x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Panasonic SC-PM250B - DAB/DAB + - Stereo - hopea

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Panasonic SC-PM250B - DAB/DAB + - Stereo - hopea
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Panasonic SC-PM250B - DAB/DAB + - Stereo - hopea
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Panasonic SC-PM250B - DAB/DAB + - Stereo - hopea
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/101160819.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/101760039.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/102300237.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/140992233.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158141844.jpg
Panasonic Panasonic SC-PM250B - DAB/DAB + - Stereo - hopea SC-PM250B - DAB/DAB + - Stereo - hopea SC-PM250B - DAB/DAB + - Stereo - hopea Mikrojärjestelmä, 20 watt (Kokonais), hopea (3)
  • 05025232810420
  • SC-PM250BEG-S
  • SC-PM250B
  • SC-PM250BEGS
  • SCPM250BEGS
1
  • Tekniset tiedot
    • Virittimen aaltoalueet: FM, DAB+
    • Kaiuttimien määrä: 2
    • Äänen pakkausformaatit: MP3
    • Esiasennettujen asemien määrä: 50
    • Etukaiuttimen korkeus: 224 mm
    • Etukaiuttimen leveys: 139 mm
    • Etukaiuttimen syvyys: 136 mm
    • Integroitu kortinlukija: Ei
    • Kanavien määrä: 2
    • Kasetin paikka: Ei
    • Kauko-ohjain: Kyllä
    • Kauko-ohjattava: Kyllä
    • MP3 toisto: Kyllä
    • Virtalähteen tyyppi: AC
    • Sisäiset kaiuttimet: Kyllä
    • Speaker type: 2-suuntainen
    • Taajuus: 50 Hz
    • Taajuuskorjain: Kyllä
    • Tuetut levytyypit: CD-DA
    • USB 2.0 porttien määrä: 1
    • Vahvistin: Kyllä
  • Ääni
    • Lähtöteho (RMS): 20 W
    • Tasoitusnauhojen määrä: 5
  • Ominaisuudet
    • Media: CD
  • Verkko
    • LAN (kiinteä): Ei
    • Wi-Fi: Ei
  • Suunnittelu
    • Väri: Hopea
  • Liitettävyys
    • Bluetooth: Kyllä
    • USB-portti: Kyllä
  • Yleiset ominaisuudet
    • FM radio: Kyllä
    • Sukupuoli: Unisex
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 12.3 cm
    • Leveys (cm): 18.4 cm
    • Paino (g): 1100 g
    • Syvyys: 22.8 cm
  • Pakkauksen sisältö
    • Takuukortti: Kyllä
  • Hallintaominaisuudet
    • Unitila-ajastin: Kyllä
  • Näyttö
    • Näytön tyyppi: LCD
  • Radio
    • Sisältää RDS -virittimen: Kyllä
  • Subwoofer
    • Sisältää subwooferin: Kyllä
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Automaattinen virrankatkaisu: Kyllä
  • 140.56 140.56 EUR 1
    1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Mikrojärjestelmä, 20 watt (Kokonais), hopea140.56, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Auna V-20 DAB pystysuora stereojärjestelmä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209276111.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218623557.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218617315.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218623558.jpg
      Auna Auna V-20 DAB pystysuora stereojärjestelmä V-20 DAB pystysuora stereojärjestelmä V-20 DAB pystysuora stereojärjestelmä monipuolisia radionautintoja: digitaalinen DAB+ RDS-viritin ja analoginen FM-vastaanotin, langaton & mukava: Bluetooth-liitäntä musiikintoistoon älypuhelimesta tai tabletista, helppo yhdistää: NFC-yhteys mahdollistaa intuitiivisen laiteparin muodostamisen NFC-sensorista pyyhkäisemällä, täällä kaikki tapahtuu: MP3-yhteensopiva CD-soitin, jonka CD-asemassa moottoroitu paneeli ja peilaava pinta, AUX-tulo: ulkoisten äänilaitteiden, kuten MP3- tai CD-soittimen ja kannettavan tietokoneen, kytkemist... (1)
      Auna V-20 DAB pystysuora stereojärjestelmä
      • 04060656455490
      1
    • Yamaha RX-A1050
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117080513.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115240597.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143212543.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146780688.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143212541.jpg
      Yamaha Yamaha RX-A1050 RX-A1050 RX-A1050 (2)
      Yamaha RX-A1050
      • 04013175227970
      • 04957812584944
      • 04013175227987
      • 2786227
      • Zilver/Zwart
      • APKMCRN670DSIBL
      • MCR-N670SIBL
      • MCR-N670DSL
      • Yamaha MCR-N670D zilver
      1
    • GPO PR200 Vastaanotin - DAB radio, USB, Bluetooth
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182496843.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188353020.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148135014.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182497031.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148135011.jpg
      GPO GPO PR200 Vastaanotin - DAB radio, USB, Bluetooth PR200 Vastaanotin - DAB radio, USB, Bluetooth PR200 Vastaanotin - DAB radio, USB, Bluetooth Äänentoisto: CD / MP3 / USB-koodaus.Mukana kaiuttimet.Bluetooth-vastaanotin.DAB / FM-radio.Sisäänrakennettu muuntajaAC 100V - 240V jännitteille.Sisäänrakennettu vahvistin.12W x 2 ChannelRMS ... (3)
      GPO PR200 Vastaanotin - DAB radio, USB, Bluetooth
      • 05060237571747
      • 5060237571747
      • 167564
      • PR200
      1
    • Audio Pro Addon A10 monihuonekaiutin (tummanharmaa)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144797448.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143213045.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141477927.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167008657.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143213049.jpg
      Audio Pro Audio Pro Addon A10 monihuonekaiutin (tummanharmaa) Addon A10 monihuonekaiutin (tummanharmaa) Addon A10 monihuonekaiutin (tummanharmaa) Suuri ääni pienestä koosta huolimatta Tyylikäs ja elegantti muotoilu Kuulet ja tunnet musiikin (1)
      Audio Pro Addon A10 monihuonekaiutin (tummanharmaa)
      • 07330117146005
      • 14600
      • 5831599
      • 142214
      • 7330117146005
      4
    • min
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 134.48
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 127.77
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 149.57
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 149.57
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 138.93
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 127.78
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 138.93
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 138.93
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 138.66
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 127.78
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 127.78
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 127.78
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 127.78
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 127.78
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 127.78
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 127.75
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 127.73
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 127.73
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 127.73
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 127.73
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 127.73
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 127.75
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 127.75
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 127.72
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 127.70
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 127.71
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 127.71
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 127.71
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 127.75
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 127.73
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 127.08
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 126.44
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 125.81
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 125.18
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 124.55
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 127.76
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 127.76
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 127.75
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 127.71
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 127.71
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 127.71
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 127.71
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 137.98
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 138.93
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 138.93
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 138.93
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 138.93
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 138.93
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 138.93
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 139.74
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 140.56
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 140.56
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 150.61
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 140.56
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 140.56
    • info@vertaa.fi