x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

HAY Slit pöytä, 45 cm, valkoinen

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut HAY Slit pöytä, 45 cm, valkoinen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot HAY Slit pöytä, 45 cm, valkoinen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
HAY Slit pöytä, 45 cm, valkoinen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/152345197.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/178375702.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/115849072.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/116264433.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/115846201.jpg?ts=1
HAY HAY Slit pöytä, 45 cm, valkoinen Slit pöytä, 45 cm, valkoinen Slit pöytä, 45 cm, valkoinen Slit Round Table, White - HAY - Valkoinen Sohvapöydät i Teräs - HAY (1)
  • 05710441026358
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen
    • Materiaalit: Metalli, Messinki, Teräs
    • Muoto: Pyöreä
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 35.5 cm
    • Leveys (cm): 45 cm
    • Syvyys: 45 cm
  • 194.00 200.00 EUR 2
    2
    • Rum21.fi Rum21.fi
      Slit Round Table, White - HAY - Valkoinen Sohvapöydät i Teräs - HAY194.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Finnish Design Shop Finnish Design Shop
      8.0 (3)
      HAYn Slit-pöytä on yksinkertaisen kaunis metallinen sohvapöytä, jonka muotokieli ammentaa innoitusta japanilaisista paperiorigameista. Py...200.00, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Gubi Adnet Sohvapöytä 100 Cm - Sohvapöydät Nahka Musta - 10004030
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206104444.jpg?ts=1
      Gubi Gubi Adnet Sohvapöytä 100 Cm - Sohvapöydät Nahka Musta - 10004030 Adnet Sohvapöytä 100 Cm - Sohvapöydät Nahka Musta - 10004030 Adnet Sohvapöytä 100 Cm - Sohvapöydät Nahka Musta - 10004030 GUBIN valmistama Adnet sohvapöytä on saanut upean muotoilunsa suunnittelija Jacques Adnetilta. Upea sohvapöytä koostuu metallista, nahkasta ja lasista ja se suorastaan henkii Art Deco tyyliä. Täydellinen lisä mihin tahansa olohuoneeseen. Sohvapöytän taivutetut jalat on päällystetty nahkalla, ja koristeltu upeilla messinkisillä yksityiskohdilla.Adnet pöytä on saatavana kahdessa eri värissä. Osta Sohvapöydät ja muita Pöydät @ Royal Design. (1)
      Gubi Adnet Sohvapöytä 100 Cm - Sohvapöydät Nahka Musta - 10004030
      1
    • Gubi Epic Coffee Table 80 cm White Travertine
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233005788.jpg?ts=1
      Gubi Gubi Epic Coffee Table 80 cm White Travertine Epic Coffee Table 80 cm White Travertine Epic Coffee Table 80 cm White Travertine Epic on GamFratesin Gubille suunnittelema kahvi- ja ruokapöytien sarja. Muotokieli on veistoksellinen ja rustiikkinen, ja pyöreä pöytälevy on suorassa kontrastissa kulmikkaan rungon kanssa - selkeästi muinaisen Kreikan ja roomalaisen arkkitehtuurin pylväistä inspiroituneena. Kaikki pöydät on valmistettu travertiinista, eräänlaisesta kalkkikivestä, joka kauniilla suonillaan ja luonnollisella rakenteellaan antaa orgaanisen ja elävän vaikutelman. Pöydät valmistetaan Italiassa ja koska ne on valmistettu luonnonmateriaalista, jokainen pöytä on ainutlaatuinen ja kappaleiden väliset erot vaikuttavat jokaisen yksittäisen kappaleen persoonalliseen ilmeeseen. Epic-sohvapöytä on saatavana useissa eri malleissa, joiden pöytälevyt ovat halkaisijaltaan 60 , 80 ja 110 cm. Tämän sohvapöydän lisäksi tarjolla on myös suurempi ruokapöytä Epic Dining Table . (1)
      Gubi Epic Coffee Table 80 cm White Travertine
      1
    • Gubi Epic Coffee Table 60 cm Red Travertine
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233010411.jpg?ts=1
      Gubi Gubi Epic Coffee Table 60 cm Red Travertine Epic Coffee Table 60 cm Red Travertine Epic Coffee Table 60 cm Red Travertine Epic on GamFratesin Gubille suunnittelema kahvi- ja ruokapöytien sarja. Muotokieli on veistoksellinen ja rustiikkinen, ja pyöreä pöytälevy on suorassa kontrastissa kulmikkaan rungon kanssa - selkeästi muinaisen Kreikan ja roomalaisen arkkitehtuurin pylväistä inspiroituneena. Kaikki pöydät on valmistettu travertiinista, eräänlaisesta kalkkikivestä, joka kauniilla suonillaan ja luonnollisella rakenteellaan antaa orgaanisen ja elävän vaikutelman. Pöydät valmistetaan Italiassa ja koska ne on valmistettu luonnonmateriaalista, jokainen pöytä on ainutlaatuinen ja kappaleiden väliset erot vaikuttavat jokaisen yksittäisen kappaleen persoonalliseen ilmeeseen. Epic-sohvapöytä on saatavana useissa eri malleissa, joiden pöytälevyt ovat halkaisijaltaan 60, 80 ja 110 cm. Tämän sohvapöydän lisäksi tarjolla on myös suurempi ruokapöytä Epic Dining Table . (1)
      Gubi Epic Coffee Table 60 cm Red Travertine
      1
    • &tradition Lato LN8 sohvapöytä, tammi - Cream Diva marmori
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232999098.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227405119.jpg?ts=1
      &tradition &tradition Lato LN8 sohvapöytä, tammi - Cream Diva marmori Lato LN8 sohvapöytä, tammi - Cream Diva marmori Lato LN8 sohvapöytä, tammi - Cream Diva marmori Lato LN8 on &Traditionin tyylikäs pyöreäkantinen sivupöytä, joka munamaisella jalallaan ja siistillä muodolla tuo helposti mieleen veistoksen huonekalun sijaan. Suunnittelija Luca Nichetto sai alun perin inspiraationsa tikkukaramellista, joka sitten käännettiin ylösalaisin ja varustettiin pöytälevyllä. Lato on saatavana myös soikealla levyllä - Lato LN9 . (1)
      &tradition Lato LN8 sohvapöytä, tammi - Cream Diva marmori
      • 05705385023549
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 183.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 183.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 183.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 183.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 183.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 183.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 183.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 183.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 183.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 183.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 183.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 183.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 183.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 183.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 183.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 183.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 183.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 183.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 182.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 182.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 182.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 164.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 164.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 182.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 182.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 146.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 146.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 146.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 146.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 146.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 146.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 146.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 146.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 146.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 146.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 146.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 146.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 146.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 146.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 146.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 146.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 146.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 146.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 182.00
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 195.00
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 165.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 195.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 195.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 195.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 195.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 195.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 195.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 195.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 195.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 195.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 195.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 195.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 195.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 195.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 195.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 195.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 195.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 195.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 195.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 195.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 195.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 195.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 195.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 195.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 165.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 194.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 194.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 194.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 194.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 194.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 194.00
    • info@vertaa.fi