x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Nedis Taustasarja Valokuvausstudioon | 2,00 m

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Nedis Taustasarja Valokuvausstudioon | 2,00 m
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Nedis Taustasarja Valokuvausstudioon | 2,00 m
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Nedis Taustasarja Valokuvausstudioon | 2,00 m
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/146883074.jpg?ts=1
Nedis Nedis Taustasarja Valokuvausstudioon | 2,00 m Taustasarja Valokuvausstudioon | 2,00 m Taustasarja Valokuvausstudioon | 2,00 m Tämä taustakangas on valmistettu korkealaatuisesta puuvillasta. (1)
  • 05412810290307
  • 49137995
  • BDKT10GN
2
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Synteettinen
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet
  • 195.80 212.98 EUR 2
    2
    • Nettimyynti Nettimyynti
      7.2 (1)
      195.80, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Tämä taustakangas on valmistettu korkealaatuisesta puuvillasta.212.98, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Elgato Green Screen MT photo
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/191242440.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248508934.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169698765.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151212916.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248680033.jpg?ts=1
      Elgato Elgato Green Screen MT photo Green Screen MT photo Green Screen MT photo Elgato Green Screen MT on kattoon tai seinään asennettava kangas joka on oivallinen valinta striimaajille. Tämä suuri kangas ei rypisty, siinä ei näy saumoja ja tavallista suuremman kokonsa ansiosta se soveltuu mainiosti esimerkiksi VR-striimeille joissa tarvitaan enemmän liikkumatilaa ja kuva-alaa. Kun on lähetyksen aika, vedä vain kangas alas jolloin se lukittuu automaattisesti siihen paikkaan kuin haluat ja kun lähetys on ohi, kangas rullautuu näppärästi takaisin piiloon.Kankaan mitat (L x K): 190 x 200 cm. Rungon mitat (L x K x S): 212 x 8 x 9,5 cm. Paino: 5,4 kg. Materiaali: 100 % polyesteria (Dacron by DuPont) (6)
      Elgato Green Screen MT photo
      • 00840006606239
      • 10840006606236
      • 10GAO9901
      4
    • Godox AD-S85S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170991017.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233041069.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233041066.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175656835.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233041067.jpg?ts=1
      Godox Godox AD-S85S AD-S85S AD-S85S Syvä 85cm octaboksi Godox sovitteella AD300Pro ja AD400Pro salamalaitteelle. Nopea varjomainen avausmekanismi. Toimii myös Beauty Dishina mukana toimitettavilla heijastimilla. Sis. sisä- ja ulkodiffuusiokankaat,2x beauty dish deflektori, softgridi, suojapussi (1)
      Godox AD-S85S
      • 06952344217214
      • 6952344217214
      2
    • Lastolite Panoramic Background -kuvausseinä, 4 Metriä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133138452.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115380155.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118723475.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237046223.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237046221.jpg?ts=1
      Lastolite Lastolite Panoramic Background -kuvausseinä, 4 Metriä Panoramic Background -kuvausseinä, 4 Metriä Panoramic Background -kuvausseinä, 4 Metriä Lastolite Panoramic Background on erittäin laaja musta kuvaustausta, jota voidaan käyttää niin, että seinän reunat taittuvat kameraa kohden. Taitettu seinä tarjoaa kaksi etua: seinä pysyy pystyssä itse ilman erillisiä tukia, ja tarjoaa vieläkin laajemman peiton. Saman tyylisiä taittuvia taustoja käytetään uutislähetyksissä ja ammattituotannoissa. Laaja tausta tarjoaa mahdollisuudet monikameratyöhön ja monipuolisiin kuvakulmiin. Mitat: 2,3 x 4 m. Paino: 9,3 kg. Muodostuu kolmesta paneelista. Laukkuun pakattuna mitat: 30 x 35 x 104 cm (1)
      Lastolite Panoramic Background -kuvausseinä, 4 Metriä
      • 05055135909488
      • LL LB7621
      1
    • Profoto RFi Softbox 1x3'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119119449.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237052760.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237052759.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146943740.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252726098.jpg?ts=1
      Profoto Profoto RFi Softbox 1x3' RFi Softbox 1x3' RFi Softbox 1x3' Softbox RFi 30x90cm (1)
      Profoto RFi Softbox 1x3'
      • 07340027530368
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 184.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 184.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 184.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 184.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 184.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 184.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 184.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 184.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 184.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 184.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 184.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 184.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 184.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 184.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 184.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 184.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 184.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 184.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 184.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 184.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 184.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 184.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 184.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 184.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 184.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 184.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 184.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 184.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 184.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 184.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 184.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 184.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 184.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 184.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 182.98
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 182.98
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 182.98
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 195.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 182.98
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 195.80
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 195.80
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 195.80
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 195.80
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 195.80
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 195.80
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 195.80
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 195.80
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 195.80
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 195.80
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 195.80
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 195.80
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 195.80
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 195.80
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 195.80
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 195.80
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 195.80
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 195.80
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 195.80
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 195.80
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 195.80
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 195.80
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 195.80
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 193.80
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 193.80
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 193.80
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 193.80
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 193.80
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 193.80
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 193.80
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 193.80
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 193.80
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 193.80
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 193.80
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 195.80
    • info@vertaa.fi