x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Kempa Housut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Kempa Laganda Pants
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146581605.jpg
      Kempa Kempa Laganda Pants Laganda Pants Laganda Pants Pitkät housut. Mukava ja pehmeä laatu sekä moderni istuvuus. Joustava vyötärönauha, kaksi taskua ja resori lahkeensuussa. (1)
      Kempa Laganda Pants
      • 04051309832126
      1
      deal
      33.90 EUR
    • Kempa Performance Pants
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106587307.jpg
      Kempa Kempa Performance Pants Performance Pants Performance Pants Performance housut, jotka sopivat yhtä hyvin treeniin kuin vapaa-aikaankin. Tiukka istuvuus ja funktionaalinen materiaali (1)
      Kempa Performance Pants
      • 04051309421085
      1
      deal
      33.90 EUR
    • Kempa Performance Pants
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106587494.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119741805.jpg
      Kempa Kempa Performance Pants Performance Pants Performance Pants Performance -housut, jotka sopivat sekä treeniin, että vapaa-aikaan. Tiukka istuvuus ja tekninen materiaali. Naisten malli. (1)
      Kempa Performance Pants
      • 04051309421153
      1
      deal
      27.90 EUR
    • Kempa Performance Pants
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106587494.jpg
      Kempa Kempa Performance Pants Performance Pants Performance Pants Performance -housut, jotka sopivat sekä treeniin, että vapaa-aikaan. Tiukka istuvuus ja tekninen materiaali. Naisten malli. (1)
      Kempa Performance Pants
      • 04051309421146
      1
      deal
      27.90 EUR
    • Kempa Performance Pants
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106587494.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119741805.jpg
      Kempa Kempa Performance Pants Performance Pants Performance Pants Performance -housut, jotka sopivat sekä treeniin, että vapaa-aikaan. Tiukka istuvuus ja tekninen materiaali. Naisten malli. (1)
      Kempa Performance Pants
      • 04051309421177
      1
      deal
      27.90 EUR
    • Kempa Core 2.0 Pants W
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109702271.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119116168.jpg
      Kempa Kempa Core 2.0 Pants W Core 2.0 Pants W Core 2.0 Pants W Laadukkaasta puuvillasta valmistetut pitkät housut naisille modernilla istuvuudella. Joustava resori vyötäröllä ja säädettävä nauha. Kaksi sivutaskua ja ribatut lahkeensuut. (1)
      Kempa Core 2.0 Pants W
      • 04051309666783
      • 04051309666684
      • 04051309666752
      • 04051309666707
      • 04051309666691
      • 04051309666714
      • 04051309666769
      • 04051309666776
      • 04051309666721
      • 04051309666745
      1
      deal
      30.90 EUR
    • Kempa Core 2.0 Pants
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109727622.jpg
      Kempa Kempa Core 2.0 Pants Core 2.0 Pants Core 2.0 Pants Laadukkaasta puuvillasta valmistetut pitkät housut naisille modernilla istuvuudella. Joustava resori vyötäröllä ja säädettävä nauha. Kaksi sivutaskua ja ribatut lahkeensuut. (1)
      Kempa Core 2.0 Pants
      • 04051309666288
      • 04051309666189
      • 04051309666301
      • 04051309666202
      • 04051309666295
      • 04051309666196
      • 04051309666318
      • 04051309666219
      • 04051309666172
      • 04051309666325
      1
      deal
      30.90 EUR
    • Kempa Laganda Pants
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146581605.jpg
      Kempa Kempa Laganda Pants Laganda Pants Laganda Pants Pitkät housut. Mukava ja pehmeä laatu sekä moderni istuvuus. Joustava vyötärönauha, kaksi taskua ja resori lahkeensuussa. (1)
      Kempa Laganda Pants
      • 04051309832140
      1
      deal
      33.90 EUR
    • Kempa Laganda Pants
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146559888.jpg
      Kempa Kempa Laganda Pants Laganda Pants Laganda Pants Pitkät housut. Mukava ja pehmeä laatu sekä moderni istuvuus. Joustava vyötärönauha, kaksi taskua ja resori lahkeensuussa. (1)
      Kempa Laganda Pants
      • 04051309831914
      1
      deal
      27.90 EUR
    • Kempa Laganda Pants
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146559888.jpg
      Kempa Kempa Laganda Pants Laganda Pants Laganda Pants Pitkät housut. Mukava ja pehmeä laatu sekä moderni istuvuus. Joustava vyötärönauha, kaksi taskua ja resori lahkeensuussa. (1)
      Kempa Laganda Pants
      • 04051309831938
      1
      deal
      27.90 EUR
    • Kempa Laganda Pants
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146581605.jpg
      Kempa Kempa Laganda Pants Laganda Pants Laganda Pants Pitkät housut. Mukava ja pehmeä laatu sekä moderni istuvuus. Joustava vyötärönauha, kaksi taskua ja resori lahkeensuussa. (1)
