x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    WEBER INDUSTRIES sohvapöytä

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • WEBER INDUSTRIES Sohvapöydät Venus, 3 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162556209.jpg
      WEBER INDUSTRIES WEBER INDUSTRIES Sohvapöydät Venus, 3 kpl Sohvapöydät Venus, 3 kpl Sohvapöydät Venus, 3 kpl toimitukseen sisältyy kolme sohvapöytää ; jalat on valmistettu puusta, pöytälevy MDF-kalustelevystä ; pöytälevyt on viimeistelty valkoiseksi (1)
      WEBER INDUSTRIES Sohvapöydät Venus, 3 kpl
      1
      94.30 EUR
    • WEBER INDUSTRIES Sohvapöydät Venus, 3 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162556380.jpg
      WEBER INDUSTRIES WEBER INDUSTRIES Sohvapöydät Venus, 3 kpl Sohvapöydät Venus, 3 kpl Sohvapöydät Venus, 3 kpl toimitukseen sisältyy kolme sohvapöytää ; jalat on valmistettu puusta, pöytälevy MDF-kalustelevystä ; pöytälevyt on viimeistelty mustaksi (1)
      WEBER INDUSTRIES Sohvapöydät Venus, 3 kpl
      1
      94.30 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Sarjapöydät DEFAULT
        • osien_ma_a_ra__2.0
        • osien_ma_a_ra__3.0
      • Lasiset DEFAULT
        • lasi
      • Valkoiset DEFAULT
        • valkoinen
      • Pyöreät DEFAULT
        • pyo_rea_
      • Marmori DEFAULT
        • marmori
      • Artek DEFAULT
        • artek
      • HAY DEFAULT
        • hay
      • Gubi DEFAULT
        • gubi
    • Merkki (brand):
      • Artek (artek)
      • HAY (hay)
      • Gubi (gubi)
      • Muuto (muuto)
      • Beliani (beliani)
      • &tradition (_tradition)
      • Actona (actona)
      • AMC (amc)
      • Ariake (ariake)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Asplund (asplund)
      • AYTM (aytm)
      • Basta (basta)
      • Besoa (besoa)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Brafab (brafab)
      • By Lassen (by_lassen)
      • By On (by_on)
      • By Wirth (by_wirth)
      • Caroline Ek (caroline_ek)
      • Department (department)
      • Design Of (design_of)
      • FDB Møbler (fdb_m_bler)
      • Felis Lifestyle (felis_lifestyle)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • FMD (fmd)
      • Fontanaarte (fontanaarte)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Harto (harto)
      • Haslev (haslev)
      • HEM (hem)
      • Home affaire (home_affaire)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Inno (inno)
      • Inter Link (inter_link)
      • Interlink (interlink)
      • Karakter (karakter)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Klassik Studio (klassik_studio)
      • Lindebjerg Design (lindebjerg_design)
      • Made by Choice (made_by_choice)
      • MATER (mater)
      • Mavis (mavis)
      • Menu (menu)
      • Moree (moree)
      • Muubs (muubs)
      • New Works (new_works)
      • Nichba-Design (nichba_design)
      • Nikari (nikari)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • OX Denmarq (ox_denmarq)
      • Parolan Rottinki (parolan_rottinki)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Please wait to be seated (please_wait_to_be_seated)
      • Pold (pold)
      • Roon (roon)
      • Signal (signal)
      • Sit (sit)
      • Sky Style (sky_style)
      • SKYPORT (skyport)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Stolab (stolab)
      • TIPTOE (tiptoe)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Viccarbe (viccarbe)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • WEBER INDUSTRIES (weber_industries)
      • Wohnling (wohnling)
      • Woodnotes (woodnotes)
      • Woud (woud)
    • Hinta (price):
      • < 150 € (budget)
      • 150 € - 260 € (price_2)
      • 260 € - 670 € (price_3)
      • ≥ 670 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Musta (musta)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Nude (nude)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Muoto (muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Materiaali (materiaali):
      • Marmori (marmori)
      • Lasi (lasi)
      • Puu (puu)
      • Betoni (betoni)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Lasikuitu (lasikuitu)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Teräs (tera_s)
      • Varmuuslasi (varmuuslasi)
    • Ominaisuudet (huonekalun_ominaisuudet):
      • Säilytystaso (sa_ilytystaso)
      • Vetolaatikko (vetolaatikko)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 36 cm (korkeus_1)
      • 36 cm - 41 cm (korkeus_2)
      • 41 cm - 45 cm (korkeus_3)
      • ≥ 45 cm (korkeus_4)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 50 cm (leveys_1)
      • 50 cm - 80 cm (leveys_2)
      • 80 cm - 100 cm (leveys_3)
      • ≥ 100 cm (leveys_4)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 45 cm (halkaisija_cm__1)
      • 45 cm - 75 cm (halkaisija_cm__2)
      • 75 cm - 95 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 95 cm (halkaisija_cm__4)
    • Osien määrä (osien_ma_a_ra_):
      • 2 kpl (osien_ma_a_ra__2.0)
      • 3 kpl (osien_ma_a_ra__3.0)
      • 4 kpl (osien_ma_a_ra__4.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tyyli (huonekalun_tyyli):
      • Design (design)
      • Moderni (moderni)
      • Rustic (rustic)
      • Vintage (vintage)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 70 cm (pituus_cm_1)
      • 70 cm - 85 cm (pituus_cm_2)
      • 85 cm - 100 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 100 cm (pituus_cm_4)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi