x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Denon Pma-600 - Integroitu Vahvistin

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Denon Pma-600 - Integroitu Vahvistin
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Denon Pma-600 - Integroitu Vahvistin
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Denon Pma-600 - Integroitu Vahvistin
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/161342517.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/147838080.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/146543830.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/169936395.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/146139427.jpg?ts=1
Denon Denon Pma-600 - Integroitu Vahvistin Pma-600 - Integroitu Vahvistin Pma-600 - Integroitu Vahvistin Musiikkientusiasteille, jotka haluavat rakentaa 2-kanavaisen Hi-Fi-järjestelmän, tässä on Denon PMA-600NE -integroitu vahvistin. Eloisa äänentoisto niin vinyyli- kuin korkean resoluution audiotoistossa. PMA-600NE:ssä on digitaalitulot ja sisäänrakennettu phono ekvalisaattori. Kuuntelet suosikkisisältöäsi korkealaatuisena integroidulla 192 kHZ/24-bit D/A konvertterilla.Voit suoratoistaa musiikkia Bluetoothin kautta. Advanced High Current (AHC) Single-Push-Pull -piirillä erottuvat musiikin yksityiskohdat Laajan dynaamisen alueen toisto, tuki korkeatasoisille äänilähteille Päämuuntimessa erillinen virransyöttö äänelle ja hallintapiirille Bluetooth Analogitila Bass/ Treble/ Balance -säätimet Tärinäsietoinen rakenne Muuta: Kanavat: 2 Digitaalisisääntulot: 2 x optinen, 1 x koaksiaali Subwoofer-lähtö (linjatasoinen) Levysoitintulo (MM) Kuulokelähtö Teho: 70 W (4 ohmia, 1 kHz, THD 0.7%) 192 kHZ/24-bit D/A -muunnin (3)
  • 04951095070958
  • 04951035070956
  • PMA600NEBKE2
  • 6428835
2
  • Tekniset tiedot
    • Liitettävyys: Langallinen & langaton
    • Äänikanavat: 2.0
    • Bassoäänen säätö: Kyllä
    • Digitaaliaudio optinen : 2
    • Diskanttiäänensäätö: Kyllä
    • Harmoninen kokonaissärö, THD: 0.01
    • Kauko-ohjain: IR
    • Number of optical connections: 2
    • Signaali/kohina-suhde: 105 dB
    • Taajuuskorjain: Kyllä
  • Liitettävyys
    • Bluetooth: Kyllä
    • CD audio in (L,R): Kyllä
    • Digitaalinen koaksiaaliaudio in: 1
    • Esiulostulon portti: Kyllä
    • Phono audio in (L,R): Kyllä
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Hopea
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 12.1 cm
    • Leveys (cm): 43.4 cm
    • Syvyys: 30.8 cm
  • Virranhallinta
    • AC-syöttöjännite: 230 V
  • Näyttö
    • Sisäänrakennettu näyttö: Kyllä
  • Vahvistin
    • Vahvistimen tyyppi: Integroidut vahvistimet
  • Ääni
    • Huipputeho per kanava: 70 W
    • Äänentoisto (RMS): 45 W
    • RMS-teho per kanava (4 Ohm): 70 W
    • RMS-teho per kanava (8 Ohm): 45 W
    • Sisääntulon herkkyys: 110 mV
  • 529.00 533.90 EUR 2
    2
    • Hifi Studio Hifi Studio
      7.140000000000001 (1)
      Musiikkientusiasteille, jotka haluavat rakentaa 2-kanavaisen Hi-Fi-järjestelmän, tässä on Denon PMA-600NE -integroitu vahvistin. Eloisa ä...529.00, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      533.90, yli 2 vk (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • SVS SB-2000 Pro -subwoofer, Pianomusta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151274953.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233529942.jpg?ts=1
      SVS SVS SB-2000 Pro -subwoofer, Pianomusta SB-2000 Pro -subwoofer, Pianomusta SB-2000 Pro -subwoofer, Pianomusta (1)
      SVS SB-2000 Pro -subwoofer, Pianomusta
      • 00856677007732
      1
    • KEF KC62 -subwoofer, Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220167010.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233419431.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185944308.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203617935.jpg?ts=1
      KEF KEF KC62 -subwoofer, Valkoinen KC62 -subwoofer, Valkoinen KC62 -subwoofer, Valkoinen (1)
      KEF KC62 -subwoofer, Valkoinen
      • 00637203217838
      • SP3949AA
      1
    • Bluesound NODE (N130) -verkkoesivahvistin, Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182485245.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206647755.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206647752.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206647751.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206647754.jpg?ts=1
      Bluesound Bluesound NODE (N130) -verkkoesivahvistin, Musta NODE (N130) -verkkoesivahvistin, Musta NODE (N130) -verkkoesivahvistin, Musta (1)
      Bluesound NODE (N130) -verkkoesivahvistin, Musta
      • 00786357001678
      • 511524
      1
    • Philips TAW8506 - subwoofer - wireless
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213146931.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213612323.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213612321.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213612324.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216243143.jpg?ts=1
      Philips Philips TAW8506 - subwoofer - wireless TAW8506 - subwoofer - wireless TAW8506 - subwoofer - wireless Tehosta elokuvien ja musiikin bassoa Tunne musiikin ja toimintaelokuvien basso. Philips TAW8506/10 toistaa runsaasti matalia ääniä luoden syvyyttä räjähdyksiin ja rytmeihin. Kuuntele lempikappaleitasi ja nauti toimintakohtauksista aivan uudella tavalla. Helppo sijoittaa Philips subwoofer on rakenteeltaan siro ja se sopii lähes mihin tahansa kotiin. Alumiinilla päällystetty ulkomuoto näyttää hyvältä erilaisissa ympäristöissä ja jos et halua sen näkyvän, tehokas mutta ohutlinjainen subwoofer on helppo kätkeä. DTS Play-Fi -yhteensopivuus Kytke bassokaiutin televisioon ja yhteensopiviin langattomiin kaiuttimiin ja koe tilaäänijärjestelmän luoma täydellinen elokuvailta. Bassokaiuttimen asennus on erittäin yksinkertaista: kytke bassokaiutin Philips televisioon Philips Sound -s (1)
      Philips TAW8506 - subwoofer - wireless
      • 04895229123847
      • 4895229123847
      • TAW8506/10
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 472.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 472.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 472.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 472.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 472.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 472.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 472.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 472.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 472.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 472.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 472.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 472.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 472.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 472.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 472.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 472.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 472.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 472.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 472.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 472.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 472.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 472.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 472.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 472.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 470.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 470.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 470.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 470.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 470.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 470.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 470.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 472.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 472.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 472.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 470.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 470.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 470.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 470.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 470.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 470.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 470.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 472.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 472.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 473.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 473.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 473.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 533.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 533.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 533.90
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 529.00
    • info@vertaa.fi