x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Brigmton BTW-60 Bluetooth-kaiutin

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Brigmton BTW-60 Bluetooth-kaiutin
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Brigmton BTW-60 Bluetooth-kaiutin
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Brigmton BTW-60 Bluetooth-kaiutin
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/117443606.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/117443604.jpg
Brigmton Brigmton BTW-60 Bluetooth-kaiutin BTW-60 Bluetooth-kaiutin BTW-60 Bluetooth-kaiutin (1)
  • 08425081017129
  • BTW-60
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Liitettävyys
    • Bluetooth: Kyllä
    • Lähialueen kommunikointi (NFC): Kyllä
    • USB-portti: Kyllä
  • Tekniset tiedot
    • Kauko-ohjain: Kyllä
    • Kauko-ohjattava: Kyllä
    • Kuvaruututyyppi: Yes
    • Ohjaustyyppi: Painikkeet
    • Signaali/kohina-suhde: 90 dB
    • USB 2.0 porttien määrä: 1
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 107.3 cm
    • Leveys (cm): 12 cm
    • Paino (g): 6000 g
    • Syvyys: 16.2 cm
  • Kaiuttimet
    • Bassokaiutin: Kyllä
    • Diskanttikaiutin: Ei
  • 74.85 74.85 EUR 1
    1
    • e-ville.com e-ville.com
      8.41704883548698 (568)
      74.85, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Auna V-20 DAB pystysuora stereojärjestelmä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209276111.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218623557.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218617315.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218623558.jpg
      Auna Auna V-20 DAB pystysuora stereojärjestelmä V-20 DAB pystysuora stereojärjestelmä V-20 DAB pystysuora stereojärjestelmä monipuolisia radionautintoja: digitaalinen DAB+ RDS-viritin ja analoginen FM-vastaanotin, langaton & mukava: Bluetooth-liitäntä musiikintoistoon älypuhelimesta tai tabletista, helppo yhdistää: NFC-yhteys mahdollistaa intuitiivisen laiteparin muodostamisen NFC-sensorista pyyhkäisemällä, täällä kaikki tapahtuu: MP3-yhteensopiva CD-soitin, jonka CD-asemassa moottoroitu paneeli ja peilaava pinta, AUX-tulo: ulkoisten äänilaitteiden, kuten MP3- tai CD-soittimen ja kannettavan tietokoneen, kytkemist... (1)
      Auna V-20 DAB pystysuora stereojärjestelmä
      • 04060656455490
      1
    • Yamaha RX-A1050
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117080513.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115240597.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143212543.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146780688.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143212541.jpg
      Yamaha Yamaha RX-A1050 RX-A1050 RX-A1050 (2)
      Yamaha RX-A1050
      • 04013175227970
      • 04957812584944
      • 04013175227987
      • 2786227
      • Zilver/Zwart
      • APKMCRN670DSIBL
      • MCR-N670SIBL
      • MCR-N670DSL
      • Yamaha MCR-N670D zilver
      1
    • GPO PR200 Vastaanotin - DAB radio, USB, Bluetooth
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182496843.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188353020.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148135014.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182497031.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148135011.jpg
      GPO GPO PR200 Vastaanotin - DAB radio, USB, Bluetooth PR200 Vastaanotin - DAB radio, USB, Bluetooth PR200 Vastaanotin - DAB radio, USB, Bluetooth Äänentoisto: CD / MP3 / USB-koodaus.Mukana kaiuttimet.Bluetooth-vastaanotin.DAB / FM-radio.Sisäänrakennettu muuntajaAC 100V - 240V jännitteille.Sisäänrakennettu vahvistin.12W x 2 ChannelRMS ... (3)
      GPO PR200 Vastaanotin - DAB radio, USB, Bluetooth
      • 05060237571747
      • 5060237571747
      • 167564
      • PR200
      1
    • Audio Pro Addon A10 monihuonekaiutin (tummanharmaa)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144797448.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143213045.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141477927.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167008657.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143213049.jpg
      Audio Pro Audio Pro Addon A10 monihuonekaiutin (tummanharmaa) Addon A10 monihuonekaiutin (tummanharmaa) Addon A10 monihuonekaiutin (tummanharmaa) Suuri ääni pienestä koosta huolimatta Tyylikäs ja elegantti muotoilu Kuulet ja tunnet musiikin (1)
      Audio Pro Addon A10 monihuonekaiutin (tummanharmaa)
      • 07330117146005
      • 14600
      • 5831599
      • 142214
      • 7330117146005
      4
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 74.85
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 74.85
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 74.85
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 74.85
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 74.85
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 74.85
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 74.85
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 74.85
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 74.85
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 74.85
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 74.85
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 74.85
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 74.85
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 74.85
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 74.85
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 74.85
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 74.85
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 74.85
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 74.85
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 74.85
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 74.85
    • info@vertaa.fi