x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Tresor Sormukset

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Tresor sormus 16
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148627580.jpg
      Tresor Tresor sormus 16 sormus 16 sormus 16 (1)
      Tresor sormus 16
      • 04250761775495
      1
      65.94 EUR
    • Tresor sormus 16
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148627686.jpg
      Tresor Tresor sormus 16 sormus 16 sormus 16 (1)
      Tresor sormus 16
      • 04250761775280
      1
      55.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Thomas Sabo DEFAULT
        • thomas_sabo
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Ti sento DEFAULT
        • ti_sento
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Swarovski (swarovski)
      • Ti sento (ti_sento)
      • GUESS (guess)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Ania Haie (ania_haie)
      • Buckley London (buckley_london)
      • Bud To Rose (bud_to_rose)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dondella (dondella)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Finnfeelings (finnfeelings)
      • Fossil (fossil)
      • Glanzstücke (glanzstu_cke)
      • ID Fine (id_fine)
      • Kalas (kalas)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • P D PAOLA (p_d_paola)
      • Paul Hewitt (paul_hewitt)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Rafaela Donata (rafaela_donata)
      • Ruben Robijn (ruben_robijn)
      • Skagen (skagen)
      • Tresor (tresor)
      • Valero Pearls (valero_pearls)
    • Hinta (price):
      • < 50 € (budget)
      • 50 € - 70 € (price_2)
      • 70 € - 85 € (price_3)
      • ≥ 85 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
    • Materiaali (materiaali):
      • Hopea (hopea)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Metalliseos (metalliseos)
      • Nahka (nahka)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Sormuksen tyyppi (sormuksen_tyyppi):
      • Ring with stones (ring_with_stones)
    • Sormuksen koko (sormuksen_koko):
      • 48 (15.2 mm) (48_15_2_mm_)
      • 50 (15.9 mm) (50_15_9_mm_)
      • 51 (16.3 mm) (51_16_3_mm_)
      • 52 (16.6 mm) (52_16_6_mm_)
      • 53 (17,0 mm) (53_17_0_mm_)
      • 54 (17.2 mm) (54_17_2_mm_)
      • 56 (17.8 mm) (56_17_8_mm_)
      • 58 (18.3 mm) (58_18_3_mm_)
      • 60 (19.1 mm) (60_19_1_mm_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi