x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Titan Life R62 Soutulaite

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Titan Life R62 Soutulaite
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Titan Life R62 Soutulaite
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Titan Life R62 Soutulaite
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/230714209.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/230714277.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/212386277.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/212910985.jpg?ts=1
Titan Titan Life R62 Soutulaite Life R62 Soutulaite Life R62 Soutulaite Titan Life R62 tarjoaa ainutlaatuisen harjoituskokemuksen. Jokainen hetki tuntuu ja kuulostaa siltä, kun vene ampuu veden läpi. Tietokoneella voit helposti ja selkeästi seurata soutuiskujen määrää, aikaa, aikaa / 500M. nopeus, soutulyöntien määrä, soutulyöntien kokonaismäärä, matka ja kalorit. Langaton sykemittaus näkyy näytöllä, kun käytetään koodaamatonta 5 kHz:n sykemittaria (ei sisälly toimitukseen). Sisäänrakennettu palautustesti. Valettu istuin on valmistettu mukavasta PU-materiaalista,... (1)
  • 05701000168244
3
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 649.95 884.50 EUR 3
    3
    • Ongoal.fi Ongoal.fi
      Titan Life R62 tarjoaa ainutlaatuisen harjoituskokemuksen. Jokainen hetki tuntuu ja kuulostaa siltä, kun vene ampuu veden läpi. Tietokone...649.95, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Apuls.fi Apuls.fi
      Soutulaite on vedessä ja antaa erityisen kokemuksen harjoittelun aikana, se tuntuu vähän kuin vedessä. Soutulaite tuottaa tuottamasi vast...
      679.00, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Training365.fi Training365.fi
      TITAN LIFE Rower Water R62 tarjoaa ainutlaatuisen treenikokemuksen. Jokainen veto tuntuu ja kuulostaa siltä kuin vene ampaisee veden läpi...884.50, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Nohrd WaterGrinder Tammi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142417813.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151552536.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151552538.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119636345.jpg?ts=1
      Nohrd Nohrd WaterGrinder Tammi WaterGrinder Tammi WaterGrinder Tammi Veivaa itsesi huippukuntoon NOHrD WaterGrinder illa! WaterGrinder on tehokas ylävartalon treenauslaite, joka on kehitetty purjehtijoille/lta. He käyttävät "Grindersejä" nopeaan purjeiden nostoon tai laskuun. NOHrD WaterGrinder llä treenaat yhtällailla niin kestävyyttä kuin voimaakin. Ylävartaloharjoitin pohjautuu vesivastukseen. Vesivastus reagoi erilaisiin lihastoimintoihin tai oikeastaan kääntönopeuteen. Jos esimerkiksi veivaat nopeasti ja intensiivisesti on vastus korkea, jos taas veivaat ... (1)
      Nohrd WaterGrinder Tammi
      • 04260263012950
      1
    • cardiostrong soutulaite RX40
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98661382.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165186126.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165186927.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119636363.jpg?ts=1
      cardiostrong cardiostrong soutulaite RX40 soutulaite RX40 soutulaite RX40 cardiostrong soutulaite RX40 on korkealuokkainen ja moderni soutulaite, jonka dynaaminen ja sporttinen muotoilu miellyttää silmää. Tarjolla on yhteensä 28 harjoitusohjelmaa ja 4 talletettavaa käyttäjäpaikkaa, joten voit suunnitella harjoittelusi yksilöllisesti.Ilma- ja magneettivastuksen yhdistelmä pitää huolen, ei ainoastaan tasaisesta soutuvedosta, vaan myös tasaisesta liikkeestä harjoittelun aikana. 16 :lla vastustasolla voit säätää eritasoiset harjoitukset ja tavoitteet. Lisävarusteena sa... (1)
      cardiostrong soutulaite RX40
      • 04251294107883
      1
    • Christopeit Sport Soutulaite Christopeit Cambridge II
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213186360.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122232999.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139477741.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206662617.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211401020.jpg?ts=1
      Christopeit Sport Christopeit Sport Soutulaite Christopeit Cambridge II Soutulaite Christopeit Cambridge II Soutulaite Christopeit Cambridge II (1)
      Christopeit Sport Soutulaite Christopeit Cambridge II
      • 04044163166018
      1
    • Waterrower soutulaite tammi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119636097.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217851470.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123565402.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165186746.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165186365.jpg?ts=1
      Waterrower Waterrower soutulaite tammi soutulaite tammi soutulaite tammi WaterRowertarjoaa kaikista soutulaitteista luonnollisimman treenin. Vesivastuksella toimivaWaterRowersoutuergometri tarjoaa täydellisen kotitreenin, joka on kuin harjoittelua järvellä. Tunne vesivastuksen ainutlaatuisuus ja nauti hiljaisesta veden liplatuksesta. WaterRower sopeuttaa itsensä käyttäjänsä kanssa. Vastus säätäytyy automaattisesti voimankäytön mukaan: Mitä kovempaa vedät, sitä suurempi vastus. Soutuergometri korkealuokkaiseen kotikäyttöön tai kuntosaleille! WaterRower tammesta. Va... (1)
      Waterrower soutulaite tammi
      • 04260263013131
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 564.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 564.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 564.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 564.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 564.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 564.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 564.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 564.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 564.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 564.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 564.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 564.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 564.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 564.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 564.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 564.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 564.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 564.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 564.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 564.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 564.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 564.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 564.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 684.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 684.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 684.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 684.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 684.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 684.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 714.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 714.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 714.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 679.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 679.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 711.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 711.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 711.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 711.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 711.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 711.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 711.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 711.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 711.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 711.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 711.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 649.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 649.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 649.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 649.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 649.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 649.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 649.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 649.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 649.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 649.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 649.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 649.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 649.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 649.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 649.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 649.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 649.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 649.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 649.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 649.95
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 649.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 649.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 649.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 649.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 649.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 649.95
    • info@vertaa.fi