x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Phottix Raja Deep Quick-folding Softbox 80cm

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Phottix Raja Deep Quick-folding Softbox 80cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Phottix Raja Deep Quick-folding Softbox 80cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Phottix Raja Deep Quick-folding Softbox 80cm
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/109737868.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/152509294.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/167641144.jpg?ts=1
Phottix Phottix Raja Deep Quick-folding Softbox 80cm Raja Deep Quick-folding Softbox 80cm Raja Deep Quick-folding Softbox 80cm Softbox, joka tuottaa suoran valon ja jossa on sateenvarjoa muistuttava rakenne. Phottix Raja Deep Octa Softbox 80cm on erittäin helppo taittaa ylös ja alas sateenvarjoa muistuttavan rakenteensa ansiosta. Ihanteellinen on-site tai kotistudiossa kuin myös muihin tilanteisiin, joissa valokuvastudio halutaan nosta pystyyn nopeasti ja vaivattomasti. (1)
  • 04894609827245
  • 4894609827245
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Hopea
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • 154.17 154.17 EUR 1
    1
    • Dustin home Dustin home
      6.479462569936052 (142)
      Softbox, joka tuottaa suoran valon ja jossa on sateenvarjoa muistuttava rakenne. Phottix Raja Deep Octa Softbox 80cm on erittäin helppo t...154.17, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Lastolite Support 300
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133175805.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148840348.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97905163.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249128121.jpg?ts=1
      Lastolite Lastolite Support 300 Support 300 Support 300 . (1)
      Lastolite Support 300
      • 05055135900065
      • 5055135900065
      1
    • Colorama Taustakartonki #45 Lemon
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116592357.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232425367.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133147336.jpg?ts=1
      Colorama Colorama Taustakartonki #45 Lemon Taustakartonki #45 Lemon Taustakartonki #45 Lemon (1)
      Colorama Taustakartonki #45 Lemon
      • 05055135929042
      • 5055135929042
      1
    • Ledgo 1822U U-Frame Green Screen Kit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169465933.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203803435.jpg?ts=1
      Ledgo Ledgo 1822U U-Frame Green Screen Kit 1822U U-Frame Green Screen Kit 1822U U-Frame Green Screen Kit . (1)
      Ledgo 1822U U-Frame Green Screen Kit
      • 06949987480631
      • 06949987403760
      1
    • Lastolite Panoramic Background -chromaseinä, 4 Metriä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133133845.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220292117.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237112821.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237112824.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222808802.jpg?ts=1
      Lastolite Lastolite Panoramic Background -chromaseinä, 4 Metriä Panoramic Background -chromaseinä, 4 Metriä Panoramic Background -chromaseinä, 4 Metriä Lastolite (by Manfrotto) Panoramic Background on erittäin laaja chromavihreä seinä, jota voidaan käyttää niin, että seinän reunat taittuvat kameraa kohden. Taitettu seinä tarjoaa kaksi etua: seinä pysyy pystyssä itse ilman erillisiä tukia, ja tarjoaa vieläkin laajemman peiton. Saman tyylisiä taittuvia taustoja käytetään uutislähetyksissä ja ammattituotannoissa. Laaja tausta tarjoaa mahdollisuudet monikameratyöhön ja monipuolisiin kuvakulmiin. Mitat: 2,3 x 4 m. Paino: 9,3 kg. Muodostuu kolmesta paneelista. Laukkuun pakattuna mitat: 30 x 35 x 104 cm (1)
      Lastolite Panoramic Background -chromaseinä, 4 Metriä
      • 05055135909495
      • 00870862007123
      • LL LB7622
      2
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 129.37
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 129.37
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 129.37
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 129.37
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 129.37
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 129.37
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 129.37
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 135.57
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 135.57
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 135.57
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 135.57
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 135.57
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 135.57
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 135.57
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 135.57
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 135.57
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 135.57
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 135.57
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 135.57
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 135.57
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 141.77
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 135.57
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 141.77
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 141.77
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 141.77
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 141.77
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 135.57
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 141.77
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 141.77
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 141.77
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 141.77
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 141.77
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 141.77
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 141.77
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 141.77
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 135.57
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 135.57
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 154.17
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 160.37
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 166.57
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 166.57
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 160.37
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 166.57
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 160.37
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 154.17
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 160.37
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 154.17
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 160.37
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 160.37
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 154.17
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 154.17
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 154.17
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 154.17
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 154.17
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 154.17
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 154.17
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 154.17
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 154.17
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 154.17
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 154.17
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 154.17
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 154.17
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 154.17
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 154.17
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 154.17
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 154.17
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 154.17
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 154.17
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 154.17
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 154.17
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 154.17
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 154.17
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 154.17
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 154.17
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 154.17
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 154.17
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 154.17
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 154.17
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 154.17
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 154.17
    • info@vertaa.fi