x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Helly Hansen Housut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Helly Hansen Campfire pants Navy S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153325998.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151647453.jpg
      Helly Hansen Helly Hansen Campfire pants Navy S Campfire pants Navy S Campfire pants Navy S Miesten vapaa-ajanhousut. (1)
      Helly Hansen Campfire pants Navy S
      • 07040056226439
      2
      deal
      62.90 EUR
    • Helly Hansen Campfire pants Navy XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153325998.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151647453.jpg
      Helly Hansen Helly Hansen Campfire pants Navy XL Campfire pants Navy XL Campfire pants Navy XL Campfire-housut ovat ihanteelliset ulkoilman aktiviteetteihin. Ne ovat erittäin kevyet, mukavat ja niissä on joustava vyötärö kiristysnarulla. Kaltevat taskut lantiolla ja reisitasku cargo-tyyliin kannella. Nopeasti kuivuva nelisuuntainen joustava materiaali mahdollistaa housujen käytön monissa ulkoilman aktiviteeteissa tai kun haluat ottaa vain rennosti leirintäalueella. (1)
      Helly Hansen Campfire pants Navy XL
      • 07040056226453
      2
      deal
      62.90 EUR
    • Helly Hansen Campfire pants Navy M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153325998.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151647453.jpg
      Helly Hansen Helly Hansen Campfire pants Navy M Campfire pants Navy M Campfire pants Navy M Miesten vapaa-ajanhousut. (1)
      Helly Hansen Campfire pants Navy M
      • 07040056226422
      2
      deal
      62.90 EUR
    • Helly Hansen Dubliner Pant Musta S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113966972.jpg
      Helly Hansen Helly Hansen Dubliner Pant Musta S Dubliner Pant Musta S Dubliner Pant Musta S Veden- ja tuulenpitävät ulkoiluhousut miehille. Housussa vetoketjutaskut, verkkovuori, kuminahavyötärö kiristysnyörillä ja tarranauhalliset lahkeensuukiristimet. Housussa Helly Tech PROTECTION -kalvo, jonka vesipilari vähintään 5 000mm ja hengittävyys vähintään 5 000g/m2/24h. Tuotteessa vetoketjulliset taskut, Quick Dry -verkkovuori ja joustava kiristysnyöri vyötäröllä. (1)
      Helly Hansen Dubliner Pant Musta S
      • 07040054891677
      2
      70.85 EUR
    • Helly Hansen Campfire pants Navy L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153325998.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151647453.jpg
      Helly Hansen Helly Hansen Campfire pants Navy L Campfire pants Navy L Campfire pants Navy L Miesten vapaa-ajanhousut. (1)
      Helly Hansen Campfire pants Navy L
      • 07040056226415
      2
      deal
      62.90 EUR
    • Helly Hansen Odin Munninn Pant naisten ulkoiluhousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152477086.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120995088.jpg
      Helly Hansen Helly Hansen Odin Munninn Pant naisten ulkoiluhousut Odin Munninn Pant naisten ulkoiluhousut Odin Munninn Pant naisten ulkoiluhousut Naisten laadukkaat ja vahvat softshell housut, joissa hyvä veden hylkivyys.Housuissa 4 suuntaan joustava materiaali, jossa myös PFC vapaa DWR käsittely. Koostumus: 94% Polyamidi, 6% Elastaani. Housuissa tarranauhallinen kiristysmahdollisuus vyötäröllä sekä vyölenkit. Vetoketjulliset taskut edessä sekä toisessa reidessä. Lahkeensuussa vetoketjullinen halkio, nepparikiristys ja piilotettava nauhalenkki. Pesuohje: tuote pestävä nurin käännettynä ja mahdolliset tarranauhat suljettuna, 40C, ei huu... (1)
      Helly Hansen Odin Munninn Pant naisten ulkoiluhousut
      • 07040055174489
      1
      95.90 EUR
    • Helly Hansen Women's Crewline Capri Navy 29
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113968450.jpg
      Helly Hansen Helly Hansen Women's Crewline Capri Navy 29 Women's Crewline Capri Navy 29 Women's Crewline Capri Navy 29 Joustavat, kevyet ja hengittävät naisten caprit. (1)
      Helly Hansen Women's Crewline Capri Navy 29
      • 07040055097313
      1
      73.90 EUR
    • Helly Hansen Hp Ocean naisten collegehousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151280379.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133195239.jpg
      Helly Hansen Helly Hansen Hp Ocean naisten collegehousut Hp Ocean naisten collegehousut Hp Ocean naisten collegehousut Naisten tekninen collegehousu ulkoiluun ja vapaa-aikaan vetoketjutaskuilla sekä kapealla lahkeella.Kaksi puoleinen Jersey Spacer neule, Quick Dry materiaali. Taskuissa laminoidut YKK -ketjut. Vetoketjulliset halkiot lahkeensuussa. Vyötäröllä nyörikiristys. Materiaali:46% Polyesteri, 39% Polyamidi, 10% Viskoosi, 5% Elastan Pesu 40C, sulje vetoketjut ennen pesua, pese nurin käännettynä, ei rumpukuivausta eikä silitystä. Tuote voidaan pestä myös Tetrakloorieteenillä ilman mekaanista hankausta. (1)
      Helly Hansen Hp Ocean naisten collegehousut
      • 07040055786156
      1
      85.85 EUR
    • Helly Hansen Odin Huginn Pant miesten ulkoiluhousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116358847.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111378076.jpg
      Helly Hansen Helly Hansen Odin Huginn Pant miesten ulkoiluhousut Odin Huginn Pant miesten ulkoiluhousut Odin Huginn Pant miesten ulkoiluhousut Miesten laadukkaat ja vahvat softshell housut, joissa hyvä veden hylkivyys.Housuissa 4 suuntaan joustava materiaali, jossa myös PFC vapaa DWR käsittely. Koostumus: 94% Polyamidi, 6% Elastaani. Housuissa tarranauhallinen kiristysmahdollisuus vyötäröllä sekä vyölenkit. Vetoketjulliset taskut edessä sekä toisessa reidessä. Lahkeensuussa vetoketjullinen halkio, nepparikiristys ja piilotettava nauhalenkki. Pesuohje: tuote pestävä nurin käännettynä ja mahdolliset tarranauhat suljettuna, 40C, ei huu... (1)
      Helly Hansen Odin Huginn Pant miesten ulkoiluhousut
      • 07040055172188
      1
      155.80 EUR
    • Helly Hansen Campfire pants Ebony XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153326001.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137198549.jpg
      Helly Hansen Helly Hansen Campfire pants Ebony XL Campfire pants Ebony XL Campfire pants Ebony XL Miesten vapaa-ajanhousut. (1)
      Helly Hansen Campfire pants Ebony XL
      • 07040055823912
      1
      89.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Dickies DEFAULT
        • dickies
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Adidas (adidas)
      • Dickies (dickies)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • 2XU (2xu)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Asics (asics)
      • Bauer (bauer)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • BLACC (blacc)
      • Blumarine (blumarine)
      • Bread & boxers (bread_boxers)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burberry (burberry)
      • Burton (burton)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • CATAGO (catago)
      • CCM (ccm)
      • Champion (champion)
      • Closed (closed)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Covert (covert)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cutter & Buck (cutter_buck)
      • Daily sports (daily_sports)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dobsom (dobsom)
      • Drop of Mindfulness (drop_of_mindfulness)
      • DUER (duer)
      • Dynafit (dynafit)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • Equipage (equipage)
      • Essentiel (essentiel)
      • Etro (etro)
      • Euro-Star (euro_star)
      • Filippa K (filippa_k)
      • First (first)
      • Fischer (fischer)
      • Five Seasons (five_seasons)
      • Frank dandy (frank_dandy)
      • Frontier (frontier)
      • Futuro (futuro)
      • G-Star (g_star)
      • Gasp (gasp)
      • Gore (gore)
      • H2OFagerholt (h2ofagerholt)
      • Halti (halti)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hippy Tree (hippy_tree)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jacson (jacson)
      • Jil Sander (jil_sander)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kempa (kempa)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kosa (kosa)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lindberg (lindberg)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • LMTD (lmtd)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Mammut (mammut)
      • Marine (marine)
      • Max mara (max_mara)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Molo (molo)
      • Moschino (moschino)
      • Mountain Horse (mountain_horse)
      • MSGM (msgm)
      • Name it (name_it)
      • Neil Barrett (neil_barrett)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Nike (nike)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Norrøna (norr_na)
      • NOUN (noun)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • Oneill (oneill)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Oxide (oxide)
      • Papfar (papfar)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pippi® (pippi_)
      • POC (poc)
      • Produkt (produkt)
      • Puma (puma)
      • Puma Golf (puma_golf)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raiski (raiski)
      • Reebok (reebok)
      • REELL (reell)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Resterods (resterods)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • RÖJK (ro_jk)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • SCANDI NOMAD (scandi_nomad)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Select (select)
      • Spalding (spalding)
      • Suncoo (suncoo)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trespass (trespass)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Versace (versace)
      • Vila (vila)
      • Vinson Polo Club (vinson_polo_club)
      • Vintage Industries (vintage_industries)
      • Volcom (volcom)
      • WearColour (wearcolour)
      • Wesc (wesc)
      • Wyte (wyte)
      • Zapf (zapf)
    • Hinta (price):
      • < 30€ (budget)
      • 30€ - 50€ (low)
      • 50€ - 80€ (medium)
      • > 80€ (high)
    • Housujen tyyppi (housujen_tyyppi):
      • Cargo trousers (cargo_trousers)
      • Chinos (chinos)
      • Culottes (culottes)
      • Formal trousers (formal_trousers)
      • Pleated pants (pleated_pants)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 24 (24)
      • 25x26 (25x26)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 29x30 (29x30)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 31x30 (31x30)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 33x30 (33x30)
      • 34 (34)
      • 34/36 (34_36)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 40/30 (40_30)
      • 40/32 (40_32)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 4XL (4xl)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi