x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Woood sivupöytä

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Woood Sohvapöytä Ivar 40 cm, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105692787.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147800602.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116263957.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116263956.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116263953.jpg
      Woood Woood Sohvapöytä Ivar 40 cm, musta Sohvapöytä Ivar 40 cm, musta Sohvapöytä Ivar 40 cm, musta (2)
      Woood Sohvapöytä Ivar 40 cm, musta
      • 08714713058624
      1
      79.90 EUR
    • Woood Sohvapöytä Mesa 78 cm, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181895029.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182520257.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171152134.jpg
      Woood Woood Sohvapöytä Mesa 78 cm, musta Sohvapöytä Mesa 78 cm, musta Sohvapöytä Mesa 78 cm, musta (1)
      Woood Sohvapöytä Mesa 78 cm, musta
      • 08714713066889
      1
      138.95 EUR
    • Woood Sohvapöytä Mesa 60 cm, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163393811.jpg
      Woood Woood Sohvapöytä Mesa 60 cm, musta Sohvapöytä Mesa 60 cm, musta Sohvapöytä Mesa 60 cm, musta (1)
      Woood Sohvapöytä Mesa 60 cm, musta
      • 08714713066865
      • 375431-Z
      1
      129.90 EUR
    • Woood Sohvapöytä Ivar 56 cm, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145617683.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182528189.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130348056.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182528188.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116264216.jpg
      Woood Woood Sohvapöytä Ivar 56 cm, musta Sohvapöytä Ivar 56 cm, musta Sohvapöytä Ivar 56 cm, musta (1)
      Woood Sohvapöytä Ivar 56 cm, musta
      • 08714713058631
      1
      94.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Metalliset DEFAULT
        • metalli
      • House Doctor DEFAULT
        • house_doctor
      • Valkoiset DEFAULT
        • valkoinen
      • Normann Copenhagen DEFAULT
        • normann_copenhagen
      • Menu DEFAULT
        • menu
      • Pyöreät DEFAULT
        • pyo_rea_
      • Lasiset DEFAULT
        • lasi
      • Mustat DEFAULT
        • musta
    • Hinta (price):
      • < 225 € (budget)
      • 225 € - 500 € (price_2)
      • 500 € - 1050 € (price_3)
      • ≥ 1050 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • House Doctor (house_doctor)
      • Decotique (decotique)
      • Beliani (beliani)
      • Gubi (gubi)
      • OX Denmarq (ox_denmarq)
      • Kartell (kartell)
      • VidaXL (vidaxl)
      • &New (_new)
      • &tradition (_tradition)
      • Andersen (andersen)
      • Artek (artek)
      • Asplund (asplund)
      • AYTM (aytm)
      • Basta (basta)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By Lassen (by_lassen)
      • By On (by_on)
      • Caroline Ek (caroline_ek)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Department (department)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Of (design_of)
      • Englesson (englesson)
      • ERNST (ernst)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Ethnicraft (ethnicraft)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Frama (frama)
      • Fredericia (fredericia)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Fromm & Starck (fromm_starck)
      • Fólk Reykjavík (fo_lk_reykjavi_k)
      • HAY (hay)
      • HEM (hem)
      • Inter Link (inter_link)
      • Interlink (interlink)
      • Karakter (karakter)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Knoll (knoll)
      • Label51 (label51)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Lindebjerg Design (lindebjerg_design)
      • Lundia (lundia)
      • Massproductions (massproductions)
      • MATER (mater)
      • Mavis (mavis)
      • Maze (maze)
      • Menu (menu)
      • Montana (montana)
      • Moree (moree)
      • Muubs (muubs)
      • Muuto (muuto)
      • New Works (new_works)
      • Nichba-Design (nichba_design)
      • Nikari (nikari)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • Parolan Rottinki (parolan_rottinki)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Rice (rice)
      • Serax (serax)
      • Sibast (sibast)
      • Sit (sit)
      • Skagerak (skagerak)
      • Sky Style (sky_style)
      • SKYPORT (skyport)
      • SMD Design (smd_design)
      • String (string)
      • Studio Eero Aarnio (studio_eero_aarnio)
      • Swedese (swedese)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Umbra (umbra)
      • Viccarbe (viccarbe)
      • Vitra (vitra)
      • Voice (voice)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Woodnotes (woodnotes)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woood (woood)
      • Woud (woud)
    • Muoto (muoto):
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Väri (va_ri):
      • Musta (musta)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Kulta (kulta)
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Puu (puu)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Marmori (marmori)
      • Teräs (tera_s)
      • Betoni (betoni)
      • Graniitti (graniitti)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Lasikuitu (lasikuitu)
      • mdf (mdf)
      • Messinki (messinki)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Punos (punos)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Sinkki (sinkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Vaneri (vaneri)
    • Ominaisuudet (huonekalun_ominaisuudet):
      • Pyörät (pyo_ra_t)
      • Säilytystaso (sa_ilytystaso)
      • Vetolaatikko (vetolaatikko)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 38 cm (korkeus_1)
      • 38 cm - 45 cm (korkeus_2)
      • 45 cm - 54 cm (korkeus_3)
      • ≥ 54 cm (korkeus_4)
    • Leveys (leveys):
      • < 37 cm (leveys_1)
      • 37 cm - 41 cm (leveys_2)
      • 41 cm - 55 cm (leveys_3)
      • ≥ 55 cm (leveys_4)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 38 cm (syvyys_cm_1)
      • 38 cm - 40 cm (syvyys_cm_2)
      • 40 cm - 48 cm (syvyys_cm_3)
      • ≥ 48 cm (syvyys_cm_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi