x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Alpine SWE-815 8' aktiivisubwoofer

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Alpine SWE-815 8' aktiivisubwoofer
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Alpine SWE-815 8' aktiivisubwoofer
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Alpine SWE-815 8' aktiivisubwoofer
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/31933663.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/31933665.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/31933664.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/120093466.jpg?ts=1
Alpine Alpine SWE-815 8' aktiivisubwoofer SWE-815 8' aktiivisubwoofer SWE-815 8' aktiivisubwoofer SWE-815 on aktiivisubbari, jossa 8-tuumaisella elementillä varustettuun koteloon on integroitu 150W vahvistin. Pienen fyysisen kokonsa ansiosta subbari on helppo sijoitta lähes autoon kuin autoon. Aktiivisubbarin mukana toimitetaan langallinen kaukosäädin, jossa on Gain-säätö, portaaton alipäästösuodin sekä vaiheenkääntö. Subbarikotelo voidaan helposti muuttaa suljetusta kotelosta refleksikoteloksi tai päinvastoin, irroitettavan peitepaneelin ansiosta. RCA-tulon lisäksi SWE-815 sisältää myös ka (4)
  • 05053086360051
  • 04958043541928
  • SWE-815
2
  • Tekniset tiedot
    • Subwoofer: Aktiivinen subwoofer
    • Subwooferin leveys: 288 mm
    • Subwooferin korkeus: 291 mm
    • Subwooferin syvyys: 363 mm
    • Kauko-ohjain: Kyllä
  • Subwoofer
    • Subwoofer RMS -teho: 100 W
    • Subwoofereita: 1
    • Subwooferin herkkyys: 91 dB
    • Subwooferin huipputeho: 300 W
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Pakkauksen sisältö
    • Pika-aloitus opas: Kyllä
  • 193.80 203.49 EUR 2
    2
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      SWE-815 on aktiivisubbari, jossa 8-tuumaisella elementillä varustettuun koteloon on integroitu 150W vahvistin. Pienen fyysisen kokonsa an...193.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      203.49, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • KEF KC62 -subwoofer, Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220167010.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233419431.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185944308.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203617935.jpg?ts=1
      KEF KEF KC62 -subwoofer, Valkoinen KC62 -subwoofer, Valkoinen KC62 -subwoofer, Valkoinen (1)
      KEF KC62 -subwoofer, Valkoinen
      • 00637203217838
      • SP3949AA
      1
    • Magnat SBW 300 - Soundbar + Subwoofer
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226117419.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220285194.jpg?ts=1
      Magnat Magnat SBW 300 - Soundbar + Subwoofer SBW 300 - Soundbar + Subwoofer SBW 300 - Soundbar + Subwoofer Magnat SBW 300 - 3.1 -kanavainen TV-kaiutinjärjestelmä 10" subwooferilla Televisioiden ja näyttöjen koko kasvaa jatkuvasti ja kuvista tulee yhä loistavampia, mutta yksi asia, joka tämän nykyaikaisilta LCD- ja OLED-näytöiltä vielä puuttuu, on hyvälaatuinen ääni. Ei ihme, sillä hyviä kaiuttimia ei yksinkertaisesti mahdu vain muutaman millimetrin paksuiseen koteloon. Ja jos kaiuttimet on suunnattu myös taaksepäin, on pettymys väistämätön. Magnatin Soundbarit tarjoavat tähän nopean ja helpon ratk... (1)
      Magnat SBW 300 - Soundbar + Subwoofer
      • 04018843712901
      2
    • Magnat 203336 Subwoofer
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178299072.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200986906.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200986907.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200986905.jpg?ts=1
      Magnat Magnat 203336 Subwoofer 203336 Subwoofer 203336 Subwoofer Magnat Alpha RS 12:ssa on 300 mm:n (12 tuuman) korkealaatuinen pitkäiskuinen bassoelementti refleksikotelossa, joka on varustettu kahdella Airflex-portilla. Integroitu D-luokan vahvistin tuottaa 120 wattia jatkuvaa tehoa, kun taas huipputeho on vaikuttavat 240 wattia. RS12:een sisällytettyjen viimeisimpien tekniikoiden avulla voidaan toistaa taajuuksia alas, aina jopa 20 Hz:iin asti. Vahvistin on varustettu äänenvoimakkuuden, jakotaajuuden ja vaiheen säätimillä, jotka mahdollistavat optimaali... (2)
      Magnat 203336 Subwoofer
      • 04018843422626
      • 203336
      1
    • SVS PB-2000 Pro -subwoofer, Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151275066.jpg?ts=1
      SVS SVS PB-2000 Pro -subwoofer, Musta PB-2000 Pro -subwoofer, Musta PB-2000 Pro -subwoofer, Musta (1)
      SVS PB-2000 Pro -subwoofer, Musta
      • 00856677007756
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 148.70
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 193.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 193.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 193.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 193.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 193.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 193.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 193.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 193.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 193.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 193.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 193.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 193.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 193.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 193.80
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 190.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 190.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 190.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 190.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 190.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 190.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 190.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 190.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 193.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 193.80
    • info@vertaa.fi