x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Magnat Alpha RS 12 aktiivinen subwoofer (Mokka)

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Magnat Alpha RS 12 aktiivinen subwoofer (Mokka)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Magnat Alpha RS 12 aktiivinen subwoofer (Mokka)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Magnat Alpha RS 12 aktiivinen subwoofer (Mokka)
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/178299072.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/204559673.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/200986906.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/204559690.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/204559682.jpg?ts=1
Magnat Magnat Alpha RS 12 aktiivinen subwoofer (Mokka) Alpha RS 12 aktiivinen subwoofer (Mokka) Alpha RS 12 aktiivinen subwoofer (Mokka) Magnat Alpha RS 12:ssa on 300 mm:n (12 tuuman) korkealaatuinen pitkäiskuinen bassoelementti refleksikotelossa, joka on varustettu kahdella Airflex-portilla. Integroitu D-luokan vahvistin tuottaa 120 wattia jatkuvaa tehoa, kun taas huipputeho on vaikuttavat 240 wattia. RS12:een sisällytettyjen viimeisimpien tekniikoiden avulla voidaan toistaa taajuuksia alas, aina jopa 20 Hz:iin asti. Vahvistin on varustettu äänenvoimakkuuden, jakotaajuuden ja vaiheen säätimillä, jotka mahdollistavat optimaalisen sopeutumisen huoneen akustiikkaan. Woofer 300 mm high-power long-throw woofer with Klippel®-optimized magnet system The coated paper cone ensures a profound audio reproduction Ventilated high-performance voice coil to guarantee highest operational reliability Highlights Detachable front cover with acoustic cloth High-performance active subwoofer with 30 cm long-throw woofer with extra-large diaphragm mount and high-po (1)
  • 04018843422626
  • 142 42262
  • 203336
2
  • Tekniset tiedot
    • Subwoofer: Aktiivinen subwoofer
    • Subwooferin leveys: 360 mm
    • Subwooferin korkeus: 465 mm
    • Subwooferin syvyys: 440 mm
    • Virtakytkin: Kyllä
  • Subwoofer
    • Subwoofer RMS -teho: 120 W
    • Subwoofereita: 1
    • Subwooferin huipputeho: 240 W
  • Suunnittelu
    • Väri: Ruskea
    • Materiaalit: Puu
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Paino ja mitat
    • Subwooferin paino: 14100 g
  • Virranhallinta
    • AC-syöttöjännite: 110 V
  • 367.00 499.00 EUR 2
    2
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Pienikokoinen subwoofer, jossa on valtava teho 12"" bassorefleksi jopa 240W:n teholla 20-200 Hz taajuusalue Ihanteellinen moniin kokoonpa...367.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Hifi Studio Hifi Studio
      7.140000000000001 (1)
      Magnat Alpha RS 12:ssa on 300 mm:n (12 tuuman) korkealaatuinen pitkäiskuinen bassoelementti refleksikotelossa, joka on varustettu kahdell...499.00, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • SVS PB-2000 Pro -subwoofer, Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151275066.jpg?ts=1
      SVS SVS PB-2000 Pro -subwoofer, Musta PB-2000 Pro -subwoofer, Musta PB-2000 Pro -subwoofer, Musta (1)
      SVS PB-2000 Pro -subwoofer, Musta
      • 00856677007756
      1
    • Auna Linie-300-SW-BK - aktiivinen subwoofer
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97518218.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97518225.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97518221.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97518226.jpg?ts=1
      Auna Auna Linie-300-SW-BK - aktiivinen subwoofer Linie-300-SW-BK - aktiivinen subwoofer Linie-300-SW-BK - aktiivinen subwoofer aktiivinen subwoofer, jossa 25 cm:n (10") bassokaiutin ja automaattinen vaihto, sisäinen vahvistin, jossa mahdollisuus taajuuden ja phasen mukauttamiseen, bassorefleksi-frontfire-rakenne takaa voimakkaat bassoäänen, liitoskoskettimet surround-kaiuttimille, televisioille, DVD-soittimille, musta puurunko, jossa irrotettava kaiutinsuojus (1)
      Auna Linie-300-SW-BK - aktiivinen subwoofer
      • 04260322374760
      • 10008970
      1
    • Auna PW-1010-SUB MKII passiivinen PA-bassokaiutin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161670905.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218623450.jpg?ts=1
      Auna Auna PW-1010-SUB MKII passiivinen PA-bassokaiutin PW-1010-SUB MKII passiivinen PA-bassokaiutin PW-1010-SUB MKII passiivinen PA-bassokaiutin tunne rytmi: passiivinen PA-kaiutin mahtavalla25,4 cm:n (10") subwooferilla bassorefleksikotelossa, voimapaketti: voimakas 300 watin RMS-ulostuloteho vastaa 600 watin maksimitehoa, liitäntävaihtoehdot: PA-sisääntulo, PA-ulostulo, stereoruuviliitäntä ja kaksi 6,3 mm:n sisääntuloa, kuljetukseen sopiva: tukeva puukotelo ja sivuille upotetut kantotangot, esiintymisen ammattilainen: kulutusta kestävä rakenne suojakulmilla, huopapäällisellä ja suojaverkolla sekä yläpuolelle integroidulla standardijalustalaipalla (2)
      Auna PW-1010-SUB MKII passiivinen PA-bassokaiutin
      • 04060656230042
      1
    • JL Audio - E110 - Subwoofer - Black Ash
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/36899451.jpg?ts=1
      JL Audio JL Audio - E110 - Subwoofer - Black Ash - E110 - Subwoofer - Black Ash - E110 - Subwoofer - Black Ash Powered Subwoofer with 10-inch Subwoofer, 1200 watts Applying a series of our key technologies, E-Sub powered subwoofers deliver exceptional sound quality, power and value in a wide range of demanding applications E-Sub drivers employ our exclusive DMA technology to optimize the drivers' motor strength, ensuring linear behavior over a very long excursion range. Unlike typical steady-state modeling systems, DMA takes into account the dynamic shifts created by current flow and back EMF under real power conditions, with real program material. The payoff offered by DMA optimization is a driver that faithfully tracks its input signal, at all listening levels, leading to superior bass definition and dynamics. The extreme mounting depth of the E-Sub driver is very deliberate. It permits wide gaps to exist between the three suspension elements (the rubber surround and the dual spiders), imparting exceptional mechanical stability over the driver's full excursion range. T (1)
      JL Audio - E110 - Subwoofer - Black Ash
      • 00699440964418
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 499.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 368.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 368.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 368.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 368.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 368.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 368.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 368.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 368.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 368.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 368.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 368.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 368.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 368.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 367.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 367.37
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 367.37
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 367.37
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 367.37
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 367.37
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 367.37
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 367.37
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 367.37
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 367.37
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 367.37
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 367.37
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 367.37
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 367.37
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 367.37
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 367.37
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 367.37
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 367.37
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 367.37
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 367.37
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 367.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 367.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 367.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 367.00
    • info@vertaa.fi