x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Nike Housut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    888 - 6
    • Nike Alpha Therma Pant
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128911309.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131607945.jpg
      Nike Nike Alpha Therma Pant Alpha Therma Pant Alpha Therma Pant (1)
      Nike Alpha Therma Pant
      • 00883153485456
      1
      deal
      36.90 EUR
    • Nike Favorite Swoosh Tights Youth
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144177009.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144607126.jpg
      Nike Nike Favorite Swoosh Tights Youth Favorite Swoosh Tights Youth Favorite Swoosh Tights Youth Nike Sportswear Tights -trikoot on valmistettu pehmeästä, joustavasta kankaasta, joka liikkuu mukanasi niin, että voit heittäytyä pelin vietäväksi. Joustavassa kankaassa on napakka istuvuus, joka antaa sinulle tukea liikkuessasi. Napakat lahkeet istuvat hyvin vartalon ympärillä tuoden upean istuvuuden. Joustava vyötärö takaa tasaisen, varman istuvuuden. 92 % puuvillaa 8 % elastaania (1)
      Nike Favorite Swoosh Tights Youth
      • 00193147113389
      • NIS0623005000001
      1
      deal
      17.90 EUR
    • Nike Jumpman Fleece Pant
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150571181.jpg
      Nike Nike Jumpman Fleece Pant Jumpman Fleece Pant Jumpman Fleece Pant (1)
      Nike Jumpman Fleece Pant
      • 00193654442187
      1
      deal
      39.90 EUR
    • Nike Dry Pant Gym
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132128767.jpg
      Nike Nike Dry Pant Gym Dry Pant Gym Dry Pant Gym (1)
      Nike Dry Pant Gym
      • 00888408751249
      1
      deal
      41.90 EUR
    • Nike Jr Favorite Leggings
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144106856.jpg
      Nike Nike Jr Favorite Leggings Jr Favorite Leggings Jr Favorite Leggings TÄYDELLISTÄ JOUSTOA, JOKA TUO MUKAVUUTTA KOKO PÄIVÄN AJAN. Nike Sportswear Leggings on valmistettu pehmeästä ja joustavasta kankaasta, joka sallii sinun liikkua vapaasti ja mukavasti koko päivän. Lisätietoa Joustava vyötärönauha 92 % puuvillaa 8 % spandexia (1)
      Nike Jr Favorite Leggings
      • 00193147932126
      • NIS1072002000005
      1
      deal
      18.90 EUR
    • Nike Repeat Poly Pants Junior
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132172839.jpg
      Nike Nike Repeat Poly Pants Junior Repeat Poly Pants Junior Repeat Poly Pants Junior Tyylikkäät verkkarit, joissa Nike-logot pitkin lahkeita. Vedä ne sortsien päällä treenien välissä tai rentoudu niissä kotonasi. (1)
      Nike Repeat Poly Pants Junior
      • 00640135012198
      1
      deal
      28.90 EUR
    1 37
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Dickies DEFAULT
        • dickies
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Adidas (adidas)
      • Dickies (dickies)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • 2XU (2xu)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Asics (asics)
      • Bauer (bauer)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • BLACC (blacc)
      • Bread & boxers (bread_boxers)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • CATAGO (catago)
      • CCM (ccm)
      • Champion (champion)
      • Chicco (chicco)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cutter & Buck (cutter_buck)
      • Daily sports (daily_sports)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dobsom (dobsom)
      • Drop of Mindfulness (drop_of_mindfulness)
      • DUER (duer)
      • Dynafit (dynafit)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Equipage (equipage)
      • Euro-Star (euro_star)
      • Filippa K (filippa_k)
      • First (first)
      • Fischer (fischer)
      • Five Seasons (five_seasons)
      • Fornarina (fornarina)
      • Fracomina (fracomina)
      • Frank dandy (frank_dandy)
      • Frontier (frontier)
      • G-Star (g_star)
      • Gas (gas)
      • Gasp (gasp)
      • Gaudi (gaudi)
      • Gore (gore)
      • H2OFagerholt (h2ofagerholt)
      • Halti (halti)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hippy Tree (hippy_tree)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Invicta (invicta)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jacson (jacson)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kempa (kempa)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kosa (kosa)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lindberg (lindberg)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • LMTD (lmtd)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Mammut (mammut)
      • Marine (marine)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Molo (molo)
      • Mountain Horse (mountain_horse)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nero Giardini (nero_giardini)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Nike (nike)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Norrøna (norr_na)
      • NOUN (noun)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • Oneill (oneill)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Oxide (oxide)
      • Papfar (papfar)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pippi® (pippi_)
      • POC (poc)
      • Primigi (primigi)
      • Produkt (produkt)
      • Puma (puma)
      • Puma Golf (puma_golf)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raiski (raiski)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • REELL (reell)
      • Reima (reima)
      • Resterods (resterods)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • RÖJK (ro_jk)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • SCANDI NOMAD (scandi_nomad)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Select (select)
      • Spalding (spalding)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trespass (trespass)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vila (vila)
      • Vinson Polo Club (vinson_polo_club)
      • Vintage Industries (vintage_industries)
      • Volcom (volcom)
      • WearColour (wearcolour)
      • Wesc (wesc)
      • Wyte (wyte)
      • Zapf (zapf)
    • Hinta (price):
      • < 30€ (budget)
      • 30€ - 50€ (low)
      • 50€ - 80€ (medium)
      • > 80€ (high)
    • Housujen tyyppi (housujen_tyyppi):
      • Cargo trousers (cargo_trousers)
      • Chinos (chinos)
      • Culottes (culottes)
      • Formal trousers (formal_trousers)
      • Pleated pants (pleated_pants)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 24 (24)
      • 25x26 (25x26)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 29x30 (29x30)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 31x30 (31x30)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 33x30 (33x30)
      • 34 (34)
      • 34/36 (34_36)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 40/30 (40_30)
      • 40/32 (40_32)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 4XL (4xl)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi