x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Grundig Mikroketju Wms 3000 Bt Dab+ One Size Black

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Grundig Mikroketju Wms 3000 Bt Dab+ One Size Black
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Grundig Mikroketju Wms 3000 Bt Dab+ One Size Black
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Grundig Mikroketju Wms 3000 Bt Dab+ One Size Black
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/225720776.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/176545367.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/212642232.jpg
Grundig Grundig Mikroketju Wms 3000 Bt Dab+ One Size Black Mikroketju Wms 3000 Bt Dab+ One Size Black Mikroketju Wms 3000 Bt Dab+ One Size Black Mikrojärjestelmä, 2 x 20 watt, musta (1)
  • 04013833033974
  • GMH1010
1
  • Tekniset tiedot
    • Virittimen aaltoalueet: FM, DAB+
    • Kaiuttimien määrä: 2
    • AUX in: Kyllä
    • Integroitu kortinlukija: Ei
    • Kasetin paikka: Ei
    • Kauko-ohjain: Kyllä
    • Kauko-ohjattava: Kyllä
    • MP3 toisto: Kyllä
    • Seinä- tai kattokiinnitys: Kyllä
    • Taajuuskorjain: Kyllä
    • USB 2.0 porttien määrä: 1
    • USB suora toisto: Kyllä
  • Verkko
    • Wi-Fi: Ei
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Liitettävyys
    • Bluetooth: Kyllä
    • Apple-telakointi: Ei
    • Bluetooth-versio: 4.2
    • USB-portti: Kyllä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 12.4 cm
    • Leveys (cm): 45 cm
    • Paino (g): 2560 g
    • Syvyys: 22.8 cm
  • Pakkauksen sisältö
    • Käyttöopas: Kyllä
  • Suorituskyky
    • Hi-Fi: Kyllä
  • 179.45 179.45 EUR 1
    1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Mikrojärjestelmä 2 x 20 watt musta179.45, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Auna V-20 DAB pystysuora stereojärjestelmä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209276111.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218623557.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218617315.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218623558.jpg
      Auna Auna V-20 DAB pystysuora stereojärjestelmä V-20 DAB pystysuora stereojärjestelmä V-20 DAB pystysuora stereojärjestelmä monipuolisia radionautintoja: digitaalinen DAB+ RDS-viritin ja analoginen FM-vastaanotin, langaton & mukava: Bluetooth-liitäntä musiikintoistoon älypuhelimesta tai tabletista, helppo yhdistää: NFC-yhteys mahdollistaa intuitiivisen laiteparin muodostamisen NFC-sensorista pyyhkäisemällä, täällä kaikki tapahtuu: MP3-yhteensopiva CD-soitin, jonka CD-asemassa moottoroitu paneeli ja peilaava pinta, AUX-tulo: ulkoisten äänilaitteiden, kuten MP3- tai CD-soittimen ja kannettavan tietokoneen, kytkemist... (1)
      Auna V-20 DAB pystysuora stereojärjestelmä
      • 04060656455490
      1
    • Yamaha RX-A1050
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117080513.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115240597.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143212543.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146780688.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143212541.jpg
      Yamaha Yamaha RX-A1050 RX-A1050 RX-A1050 (2)
      Yamaha RX-A1050
      • 04013175227970
      • 04957812584944
      • 04013175227987
      • 2786227
      • Zilver/Zwart
      • APKMCRN670DSIBL
      • MCR-N670SIBL
      • MCR-N670DSL
      • Yamaha MCR-N670D zilver
      1
    • OneConcept V-12 - stereolaitteisto
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/92354241.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218620390.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218620392.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218620391.jpg
      OneConcept OneConcept V-12 - stereolaitteisto V-12 - stereolaitteisto V-12 - stereolaitteisto Pystysuoraan rakennettu, mp3-valmis CD-soitin, Mp3-valmiit USB- ja SD-korttipaikat mp3-tiedostojen toistamiseen USB-massamuistilaitteilta, kuten muistitikuilta ja USB-mp3-soittimilta, AUX-sisääntulo ulkoisia audiolaitteita varten - kuten mp3- ja CD-soittimia tai kannettavia tietokoneita, FM/AM-radioviritin, Sisäänrakennettu kello herätystoiminnolla, jossa CD, radio tai herätyssummeri äänilähteenä, Soveltuu seinä- tai jalustakiinnitykseen (seinäasennustarvikkeet eivät kuulu pakettiin), Tyylikä... (1)
      6.25 (1)
      OneConcept V-12 - stereolaitteisto
      • 04260275623953
      1
    • Auna Wallie mikrojärjestelmä CD-soitin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167743955.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218617960.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218621936.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218621935.jpg
      Auna Auna Wallie mikrojärjestelmä CD-soitin Wallie mikrojärjestelmä CD-soitin Wallie mikrojärjestelmä CD-soitin Vaihdettavasijoitus: sopii erinomaisesti seinäkiinnitykseentai lattialle, Käteväohjata: kaukosäätimen avulla voit valita kaikkia tärkeitä toimintoja, Langaton: bluetoothliitäntä musiikin toistoa varten älypuhelimesta, tablet-laitteesta tai tietokoneesta, Suosikkihitit: MP3-yhteensopiva edestä avattavaCD-soitin, Kaikkinäkyvissä: LCD-näyttö, jossa on kaikki tärkeät tiedot, Tehokas: pienikokoiset 2 x 10 W RMS-stereokaiuttimet, Monipuolinen: USB-portti MP3-tiedostojen helppoon toistoon, Täysinlii... (1)
      Auna Wallie mikrojärjestelmä CD-soitin
      • 04060656110771
      1
    • min
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 159.10
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 159.10
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 159.10
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 159.10
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 159.20
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 159.10
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 159.10
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 159.10
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 159.10
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 159.10
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 179.45
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 179.45
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 179.45
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 179.45
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 179.45
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 179.45
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 155.89
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 155.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 155.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 155.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 155.89
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 155.89
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 155.89
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 155.89
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 155.89
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 155.89
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 155.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 155.89
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 155.89
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 155.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 155.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 155.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 155.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 155.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 155.89
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 155.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 155.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 155.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 155.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 155.89
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 179.45
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 179.45
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 179.45
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 179.45
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 179.45
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 179.45
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 179.45
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 179.45
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 179.45
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 179.45
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 179.45
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 179.45
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 179.45
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 179.45
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 179.45
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 179.45
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 179.45
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 179.45
    • info@vertaa.fi