x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Normann Copenhagen Tablo pöytä iso, mattamusta

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Normann Copenhagen Tablo pöytä iso, mattamusta
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Normann Copenhagen Tablo pöytä iso, mattamusta
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Normann Copenhagen Tablo pöytä iso, mattamusta
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/115100774.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/84729765.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/84729766.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/84729769.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/84729763.jpg?ts=1
Normann Copenhagen Normann Copenhagen Tablo pöytä iso, mattamusta Tablo pöytä iso, mattamusta Tablo pöytä iso, mattamusta Tablo-pöytä on Normann Copenhagenia, suunnittelija Nicholai Wiig Hansenia ja skandinaavista suunnittelua parhaimmillaan. Tablo on kahvipöytä jossa estetiikka ja käytännöllisyys kohtaavat juuri oikealla tavalla. Pöydän erikoisuutena on kahden hyvin erilaisen materiaalin saarnipuun ja muovin liitto, joka yhdistyy pelkistettyyn ja tyylikkääseen muotoiluun. Pöydän teräväksi hiottu ylöspäin kaartuva reuna luo kontrastin pöydän muuten pyöreille muodoille. Tablo onkin minimalistinen pöytä ilman turhia yksityiskohtia. Pöydän nimi Tablo viittaa englanninkieliseen, pöytää tarkoittavaan sanaan table ja ranskankieliseen sanaan tableau joka puolestaan tarkoittaa taulua, pysähtynyttä kuvaa jostakin tietystä hetkestä ja asetelmasta. (1)
  • 05707434054603
1
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Muovi, Puu
    • Tyyli: Moderni
    • Muoto: Pyöreä
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 42 cm
    • Leveys (cm): 78 cm
    • Pituus: 78 cm
    • Halkaisija (cm): 78 cm
    • Syvyys: 78 cm
  • Yleiset ominaisuudet
    • Huonekalun tyyppi: Coffee table
  • 329.00 470.00 EUR 1
    1
    • Finnish Design Shop Finnish Design Shop
      8.0 (3)
      Tablo-pöytä on Normann Copenhagenia, suunnittelija Nicholai Wiig Hansenia ja skandinaavista suunnittelua parhaimmillaan. Tablo on kahvipö...
      329.00, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Muuto Around sohvapöytä, iso, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141971746.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247140139.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115845233.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147630857.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147630861.jpg?ts=1
      Muuto Muuto Around sohvapöytä, iso, musta Around sohvapöytä, iso, musta Around sohvapöytä, iso, musta Around on tanskalaisen suunnittelijan Thomas Bentzenin Muutolle luoma sohvapöytien sarja. Pöytä toimii erinomaisesti sekä yksittäisenä että osana pöytäryhmää. Koko-, väri- ja materiaalivalinnat takaavat, että voit helposti luoda oman ainutlaatuisen pöytäsarjan. (1)
      Muuto Around sohvapöytä, iso, musta
      • 05713294887923
      • 05710562100739
      2
    • MATER Bowl Table X-Large Black Stain Lacquered
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233013321.jpg?ts=1
      MATER MATER Bowl Table X-Large Black Stain Lacquered Bowl Table X-Large Black Stain Lacquered Bowl Table X-Large Black Stain Lacquered Bowl Table X-Large on Materin sohvapöytä, jonka on suunnitellut Ayush Kasliwal. Bowl-sarjassa Ayish Kasliwal yhdistää intialaisen käsityön yksinkertaiseen, skandinaaviseen muotoilukieleen. Pöytä on valmistettu kestävästi kasvatetusta mangopuusta, ja siinä on irrotettavat teräsjalat. Puu on käsitelty lyijyttömällä vesiohenteisella PU-lakalla, joka on ympäristölle hellävarainen. Pöytälevy valmistetaan Intian Kharadissa perinteisellä sorvaustekniikalla ammattitaitoisten paikallisten käsityöläisten toimesta. Tyypillisessä Mater-hengessä Bowl-sarja on ympäristön kannalta kestävä, mutta samalla se suojaa ainutlaatuista käsityötä. Saatavana useissa eri malleissa. (1)
      MATER Bowl Table X-Large Black Stain Lacquered
      1
      deal
    • Mavis Marcel 140x50 cm Öljytty Tammi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233005701.jpg?ts=1
      Mavis Mavis Marcel 140x50 cm Öljytty Tammi Marcel 140x50 cm Öljytty Tammi Marcel 140x50 cm Öljytty Tammi Marcel on sarja Mavisin sohvapöytiä ja sivupöytiä, jotka on suunnitellut Tom Stepp. Kuten nimestä voi päätellä, muotoilun kieli on saanut inspiraationsa varhaisesta funktionalismista ja Bauhaus-koulusta, jossa Marcel Breuer oli koulutettu ja myöhemmin toiminut. Breuer tunnetaan ehkä parhaiten ikonisen Breuer-tuolin suunnittelusta, jossa on kaareva metallijalusta ja hienostunut muotoilu mikä inspiroi Steppia luomaan Marcelin. Päällyslevy lepää tyylikkäällä ja tyylikkäällä metallipohjalla ja on valmistettu euroopantammesta, öljyttynä tai saippuakäsiteltynä, luonnollisilla siirtymillä ja oksien jäljillä. Pöytälevyn alla on käsin punottua paperinauhaa oleva hylly, joka sopii erinomaisesti esimerkiksi kirjojen ja lehtien säilytykseen. Marcelista on saatavana useita eri kokoja ja erilaisia malleja. (1)
      Mavis Marcel 140x50 cm Öljytty Tammi
      1
      deal
    • Gubi TS Coffee Table Square 55x55 Cm Black Marquina
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233008214.jpg?ts=1
      Gubi Gubi TS Coffee Table Square 55x55 Cm Black Marquina TS Coffee Table Square 55x55 Cm Black Marquina TS Coffee Table Square 55x55 Cm Black Marquina TS Coffee Table Square on Gubin neliönmuotoinen sohvapöytä, jonka on suunnitellut tanskalais-italialainen designduo GamFratesi. Pöydän nimi ja inspiraatio ovat peräisin Kööpenhaminassa sijaitsevasta kuuluisasta The Standard -ravintolasta, jota varten pöytä on yksinomaan valmistettu. Joustava ja tyylikäs runko on suorassa kontrastissa kiinteän ja rustiikkisen, marmorisen pöytälevyn kanssa, jota on saatavana useissa eri muodoissa. TS Coffee Table Square on saatavana eri malleina ja kokoisina. (1)
      Gubi TS Coffee Table Square 55x55 Cm Black Marquina
      1
      deal
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 373.50
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 373.50
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 373.50
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 373.50
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 373.50
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 373.50
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 415.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 415.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 415.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 415.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 415.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 415.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 415.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 415.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 415.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 415.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 415.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 415.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 415.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 415.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 445.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 445.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 445.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 378.25
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 378.25
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 378.25
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 378.25
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 378.25
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 378.25
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 445.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 445.00
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 470.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 470.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 470.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 470.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 470.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 470.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 470.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 470.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 470.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 470.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 470.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 470.00
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 470.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 470.00
    • info@vertaa.fi