      Kempa Laganda Pants
      • 04051309832133
      1
      deal
      33.90 EUR
    • Kempa Performance Pants
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106587494.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119741805.jpg
      Kempa Kempa Performance Pants Performance Pants Performance Pants Performance -housut, jotka sopivat sekä treeniin, että vapaa-aikaan. Tiukka istuvuus ja tekninen materiaali. Naisten malli. (1)
      Kempa Performance Pants
      • 04051309421139
      1
      deal
      27.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Dickies DEFAULT
        • dickies
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Adidas (adidas)
      • Dickies (dickies)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • 2XU (2xu)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Asics (asics)
      • Bauer (bauer)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • BLACC (blacc)
      • Bread & boxers (bread_boxers)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • CATAGO (catago)
      • CCM (ccm)
      • Champion (champion)
      • Chicco (chicco)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cutter & Buck (cutter_buck)
      • Daily sports (daily_sports)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dobsom (dobsom)
      • Drop of Mindfulness (drop_of_mindfulness)
      • DUER (duer)
      • Dynafit (dynafit)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Equipage (equipage)
      • Euro-Star (euro_star)
      • Filippa K (filippa_k)
      • First (first)
      • Fischer (fischer)
      • Fornarina (fornarina)
      • Fracomina (fracomina)
      • Frank dandy (frank_dandy)
      • Frontier (frontier)
      • G-Star (g_star)
      • Gas (gas)
      • Gasp (gasp)
      • Gaudi (gaudi)
      • Gore (gore)
      • H2OFagerholt (h2ofagerholt)
      • Halti (halti)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hippy Tree (hippy_tree)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Invicta (invicta)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jacson (jacson)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kempa (kempa)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kosa (kosa)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lindberg (lindberg)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • LMTD (lmtd)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Mammut (mammut)
      • Marine (marine)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Molo (molo)
      • Mountain Horse (mountain_horse)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nero Giardini (nero_giardini)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Nike (nike)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Norrøna (norr_na)
      • NOUN (noun)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • Oneill (oneill)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Oxide (oxide)
      • Papfar (papfar)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pippi® (pippi_)
      • POC (poc)
      • PrAna (prana)
      • Produkt (produkt)
      • Puma (puma)
      • Puma Golf (puma_golf)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raiski (raiski)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • REELL (reell)
      • Reima (reima)
      • Resterods (resterods)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • RÖJK (ro_jk)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • SCANDI NOMAD (scandi_nomad)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Select (select)
      • Spalding (spalding)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trespass (trespass)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vila (vila)
      • Vinson Polo Club (vinson_polo_club)
      • Vintage Industries (vintage_industries)
      • Volcom (volcom)
      • WearColour (wearcolour)
      • Wesc (wesc)
      • Wyte (wyte)
      • Zapf (zapf)
    • Hinta (price):
      • < 30€ (budget)
      • 30€ - 50€ (low)
      • 50€ - 80€ (medium)
      • > 80€ (high)
    • Housujen tyyppi (housujen_tyyppi):
      • Cargo trousers (cargo_trousers)
      • Chinos (chinos)
      • Culottes (culottes)
      • Formal trousers (formal_trousers)
      • Pleated pants (pleated_pants)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 24 (24)
      • 25x26 (25x26)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 29x30 (29x30)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 31x30 (31x30)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 33x30 (33x30)
      • 34 (34)
      • 34/36 (34_36)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 40/30 (40_30)
      • 40/32 (40_32)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 4XL (4xl)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi