x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Ruben Robijn Sormukset

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Ruben Robijn Aquamarijn ring wave - mt 16,75
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139379712.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139380060.jpg
      Ruben Robijn Ruben Robijn Aquamarijn ring wave - mt 16,75 Aquamarijn ring wave - mt 16,75 Aquamarijn ring wave - mt 16,75 (1)
      Ruben Robijn Aquamarijn ring wave - mt 16,75
      • 01000000021059
      1
      240.56 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Ti sento DEFAULT
        • ti_sento
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Ti sento (ti_sento)
      • Klingel (klingel)
      • Amy Vermont (amy_vermont)
      • Diemer Atelier (diemer_atelier)
      • Diemer Diamant (diemer_diamant)
      • Diemer farbstein (diemer_farbstein)
      • Diemer Gold (diemer_gold)
      • Diemer highlights (diemer_highlights)
      • Diemer Memories (diemer_memories)
      • Diemer Perle (diemer_perle)
      • Diemer Platin (diemer_platin)
      • Diemer Silber (diemer_silber)
      • Diemer Solitär (diemer_solita_r)
      • Esse (esse)
      • Gemondo (gemondo)
      • Golden style (golden_style)
      • Goldstadt Jubiläum (goldstadt_jubila_um)
      • Grazielli (grazielli)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Konplott (konplott)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Ruben Robijn (ruben_robijn)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Ursula Christ (ursula_christ)
      • Yvette Ries (yvette_ries)
    • Hinta (price):
      • < 110 € (budget)
      • 110 € - 230 € (price_110_230)
      • 230 € - 505 € (price_230_510)
      • ≥ 505 € (price_510)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Hopea (hopea)
    • Sormuksen koko (sormuksen_koko):
      • 50 (15.9 mm) (50_15_9_mm_)
      • 52 (16.6 mm) (52_16_6_mm_)
      • 54 (17.2 mm) (54_17_2_mm_)
      • 56 (17.8 mm) (56_17_8_mm_)
      • 58 (18.3 mm) (58_18_3_mm_)
      • 60 (19.1 mm) (60_19_1_mm_)
      • 62 (19.5 mm) (62_19_5_mm_)
      • 64 (20.3 mm) (64_20_3_mm_)
      • 66 (21.2 mm) (66_21_2_mm_)
      • 68 (21.5 mm) (68_21_5_mm_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi