x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    J.lindeberg Housut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • J.lindeberg Women's Elaina Compression Poly
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133427196.jpg
      J.lindeberg J.lindeberg Women's Elaina Compression Poly Women's Elaina Compression Poly Women's Elaina Compression Poly J.Lindeberg Women's Elaina Compression Poly ovat salihousut juoksuun. Sopii naisille. (1)
      J.lindeberg Women's Elaina Compression Poly
      • 07310427148302
      • 7310427148302
      2
      74.90 EUR
    • J.lindeberg Women's Lina Pants Tech Sweat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113976225.jpg
      J.lindeberg J.lindeberg Women's Lina Pants Tech Sweat Women's Lina Pants Tech Sweat Women's Lina Pants Tech Sweat J.Lindeberg Women's Lina Pants Tech Sweat ovat salihousut vaellukseen ja kävelyyn. Sopii naisille. (1)
      J.lindeberg Women's Lina Pants Tech Sweat
      • 07310426695050
      1
      52.80 EUR
    • J.lindeberg Elaina Compression Poly
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133427196.jpg
      J.lindeberg J.lindeberg Elaina Compression Poly Elaina Compression Poly Elaina Compression Poly (1)
      J.lindeberg Elaina Compression Poly
      • 07310427148296
      • 7310427148296
      1
      74.90 EUR
    • J.lindeberg Housut Chaze-Flannel twill
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146528957.jpg
      J.lindeberg J.lindeberg Housut Chaze-Flannel twill Housut Chaze-Flannel twill Housut Chaze-Flannel twill J. Lindeberg -housut, joissa on kapea istuvuus. Housuissa on kaksi sivutaskua ja kaksi takataskua. Etuhalkio suljetaan vetoketjulla ja napilla. Miellyttävää materiaalia. (1)
      J.lindeberg Housut Chaze-Flannel twill
      • 07310427553090
      • 7310427553090
      1
      139.00 EUR
    • J.lindeberg Men's Athletic Tech Sweat Pants
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132966098.jpg
      J.lindeberg J.lindeberg Men's Athletic Tech Sweat Pants Men's Athletic Tech Sweat Pants Men's Athletic Tech Sweat Pants J.Lindeberg Men's Athletic Tech Sweat Pants ovat housut vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      J.lindeberg Men's Athletic Tech Sweat Pants
      • 07310427147091
      • 7310427147091
      1
      101.80 EUR
    • J.lindeberg Men's Athletic Tech Sweat Pants
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131331582.jpg
      J.lindeberg J.lindeberg Men's Athletic Tech Sweat Pants Men's Athletic Tech Sweat Pants Men's Athletic Tech Sweat Pants J.Lindeberg Men's Athletic Tech Sweat Pants ovat housut vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      J.lindeberg Men's Athletic Tech Sweat Pants
      • 07310427147046
      • 7310427147046
      1
      101.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Dickies DEFAULT
        • dickies
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Dickies (dickies)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Kappa (kappa)
      • Aclima (aclima)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Amy Vermont (amy_vermont)
      • Angel of Style (angel_of_style)
      • Apricciani (apricciani)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Babista (babista)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Boston Park (boston_park)
      • Brühl (bru_hl)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Champion (champion)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Delmod (delmod)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dollywood (dollywood)
      • Dress In (dress_in)
      • Dynafit (dynafit)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Elkline (elkline)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elvine (elvine)
      • Finkid (finkid)
      • First (first)
      • Fixoni (fixoni)
      • Gore (gore)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Happy Size (happy_size)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hippy Tree (hippy_tree)
      • Houdini (houdini)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Janet & Joyce (janet_joyce)
      • Kamik (kamik)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Klingel (klingel)
      • Kühl (ku_hl)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laura Kent (laura_kent)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lisette L. (lisette_l_)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • M. Collection (m_collection)
      • Maier sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Maritim (maritim)
      • Marmot (marmot)
      • Men Plus (men_plus)
      • Miamoda (miamoda)
      • Mikk-Line (mikk_line)
      • Millet (millet)
      • Minymo® (minymo_)
      • Mona (mona)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Name it (name_it)
      • Nike (nike)
      • Norrøna (norr_na)
      • Nu (nu)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • Only (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Paola (paola)
      • Papfar (papfar)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pioneer (pioneer)
      • Pionier (pionier)
      • Pippi® (pippi_)
      • PrAna (prana)
      • Produkt (produkt)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Pyua (pyua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raiski (raiski)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • REELL (reell)
      • Reell jeans (reell_jeans)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Relaxed by Toni (relaxed_by_toni)
      • Revolution (revolution)
      • Ringella (ringella)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rojk (rojk)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rukka (rukka)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Sara Lindholm (sara_lindholm)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sherpa (sherpa)
      • Simone (simone)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • The North Face (the_north_face)
      • TOGETHER (together)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toni (toni)
      • Trespass (trespass)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vila (vila)
      • Vintage Industries (vintage_industries)
      • Volcom (volcom)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Zhenzi (zhenzi)
    • Hinta (price):
      • < 30€ (budget)
      • 30€ - 50€ (low)
      • 50€ - 80€ (medium)
      • > 80€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Kalanruotokuvioinen (kalanruotokuvioinen)
      • Logo (logo)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Ruudullinen (ruudullinen)
      • Shapes (shapes)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 24 (24)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 34/36 (34_36)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 40/32 (40_32)
      • 40/34 (40_34)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42/32 (42_32)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi