x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Elgato Green Screen Mt Chroma Panel Vihreä

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Elgato Green Screen Mt Chroma Panel Vihreä
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Elgato Green Screen Mt Chroma Panel Vihreä
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Elgato Green Screen Mt Chroma Panel Vihreä
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/191242440.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/166658481.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/169698765.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/151212916.jpg?ts=1
Elgato Elgato Green Screen Mt Chroma Panel Vihreä Green Screen Mt Chroma Panel Vihreä Green Screen Mt Chroma Panel Vihreä Chroma keying gives you the visual power to embed yourself in any content you choose. The creative freedom to personalize your stream in any way imaginable. With Green Screen MT, this power and freedom is yours - in one swift motion that instantly ups your production value. (2)
  • 00840006606239
  • 10840006606236
  • 10GAO9901
3
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Vihreä
    • Materiaalit: Muovi
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 164.71 176.99 EUR 3
    3
    • Dustin home Dustin home
      6.0817619357602855 (140)
      Chroma keying gives you the visual power to embed yourself in any content you choose. The creative freedom to personalize your stream in ...164.71, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      174.50, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • VPD Pelikauppa VPD Pelikauppa
      6.8 (1)
      176.99, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Ledgo 1822U U-frame Green Screen Kit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152513072.jpg?ts=1
      Ledgo Ledgo 1822U U-frame Green Screen Kit 1822U U-frame Green Screen Kit 1822U U-frame Green Screen Kit LEDGO 1822U U-FRAME GREEN SCREEN KIT Pakkauksessa mukana vihreä taustakangas (korkeus 1,8 metriä, leveys 2,2 metriä), U-muotoinen alumiinikehikko taustakankaalle, sekä kuljetuslaukku. Huom! Valot myydään erikseen. (1)
      Ledgo 1822U U-frame Green Screen Kit
      1
    • Lastolite StudioLink Chromakey Blue Cover 3 x 3m
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186402171.jpg?ts=1
      Lastolite Lastolite StudioLink Chromakey Blue Cover 3 x 3m StudioLink Chromakey Blue Cover 3 x 3m StudioLink Chromakey Blue Cover 3 x 3m Lastolite StudioLink Chromakey Blue Cover 3 x 3m Lastolite StudioLink Chromakey Blue Cover on kätevä peitekangas Chromakey taustoille. Nimittäin jos omistat StudioLink Greenscreenin ja ostat sinisen peitekankaan siihen, niin voit vaihtaa nopeasti sinisen ja vihreän taustan välillä. Näin säästät myös rahaa, sillä sinun ei tarvitse ostaa molemman värisinä taustaa ja kehikkoa. Tekniset tiedot: Väri: Chromakey Blue (vihreä) Mitat: 3 x 3 m Paino: 2,5 kg (1)
      Lastolite StudioLink Chromakey Blue Cover 3 x 3m
      1
    • Colorama Taustakartonki #102 Mist Grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228727087.jpg?ts=1
      Colorama Colorama Taustakartonki #102 Mist Grey Taustakartonki #102 Mist Grey Taustakartonki #102 Mist Grey (1)
      Colorama Taustakartonki #102 Mist Grey
      • 05055135931335
      1
    • Lastolite Urban Collapsible Background 1.5 x 2.1m Painted White/Industrial Grey Brick
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186506198.jpg?ts=1
      Lastolite Lastolite Urban Collapsible Background 1.5 x 2.1m Painted White/Industrial Grey Brick Urban Collapsible Background 1.5 x 2.1m Painted White/Industrial Grey Brick Urban Collapsible Background 1.5 x 2.1m Painted White/Industrial Grey Brick Lastolite Urban Collapsible Background 1.5 x 2.1m Painted White/Industrial Grey Brick Lastoliten erinomainen tausta paljon liikkuvalle kuvaajalle. Collapsible-taustat antavat suurta joustavuutta kuvauspaikalle tai studioon. Tausta on suuri kokoinen kuvaushetkellä, mutta kuljetuksen ajaksi se saadaan pakattua jopa kolmasosaan alkuperäisestä koosta. Kuvauskohteesta riippuen tausta voidaan asettaa pystyyn tai vaakatasoon. Ehkäpä hienoin ominaisuus tässä taustassa on kuitenkin sen kaksipuolisuus.... (1)
      Lastolite Urban Collapsible Background 1.5 x 2.1m Painted White/Industrial Grey Brick
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 164.71
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 164.71
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 164.71
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 164.71
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 164.71
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 164.71
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 164.71
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 164.71
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 175.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 164.71
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 164.71
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 164.71
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 164.71
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 164.71
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 164.71
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 164.71
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 164.71
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 164.71
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 164.71
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 164.71
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 164.71
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 164.71
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 164.71
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 164.71
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 164.71
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 173.50
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 164.71
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 164.71
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 164.71
    • info@vertaa.fi