x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

OneConcept V-15-BT - stereolaitteisto

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut OneConcept V-15-BT - stereolaitteisto
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot OneConcept V-15-BT - stereolaitteisto
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
OneConcept V-15-BT - stereolaitteisto
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/197560084.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/218619804.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/218617384.jpg
OneConcept OneConcept V-15-BT - stereolaitteisto V-15-BT - stereolaitteisto V-15-BT - stereolaitteisto pystytasoinen MP3-tiedostoja tukeva CD-soitin ja motorisoitu blenderi alumiinisessa lookissa, bluetooth-yhteys musiikintoistoon älypuhelimilta, tableteilta tai tietokoneelta, MP3:ta toistava USB-portti musiikintoistoon tallennusvälineiltä kuten USB-tikuilta ja MP3-soittimilta, UKW-radiosoitin 20 allennuspaikalla ja AUX-ulostulo ulkoisten äänilaitteiden liittämiseksi, sopii asetettavaksi tasolle tai kiinnitettäväksi seinälle ja voidaan käyttää kaukosäätimen tai painikkeiden kautta (2)
  • 04260435915003
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen
  • 77.99 77.99 EUR 1
    1
    • Electronic-star.fi Electronic-star.fi
      7.372243433060176 (22)
      pystytasoinen MP3-tiedostoja tukeva CD-soitin ja motorisoitu blenderi alumiinisessa lookissa, bluetooth-yhteys musiikintoistoon älypuheli...77.99, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Audio Pro ADDON C 5 CZARNY
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118635693.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137766825.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167007253.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149262900.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114615461.jpg
      Audio Pro Audio Pro ADDON C 5 CZARNY ADDON C 5 CZARNY ADDON C 5 CZARNY Audio Pro Addon C5 aktiivikaiutin tarjoaa vahvan äänentoiston eri äänilähteistä. Voit suoratoistaa musiikkia Bluetoothin tai 3,5 mm -liitännän kautta. (1)
      Audio Pro ADDON C 5 CZARNY
      • 07330117145008
      • 14500
      • 014500
      • 4322894
      2
    • Audio Pro A10 KAIUTIN TUMMANHARMAA
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144797448.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143213045.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141477927.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167008657.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143213049.jpg
      Audio Pro Audio Pro A10 KAIUTIN TUMMANHARMAA A10 KAIUTIN TUMMANHARMAA A10 KAIUTIN TUMMANHARMAA Suuri ääni pienestä koosta huolimatta Tyylikäs ja elegantti muotoilu Kuulet ja tunnet musiikin (1)
      Audio Pro A10 KAIUTIN TUMMANHARMAA
      • 07330117146005
      • 14600
      • 5831599
      • 142214
      • 7330117146005
      4
    • GPO PR200 Vastaanotin - DAB radio, USB, Bluetooth
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182496843.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188353020.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148135014.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182497031.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148135011.jpg
      GPO GPO PR200 Vastaanotin - DAB radio, USB, Bluetooth PR200 Vastaanotin - DAB radio, USB, Bluetooth PR200 Vastaanotin - DAB radio, USB, Bluetooth Äänentoisto: CD / MP3 / USB-koodaus.Mukana kaiuttimet.Bluetooth-vastaanotin.DAB / FM-radio.Sisäänrakennettu muuntajaAC 100V - 240V jännitteille.Sisäänrakennettu vahvistin.12W x 2 ChannelRMS ... (2)
      GPO PR200 Vastaanotin - DAB radio, USB, Bluetooth
      • 05060237571747
      • 5060237571747
      • 167564
      • PR200
      1
    • Grundig Mikroketju Cms 3000 Bt Dab+ One Size Black / Silver
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125304788.jpg
      Grundig Grundig Mikroketju Cms 3000 Bt Dab+ One Size Black / Silver Mikroketju Cms 3000 Bt Dab+ One Size Black / Silver Mikroketju Cms 3000 Bt Dab+ One Size Black / Silver Mikrojärjestelmä, 2 x 15 watt, hopea/musta (1)
      Grundig Mikroketju Cms 3000 Bt Dab+ One Size Black / Silver
      • 04013833018902
      • GLR7640
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 77.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 83.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 77.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 83.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 83.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 83.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 83.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 83.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 83.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 83.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 83.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 83.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 83.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 83.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 83.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 83.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 83.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 77.99
    • info@vertaa.fi