x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Tangent AMPSTER X4 II MICRO SYSTEM VALKOINEN

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Tangent AMPSTER X4 II MICRO SYSTEM VALKOINEN
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Tangent AMPSTER X4 II MICRO SYSTEM VALKOINEN
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Tangent AMPSTER X4 II MICRO SYSTEM VALKOINEN
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/197831322.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/178393094.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/203630466.jpg
Tangent Tangent AMPSTER X4 II MICRO SYSTEM VALKOINEN AMPSTER X4 II MICRO SYSTEM VALKOINEN AMPSTER X4 II MICRO SYSTEM VALKOINEN Tangent Ampster X4 Micro System on monipuolinen musiikkijärjestelmä joka tarjoaa korkealaatuista suoratoistoa Bluetoothin kautta älypuhelimella tai tablet-laitteella. Tangent Ampster BT on tehokas ja kompakti vahvistin, josta löytyy monipuolisia kytkentävaihtoehtoja, sekä langaton Bluetooth 4.0, digitaalinen optinen tulo käytettäväksi televisiossa, analogiset RCA- ja AUX-tulot ja Sub-lähtö. Kompakti, mutta tehokas Ampster BT -vahvistin tarjoaa 2 x 50 wattia huippuluokan äänenlaatua, jota ohja... (1)
  • 05703959120823
2
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 339.00 401.90 EUR 2
    2
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Mikrojärjestelmä, 2 x 50 watt, satiininvalkoinen339.00, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      Tangent Ampster X4 Micro System on monipuolinen musiikkijärjestelmä joka tarjoaa korkealaatuista suoratoistoa Bluetoothin kautta älypuhel...401.90, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Auna V-20 DAB pystysuora stereojärjestelmä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209276111.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218623557.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218617315.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218623558.jpg
      Auna Auna V-20 DAB pystysuora stereojärjestelmä V-20 DAB pystysuora stereojärjestelmä V-20 DAB pystysuora stereojärjestelmä monipuolisia radionautintoja: digitaalinen DAB+ RDS-viritin ja analoginen FM-vastaanotin, langaton & mukava: Bluetooth-liitäntä musiikintoistoon älypuhelimesta tai tabletista, helppo yhdistää: NFC-yhteys mahdollistaa intuitiivisen laiteparin muodostamisen NFC-sensorista pyyhkäisemällä, täällä kaikki tapahtuu: MP3-yhteensopiva CD-soitin, jonka CD-asemassa moottoroitu paneeli ja peilaava pinta, AUX-tulo: ulkoisten äänilaitteiden, kuten MP3- tai CD-soittimen ja kannettavan tietokoneen, kytkemist... (1)
      Auna V-20 DAB pystysuora stereojärjestelmä
      • 04060656455490
      1
    • Yamaha RX-A1050
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117080513.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115240597.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143212543.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146780688.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143212541.jpg
      Yamaha Yamaha RX-A1050 RX-A1050 RX-A1050 (2)
      Yamaha RX-A1050
      • 04013175227970
      • 04957812584944
      • 04013175227987
      • 2786227
      • Zilver/Zwart
      • APKMCRN670DSIBL
      • MCR-N670SIBL
      • MCR-N670DSL
      • Yamaha MCR-N670D zilver
      1
    • GPO PR200 Vastaanotin - DAB radio, USB, Bluetooth
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182496843.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188353020.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148135014.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182497031.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148135011.jpg
      GPO GPO PR200 Vastaanotin - DAB radio, USB, Bluetooth PR200 Vastaanotin - DAB radio, USB, Bluetooth PR200 Vastaanotin - DAB radio, USB, Bluetooth Äänentoisto: CD / MP3 / USB-koodaus.Mukana kaiuttimet.Bluetooth-vastaanotin.DAB / FM-radio.Sisäänrakennettu muuntajaAC 100V - 240V jännitteille.Sisäänrakennettu vahvistin.12W x 2 ChannelRMS ... (3)
      GPO PR200 Vastaanotin - DAB radio, USB, Bluetooth
      • 05060237571747
      • 5060237571747
      • 167564
      • PR200
      1
    • Audio Pro Addon A10 monihuonekaiutin (tummanharmaa)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144797448.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143213045.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141477927.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167008657.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143213049.jpg
      Audio Pro Audio Pro Addon A10 monihuonekaiutin (tummanharmaa) Addon A10 monihuonekaiutin (tummanharmaa) Addon A10 monihuonekaiutin (tummanharmaa) Suuri ääni pienestä koosta huolimatta Tyylikäs ja elegantti muotoilu Kuulet ja tunnet musiikin (1)
      Audio Pro Addon A10 monihuonekaiutin (tummanharmaa)
      • 07330117146005
      • 14600
      • 5831599
      • 142214
      • 7330117146005
      4
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 339.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 401.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 401.90
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 339.00
    • info@vertaa.fi