderni muotoilu mukautettu nykypäivän vanhempien muuttuvaan elämäntyyliin.Kaksi tilaa: hiljainen keinu tai värisevä istuin.Pyörivä mobile, joka kiinnittää vauvan huomion ja viihdyttää häntä. (4)
      Ingenuity keinuva sitteri - Weaver 12058
      • 00074451120587
      3
      deal
    • BabyBjörn Bliss Kangaspäällinen Mesh, Greige
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233448573.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223632621.jpg?ts=1
      BabyBjörn BabyBjörn Bliss Kangaspäällinen Mesh, Greige Bliss Kangaspäällinen Mesh, Greige Bliss Kangaspäällinen Mesh, Greige Erillinen sitterin kangas sopii BABYBJÖRN BLISS ja Balance Soft sittereihin.Materiaalin koostumus: 100 % puuvillaa.Pinnasängyn kangas on sertifioitu - Öko-Tex® -sertifioitu.Konepestävä 40°C (1)
      BabyBjörn Bliss Kangaspäällinen Mesh, Greige
      • 07317680121028
      2
    • BabyBjörn Bliss Kangaspäällinen Puuvilla, Sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233448570.jpg?ts=1
      BabyBjörn BabyBjörn Bliss Kangaspäällinen Puuvilla, Sininen Bliss Kangaspäällinen Puuvilla, Sininen Bliss Kangaspäällinen Puuvilla, Sininen BabyBjörn-merkin käytännöllinen Blss-kangaspäällinen, joka sopii kaikkiin BabyBjörn-sittereihin. Voit helposti päivittää sitterisi ilmeen uudella vaihtopäällisellä. Sitterin kangaspäällinen on helppo ja nopea vaihtaa, ja se kestää konepesua. Tuotteelle on myönnetty Öko-Tex® Standard 100 -sertifikaatti, joten se ei sisällä haitallisia kemikaaleja. Ikäsuositus: 0 kk +. 100 % puuvilla. (1)
      BabyBjörn Bliss Kangaspäällinen Puuvilla, Sininen
      • 07317680121233
      1
    • Cybex Lemo Sitteri, Stone Blue
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230554599.jpg?ts=1
      Cybex Cybex Lemo Sitteri, Stone Blue Lemo Sitteri, Stone Blue Lemo Sitteri, Stone Blue Cybexin pehmeä Lemo-sitteri on moderni ja näppärä! Siinä on hengittävä, ergonominen selkätuki, joten lapsi voi nukkua, syödä tai keinutella tuolissa. Siinä on säädettävät viisipistevaljaat, joita voi käyttää alle puolivuotiaille lapsille. Sitterissä on irrotettava pienennysosa vastasyntyneille ja vakaa jalusta, jonka enimmäiskuormitus on 15 kg. Sinulla on vapaat kädet omiin askareisiisi samalla kun lapsi lepää tai leikkii turvallisesti! Enimmäiskuormitus: 15 kg Ikäsuositus: 036 kk (1)
      Cybex Lemo Sitteri, Stone Blue
      • 04063846171811
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 159.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 159.00
    • info@vertaa.fi