x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Elgato Green Screen MT photo

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Elgato Green Screen MT photo
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Elgato Green Screen MT photo
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Elgato Green Screen MT photo
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/191242440.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/166658481.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/169698765.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/151212916.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237431886.jpg?ts=1
Elgato Elgato Green Screen MT photo Green Screen MT photo Green Screen MT photo Chroma keying gives you the visual power to embed yourself in any content you choose. The creative freedom to personalize your stream in any way imaginable. With Green Screen MT, this power and freedom is yours - in one swift motion that instantly ups your production value. (2)
  • 00840006606239
  • 10840006606236
  • 10GAO9901
4
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Vihreä
    • Materiaalit: Muovi
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 155.35 173.50 EUR 4
    4
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      ELGATO Green Screen MT photo155.35, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • VPD Pelikauppa VPD Pelikauppa
      6.8 (1)
      159.99, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Dustin home Dustin home
      6.479462569936052 (142)
      Chroma keying gives you the visual power to embed yourself in any content you choose. The creative freedom to personalize your stream in ...164.71, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      173.50, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Colorama Taustakartonki #102 Mist Grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228727087.jpg?ts=1
      Colorama Colorama Taustakartonki #102 Mist Grey Taustakartonki #102 Mist Grey Taustakartonki #102 Mist Grey (1)
      Colorama Taustakartonki #102 Mist Grey
      • 05055135931335
      1
    • Falcon Eyes B-4WE -motorisoitu Taustakartonkiteline Neljälle Rullalle
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224556783.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143973713.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199882388.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182521490.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182521329.jpg?ts=1
      Falcon Eyes Falcon Eyes B-4WE -motorisoitu Taustakartonkiteline Neljälle Rullalle B-4WE -motorisoitu Taustakartonkiteline Neljälle Rullalle B-4WE -motorisoitu Taustakartonkiteline Neljälle Rullalle Kauko-ohjattava moottorisoitu taustakartokiteline neljälle rullalle. Rullien etäisyydet seinästä: 11, 14, 18 ja 21 cm. Maksimileveys 2,75 m. Paperirullan maksimipaino 30 kg. (1)
      Falcon Eyes B-4WE -motorisoitu Taustakartonkiteline Neljälle Rullalle
      • 08718127021892
      • 296810
      • B-4WE
      1
    • Manfrotto Background Kit Chroma Key
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225729490.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207132701.jpg?ts=1
      Manfrotto Manfrotto Background Kit Chroma Key Background Kit Chroma Key Background Kit Chroma Key (1)
      Manfrotto Background Kit Chroma Key
      • 05055135931229
      • MLBG4301KG
      1
    • Godox Softbox ja softgrid 30x120cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212232934.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203826341.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118014378.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143976564.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238411782.jpg?ts=1
      Godox Godox Softbox ja softgrid 30x120cm Softbox ja softgrid 30x120cm Softbox ja softgrid 30x120cm Softbox Striplight 30x120cm + rasteri (1)
      Godox Softbox ja softgrid 30x120cm
      • 06952344212691
      • 6952344212691
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 164.71
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 164.71
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 164.71
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 164.71
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 164.71
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 164.71
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 164.71
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 164.71
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 175.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 164.71
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 164.71
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 164.71
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 164.71
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 164.71
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 164.71
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 164.71
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 164.71
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 164.71
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 164.71
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 164.71
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 164.71
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 164.71
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 164.71
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 164.71
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 164.71
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 173.50
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 171.65
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 171.65
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 171.65
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 171.65
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 171.65
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 171.65
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 171.65
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 171.65
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 171.65
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 171.65
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 171.65
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 171.65
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 158.50
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 155.35
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 155.35
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 155.35
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 155.35
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 155.35
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 155.35
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 155.35
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 155.35
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 155.35
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 155.35
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 155.35
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 155.35
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 155.35
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 155.35
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 155.35
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 155.35
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 155.35
    • info@vertaa.fi