x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    J.Lindeberg Housut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • J.Lindeberg Laskoshousut 'Paulie'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144181643.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106223639.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Laskoshousut 'Paulie' Laskoshousut 'Paulie' Laskoshousut 'Paulie' Materiaali: Villa; Design: Takataskut, Sivuttaiset upotutetut taskut, Napitus; Kuvio: Yksivärinen; Ekstrat: Samansävyiset saumat, Vyölenkit; Pituus: Pitkä/Maxi; Malli: Regular (1)
      J.Lindeberg Laskoshousut 'Paulie'
      • 07310426312339
      • 7310426312339
      1
      deal
      145.00 EUR
    • J.Lindeberg Paulie Comfort Wool Trousers Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181787308.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106222783.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Paulie Comfort Wool Trousers Black Paulie Comfort Wool Trousers Black Paulie Comfort Wool Trousers Black Valmistettu ohuesta ja sileästä villakankaasta. Vetoketjusepalus. Vyötäröllä hakanen, sekä nappi. Kaksi viistossa olevaa etutaskua, sekä kaksi napillista istutettua takataskua. Polvenkohdalla vuori - hieno kangas, mikä tuntuu miellyttävältä jalkaa vasten. Prässätyt lahkeen. (1)
      J.Lindeberg Paulie Comfort Wool Trousers Black
      • 07310426312414
      • 7310426312414
      1
      139.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Dickies DEFAULT
        • dickies
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Dickies (dickies)
      • adidas (adidas)
      • Vaude (vaude)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • 2NDDAY (2ndday)
      • 2XU (2xu)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • 10DAYS (10days)
      • 11 Degrees (11_degrees)
      • 120% lino (120_lino)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • !Solid (_solid)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU Limited (about_you_limited)
      • ABOUT YOU x Riccardo Simonetti (about_you_x_riccardo_simonetti)
      • Aclima (aclima)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • American Eagle (american_eagle)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Another Label (another_label)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arizona (arizona)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Asics (asics)
      • AÈROPOSTALE (ae_ropostale)
      • B.young (b_young)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Be Edgy (be_edgy)
      • Beach time (beach_time)
      • Bebefield (bebefield)
      • Ben Sherman (ben_sherman)
      • Bench (bench)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • BESS (bess)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blend (blend)
      • Blend She (blend_she)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • BOSS (boss)
      • Brandit (brandit)
      • Brave Soul (brave_soul)
      • Brax (brax)
      • Brixton (brixton)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calida (calida)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cartoon (cartoon)
      • Casall (casall)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • CCM (ccm)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Cinque (cinque)
      • Club monaco (club_monaco)
      • CMP (cmp)
      • Coal (coal)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Copenhagen Muse (copenhagen_muse)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Cotton On Curve (cotton_on_curve)
      • Cr7 (cr7)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cream (cream)
      • Crãs (cra_s)
      • Damson Madder (damson_madder)
      • DAN FOX APPAREL (dan_fox_apparel)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Degree (degree)
      • Delicatelove (delicatelove)
      • Denim Project (denim_project)
      • DESIGNERS REMIX (designers_remix)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dockers (dockers)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dr. denim (dr_denim)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • DUER (duer)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elvine (elvine)
      • Empyre (empyre)
      • Endurance (endurance)
      • Envie de Fraise (envie_de_fraise)
      • Envii (envii)
      • Esprit (esprit)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Falke (falke)
      • Farah (farah)
      • Filippa K (filippa_k)
      • First (first)
      • Fiveunits (fiveunits)
      • Forever New (forever_new)
      • FOX (fox)
      • Freequent (freequent)
      • Frogbox (frogbox)
      • G-Star (g_star)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • G.i.g.a. dx (g_i_g_a_dx)
      • Gang (gang)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gasp (gasp)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • Global Funk (global_funk)
      • Goldgarn (goldgarn)
      • Gonso (gonso)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hailys (hailys)
      • Halti (halti)
      • Han Kjøbenhavn (han_kj_benhavn)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • HKT by HACKETT (hkt_by_hackett)
      • Hollister (hollister)
      • Homeboy (homeboy)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Ibana (ibana)
      • IBlues (iblues)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Icone Lingerie (icone_lingerie)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • inov-8 (inov_8)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • IZIA (izia)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • JBS of Denmark (jbs_of_denmark)
      • JDY (jdy)
      • JOOP! (joop_)
      • Joop Jeans (joop_jeans)
      • Just cavalli (just_cavalli)
      • Just female (just_female)
      • Kaffe (kaffe)
      • KAFFE CURVE (kaffe_curve)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl kani (karl_kani)
      • Karo Kauer (karo_kauer)
      • Kazane (kazane)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kronstadt (kronstadt)
      • Krüger Madl (kru_ger_madl)
      • La Martina (la_martina)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • LASCANA (lascana)
      • Lee (lee)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Les deux (les_deux)
      • Levi's (levi_s)
      • Libertine-Libertine (libertine_libertine)
      • Lindberg (lindberg)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Lingadore (lingadore)
      • LMTD (lmtd)
      • Love & Divine (love_divine)
      • Love2Wait (love2wait)
      • LTB (ltb)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • MAC (mac)
      • Magdeburg - Los Angeles (magdeburg_los_angeles)
      • Magic (magic)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maison 123 (maison_123)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marjo (marjo)
      • Marmot (marmot)
      • Masai (masai)
      • Matinique (matinique)
      • Mavi (mavi)
      • Mavi Jeans (mavi_jeans)
      • Maze (maze)
      • Mbym (mbym)
      • Mennace (mennace)
      • Mey (mey)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • MINE TO FIVE (mine_to_five)
      • Minimum (minimum)
      • Minymo (minymo)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • MO (mo)
      • Mo SPORTS (mo_sports)
      • Modstrom (modstrom)
      • Monari (monari)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • Mustang (mustang)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Balance (new_balance)
      • Nicce (nicce)
      • Nike (nike)
      • No-excess (no_excess)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noisy May Petite (noisy_may_petite)
      • Noisy May Tall (noisy_may_tall)
      • Noppies (noppies)
      • Norrøna (norr_na)
      • NU-IN (nu_in)
      • Nuance (nuance)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakwood (oakwood)
      • Object (object)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • ON (on)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only (Petite) (only_petite_)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Ortovox (ortovox)
      • Ottod’Ame (ottod_ame)
      • OW Intimates (ow_intimates)
      • PAIGE (paige)
      • Pari (pari)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petite fleur (petite_fleur)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Plenty (plenty)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ragdoll LA (ragdoll_la)
      • Ragwear (ragwear)
      • Rains (rains)
      • Raiski (raiski)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reebok (reebok)
      • REELL (reell)
      • Reell jeans (reell_jeans)
      • Regatta (regatta)
      • Rehband (rehband)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Revolution (revolution)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RISA (risa)
      • Rothco (rothco)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sanetta (sanetta)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Schiesser (schiesser)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Set (set)
      • Sheego (sheego)
      • Sheego by Joe Browns (sheego_by_joe_browns)
      • Shiwi (shiwi)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skiny (skiny)
      • Sloggi (sloggi)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someday (someday)
      • Southpole (southpole)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Spanx (spanx)
      • STACCATO (staccato)
      • Starter (starter)
      • Starter Black Label (starter_black_label)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • SWEDISH STOCKINGS (swedish_stockings)
      • Taifun (taifun)
      • TALENCE (talence)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Ten Tree (ten_tree)
      • Tentree (tentree)
      • The Kooples (the_kooples)
      • THE KOOPLES SPORT (the_kooples_sport)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • Triangle (triangle)
      • Triumph (triumph)
      • True Religion (true_religion)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unique21 (unique21)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Venice beach (venice_beach)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • VIERVIER (viervier)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vintage Industries (vintage_industries)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • Walkiddy (walkiddy)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Wolford (wolford)
      • Worst Behavior (worst_behavior)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Z-one (z_one)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zapf (zapf)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Hinta (price):
      • < 30€ (budget)
      • 30€ - 50€ (low)
      • 50€ - 80€ (medium)
      • > 80€ (high)
    • vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 10 (10)
      • 24 (24)
      • 24/30 (24_30)
      • 24/32 (24_32)
      • 27x28 (27x28)
      • 28 (28)
      • 28/28 (28_28)
      • 29 (29)
      • 29/36 (29_36)
      • 29x30 (29x30)
      • 30 (30)
      • 30/36 (30_36)
      • 31 (31)
      • 31/28 (31_28)
      • 31/36 (31_36)
      • 31x30 (31x30)
      • 32 (32)
      • 32/34 (32_34)
      • 32/36 (32_36)
      • 33 (33)
      • 33x30 (33x30)
      • 34 (34)
      • 34/30 (34_30)
      • 34/32 (34_32)
      • 34/36 (34_36)
      • 34-38 (34_38)
      • 36 (36)
      • 36/32 (36_32)
      • 38 (38)
      • 38/30 (38_30)
      • 40 (40)
      • 40/30 (40_30)
      • 40/32 (40_32)
      • 40/34 (40_34)
      • 40/36 (40_36)
      • 42 (42)
      • 42/30 (42_30)
      • 42/32 (42_32)
      • 42/36 (42_36)
      • 42-44 (42_44)
      • 44 (44)
      • 44/30 (44_30)
      • 44/32 (44_32)
      • 44/36 (44_36)
      • 46 (46)
      • 46/32 (46_32)
      • 46/34 (46_34)
      • 48 (48)
      • 48/30 (48_30)
      • 48/32 (48_32)
      • 48/34 (48_34)
      • 50 (50)
      • 50/32 (50_32)
      • 52 (52)
      • 52/32 (52_32)
      • 54 (54)
      • 54/32 (54_32)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 68/80 (68_80)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 188 (188)
      • L (l)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Hamppu (hamppu)
      • Kashmir (kashmir)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Housujen tyyppi (housujen_tyyppi):
      • Caprit (caprit)
      • Cargo trousers (cargo_trousers)
      • Chinos (chinos)
      • Culottes (culottes)
      • Formal trousers (formal_trousers)
      • Harem pants (harem_pants)
      • Leather pants (leather_pants)
      • Pleated pants (pleated_pants)
      • Pyöräilyhousut (pyo_ra_ilyhousut)
      • Shortsit (shortsit)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kuvio (kuvio):
      • Dip-dye (dip_dye)
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Kalanruotokuvioinen (kalanruotokuvioinen)
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Liituraita (liituraita)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Ruudullinen (ruudullinen)
      • Shapes (shapes)
      • Sydän (syda_n)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi