x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

OneConcept V-15 - stereolaitteisto

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut OneConcept V-15 - stereolaitteisto
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot OneConcept V-15 - stereolaitteisto
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
OneConcept V-15 - stereolaitteisto
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/197546090.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/218619843.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/218618042.jpg
OneConcept OneConcept V-15 - stereolaitteisto V-15 - stereolaitteisto V-15 - stereolaitteisto pystytasoinen MP3-tiedostoja tukeva CD-soitin ja motorisoitu blenderi alumiinisessa lookissa, MP3:ta toistava USB-portti musiikintoistoon tallennusvälineiltä kuten USB-tikuilta ja MP3-soittimilta, UKW-radiosoitin 20 allennuspaikalla ja AUX-ulostulo ulkoisten äänilaitteiden liittämiseksi, sopii asetettavaksi tasolle tai kiinnitettäväksi seinälle ja voidaan käyttää kaukosäätimen tai painikkeiden kautta (1)
  • 04260435914969
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Hopea, Valkoinen
  • 71.99 71.99 EUR 1
    1
    • Electronic-star.fi Electronic-star.fi
      7.372243433060176 (22)
      pystytasoinen MP3-tiedostoja tukeva CD-soitin ja motorisoitu blenderi alumiinisessa lookissa, MP3:ta toistava USB-portti musiikintoistoon...71.99, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Sharp XL-B517D(BR)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182447275.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229033542.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220348400.jpg
      Sharp Sharp XL-B517D(BR) XL-B517D(BR) XL-B517D(BR) (1)
      Sharp XL-B517D(BR)
      • 04974019192413
      1
    • SVEN Kaiuttimet SVEN Audio HT-200
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217301568.jpg
      SVEN SVEN Kaiuttimet SVEN Audio HT-200 Kaiuttimet SVEN Audio HT-200 Kaiuttimet SVEN Audio HT-200 (2)
      SVEN Kaiuttimet SVEN Audio HT-200
      • 06438162011932
      1
    • Trevi HCX 10D6 DAB kodin miniaudiojärjestelmä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175332480.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175332482.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175332481.jpg
      Trevi Trevi HCX 10D6 DAB kodin miniaudiojärjestelmä HCX 10D6 DAB kodin miniaudiojärjestelmä HCX 10D6 DAB kodin miniaudiojärjestelmä (1)
      Trevi HCX 10D6 DAB kodin miniaudiojärjestelmä
      • 08011000026602
      • 0H10D600
      1
    • Auna V-20 DAB pystysuora stereojärjestelmä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209276111.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218623557.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218617315.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218623558.jpg
      Auna Auna V-20 DAB pystysuora stereojärjestelmä V-20 DAB pystysuora stereojärjestelmä V-20 DAB pystysuora stereojärjestelmä monipuolisia radionautintoja: digitaalinen DAB+ RDS-viritin ja analoginen FM-vastaanotin, langaton & mukava: Bluetooth-liitäntä musiikintoistoon älypuhelimesta tai tabletista, helppo yhdistää: NFC-yhteys mahdollistaa intuitiivisen laiteparin muodostamisen NFC-sensorista pyyhkäisemällä, täällä kaikki tapahtuu: MP3-yhteensopiva CD-soitin, jonka CD-asemassa moottoroitu paneeli ja peilaava pinta, AUX-tulo: ulkoisten äänilaitteiden, kuten MP3- tai CD-soittimen ja kannettavan tietokoneen, kytkemist... (1)
      Auna V-20 DAB pystysuora stereojärjestelmä
      • 04060656455490
      1
    • min
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 83.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 83.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 65.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 65.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 65.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 65.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 71.99
    • info@vertaa.fi