x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Konplott Sormukset

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Konplott Naisten sormus Konplott liila
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145769759.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114760386.jpg
      Konplott Konplott Naisten sormus Konplott liila Naisten sormus Konplott liila Naisten sormus Konplott liila Konplott-merkkinen naisten sormus, joka antaa tyylikkään vaikutelman. Messinkiä. Tämä sormus sekä monet muut koruaarteet ovat vain klikkauksen päässä kotoasi... (1)
      Konplott Naisten sormus Konplott liila
      • 05450543323893
      1
      60.80 EUR
    • Konplott Naisten sormus Konplott
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145766712.jpg
      Konplott Konplott Naisten sormus Konplott Naisten sormus Konplott Naisten sormus Konplott Konplott-merkkinen naisten sormus, joka antaa tyylikkään vaikutelman. Vinkki: Yhdistä koruun yhteensopivat asusteet! Meillä on kattava valikoima muun muassa erilaisia tyylikkäitä päähineitä, huiveja ja käsineitä. Tilaat tämän sekä monet muut korut helposti ja vaivattomasti verkkokaupastamme. (1)
      Konplott Naisten sormus Konplott
      • 05450543612171
      1
      75.80 EUR
    • Konplott Naisten sormus Konplott
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145771339.jpg
      Konplott Konplott Naisten sormus Konplott Naisten sormus Konplott Naisten sormus Konplott Konplott-merkkinen naisten sormus, joka antaa tyylikkään vaikutelman. Messinkiä. Tilaat tämän sekä monet muut korut nopeasti ja turvallisesti verkkokaupastamme. (1)
      Konplott Naisten sormus Konplott
      • 05450543305554
      1
      45.80 EUR
    • Konplott Kristallisormus Konplott
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145772724.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134746597.jpg
      Konplott Konplott Kristallisormus Konplott Kristallisormus Konplott Kristallisormus Konplott Tyylikäs Konplott-merkkinen naisten sormus. Metallia. Tämä sormus on yksi monista koruista, jotka löydät verkkokauppamme laajasta valikoimasta. (1)
      Konplott Kristallisormus Konplott
      • 05450543496603
      1
      75.80 EUR
    • Konplott Sormus Konplott valkoinen/roosanvärinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145771707.jpg
      Konplott Konplott Sormus Konplott valkoinen/roosanvärinen Sormus Konplott valkoinen/roosanvärinen Sormus Konplott valkoinen/roosanvärinen Tyylikäs Konplott-merkkinen naisten sormus. Epäaitoa metalliseosta. Tämä sormus sekä monet muut koruaarteet ovat vain klikkauksen päässä kotoasi... (1)
      Konplott Sormus Konplott valkoinen/roosanvärinen
      • 05450543616179
      1
      60.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Ti sento DEFAULT
        • ti_sento
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Ti sento (ti_sento)
      • Klingel (klingel)
      • Amy Vermont (amy_vermont)
      • Diemer Atelier (diemer_atelier)
      • Diemer Diamant (diemer_diamant)
      • Diemer farbstein (diemer_farbstein)
      • Diemer Gold (diemer_gold)
      • Diemer highlights (diemer_highlights)
      • Diemer Memories (diemer_memories)
      • Diemer Perle (diemer_perle)
      • Diemer Platin (diemer_platin)
      • Diemer Silber (diemer_silber)
      • Diemer Solitär (diemer_solita_r)
      • Esse (esse)
      • Gemondo (gemondo)
      • Golden style (golden_style)
      • Goldstadt Jubiläum (goldstadt_jubila_um)
      • Grazielli (grazielli)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Konplott (konplott)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Ruben Robijn (ruben_robijn)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Ursula Christ (ursula_christ)
      • WENZ (wenz)
      • Yvette Ries (yvette_ries)
    • Hinta (price):
      • < 110 € (budget)
      • 110 € - 230 € (price_110_230)
      • 230 € - 505 € (price_230_510)
      • ≥ 505 € (price_510)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Hopea (hopea)
    • Sormuksen koko (sormuksen_koko):
      • 50 (15.9 mm) (50_15_9_mm_)
      • 52 (16.6 mm) (52_16_6_mm_)
      • 54 (17.2 mm) (54_17_2_mm_)
      • 56 (17.8 mm) (56_17_8_mm_)
      • 58 (18.3 mm) (58_18_3_mm_)
      • 60 (19.1 mm) (60_19_1_mm_)
      • 62 (19.5 mm) (62_19_5_mm_)
      • 64 (20.3 mm) (64_20_3_mm_)
      • 66 (21.2 mm) (66_21_2_mm_)
      • 68 (21.5 mm) (68_21_5_mm_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi