x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Norrøna Housut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Norrøna Svalbard Light Housut Naiset, indigo night S 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133426831.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132105687.jpg
      Norrøna Norrøna Svalbard Light Housut Naiset, indigo night S 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut Svalbard Light Housut Naiset, indigo night S 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut Svalbard Light Housut Naiset, indigo night S 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut Tyyppi: puuvillahousut; Toiminto: Elastinen; Vaatteen käyttötarkoitus: ulkopinta / vedenpitävä; Suljin: Neppari; Varustus: Säädettävä vyötärön koko, Vyölenkit; Lahkeiden pituus: Pitkä; Tuoteyksityiskohdat: Säädettävä jalkasauma; Lahkeen sisäpituus: normaali pituus; Pintamateriaali: 95% Cotton, 5% Elastane; Avoimet taskut: 2 front pockets, 2 side zippered thigh pockets for ventilation; Taskut: 2 takataskua; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali (1)
      Norrøna Svalbard Light Housut Naiset, indigo night S 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut
      • 07042698358783
      2
      119.95 EUR
    • Norrøna Svalbard Light Cotton Pants Women
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132105467.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133426854.jpg
      Norrøna Norrøna Svalbard Light Cotton Pants Women Svalbard Light Cotton Pants Women Svalbard Light Cotton Pants Women Tyyppi: puuvillahousut; Toiminto: Elastinen; Vaatteen käyttötarkoitus: ulkopinta / vedenpitävä; Suljin: Neppari; Varustus: Säädettävä vyötärön koko, Vyölenkit; Lahkeiden pituus: Pitkä; Tuoteyksityiskohdat: Säädettävä jalkasauma; Lahkeen sisäpituus: normaali pituus; Pintamateriaali: 95% Cotton, 5% Elastane; Avoimet taskut: 2 front pockets, 2 side zippered thigh pockets for ventilation; Taskut: 2 takataskua; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali (1)
      Norrøna Svalbard Light Cotton Pants Women
      • 07042698358813
      2
      119.95 EUR
    • Norrøna Svalbard Light Housut Miehet, indigo night S 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133248373.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132105421.jpg
      Norrøna Norrøna Svalbard Light Housut Miehet, indigo night S 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut Svalbard Light Housut Miehet, indigo night S 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut Svalbard Light Housut Miehet, indigo night S 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut Norrøna Svalbard Light Cotton Pants Men ovat housut . Sopii miehille. (1)
      Norrøna Svalbard Light Housut Miehet, indigo night S 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut
      • 07042698357168
      2
      114.95 EUR
    • Norrøna Svalbard Housut Lapset, indigo night 140 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133065570.jpg
      Norrøna Norrøna Svalbard Housut Lapset, indigo night 140 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut Svalbard Housut Lapset, indigo night 140 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut Svalbard Housut Lapset, indigo night 140 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut Tyyppi: puuvillahousut; Toiminto: vettähylkivä, tuulenpitävä; Vaatteen käyttötarkoitus: ulkopinta / vedenpitävä; Suljin: Neppari; Varustus: Vyölenkit, Säädettävä vyötärön koko; Lahkeiden pituus: Pitkä; Lahkeen sisäpituus: normaali pituus; Pintamateriaali: 68 % Cotton, 27 % Nylon, 5 % Elastane; Avoimet taskut: 2 zipped hand pockets with hidden security pocket, 1 side zipped thigh pocket, 1 inside mobile phone pocket; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali (1)
      Norrøna Svalbard Housut Lapset, indigo night 140 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut
      • 07042698359414
      1
      deal
      85.85 EUR
    • Norrøna Svalbard Housut Lapset, indigo night 128 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133065570.jpg
      Norrøna Norrøna Svalbard Housut Lapset, indigo night 128 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut Svalbard Housut Lapset, indigo night 128 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut Svalbard Housut Lapset, indigo night 128 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut Tyyppi: puuvillahousut; Toiminto: vettähylkivä, tuulenpitävä; Vaatteen käyttötarkoitus: ulkopinta / vedenpitävä; Suljin: Neppari; Varustus: Vyölenkit, Säädettävä vyötärön koko; Lahkeiden pituus: Pitkä; Lahkeen sisäpituus: normaali pituus; Pintamateriaali: 68 % Cotton, 27 % Nylon, 5 % Elastane; Avoimet taskut: 2 zipped hand pockets with hidden security pocket, 1 side zipped thigh pocket, 1 inside mobile phone pocket; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali (1)
      Norrøna Svalbard Housut Lapset, indigo night 128 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut
      • 07042698359407
      1
      deal
      85.85 EUR
    • Norrøna Svalbard Housut Lapset, bungee cord 128 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133065673.jpg
      Norrøna Norrøna Svalbard Housut Lapset, bungee cord 128 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut Svalbard Housut Lapset, bungee cord 128 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut Svalbard Housut Lapset, bungee cord 128 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut Tyyppi: puuvillahousut; Toiminto: vettähylkivä, tuulenpitävä; Vaatteen käyttötarkoitus: ulkopinta / vedenpitävä; Suljin: Neppari; Varustus: Vyölenkit, Säädettävä vyötärön koko; Lahkeiden pituus: Pitkä; Lahkeen sisäpituus: normaali pituus; Pintamateriaali: 68 % Cotton, 27 % Nylon, 5 % Elastane; Avoimet taskut: 2 zipped hand pockets with hidden security pocket, 1 side zipped thigh pocket, 1 inside mobile phone pocket; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali (1)
      Norrøna Svalbard Housut Lapset, bungee cord 128 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut
      • 07042698359445
      1
      deal
      85.85 EUR
    • Norrøna Svalbard Housut Lapset, bungee cord 152 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133065673.jpg
      Norrøna Norrøna Svalbard Housut Lapset, bungee cord 152 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut Svalbard Housut Lapset, bungee cord 152 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut Svalbard Housut Lapset, bungee cord 152 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut Tyyppi: puuvillahousut; Toiminto: vettähylkivä, tuulenpitävä; Vaatteen käyttötarkoitus: ulkopinta / vedenpitävä; Suljin: Neppari; Varustus: Vyölenkit, Säädettävä vyötärön koko; Lahkeiden pituus: Pitkä; Lahkeen sisäpituus: normaali pituus; Pintamateriaali: 68 % Cotton, 27 % Nylon, 5 % Elastane; Avoimet taskut: 2 zipped hand pockets with hidden security pocket, 1 side zipped thigh pocket, 1 inside mobile phone pocket; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali (1)
      Norrøna Svalbard Housut Lapset, bungee cord 152 2019 Vapaa-ajan housut & Farkut
      • 07042698359469
      1
      deal
      85.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Dickies DEFAULT
        • dickies
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Dickies (dickies)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Kappa (kappa)
      • Aclima (aclima)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Amy Vermont (amy_vermont)
      • Angel of Style (angel_of_style)
      • Apricciani (apricciani)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Babista (babista)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Boston Park (boston_park)
      • Brühl (bru_hl)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Champion (champion)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dannecker (dannecker)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Delmod (delmod)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dress In (dress_in)
      • DUER (duer)
      • Dynafit (dynafit)
      • Element (element)
      • Elkline (elkline)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elvine (elvine)
      • Finkid (finkid)
      • First (first)
      • Fixoni (fixoni)
      • G Gregory (g_gregory)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gore (gore)
      • Haglofs (haglofs)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Happy Size (happy_size)
      • Harmony (harmony)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hippy Tree (hippy_tree)
      • Houdini (houdini)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Janet & Joyce (janet_joyce)
      • John F. Gee (john_f_gee)
      • Klingel (klingel)
      • Kühl (ku_hl)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laura Kent (laura_kent)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lisette L. (lisette_l_)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • M. Collection (m_collection)
      • Maier sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Maritim (maritim)
      • Marmot (marmot)
      • Men Plus (men_plus)
      • Miamoda (miamoda)
      • Millet (millet)
      • Minymo® (minymo_)
      • Mona (mona)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Name it (name_it)
      • New Balance (new_balance)
      • Nike (nike)
      • Norrøna (norr_na)
      • Nu (nu)
      • Nudie jeans (nudie_jeans)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • Only (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Paola (paola)
      • Papfar (papfar)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pioneer (pioneer)
      • Pionier (pionier)
      • Pippi® (pippi_)
      • PrAna (prana)
      • Produkt (produkt)
      • Puma (puma)
      • Pyua (pyua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raiski (raiski)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • REELL (reell)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Relaxed by Toni (relaxed_by_toni)
      • Replay (replay)
      • Revolution (revolution)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rojk (rojk)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rukka (rukka)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Sara Lindholm (sara_lindholm)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sherpa (sherpa)
      • Simone (simone)
      • Super.natural (super_natural)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • TOGETHER (together)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • Toni (toni)
      • Trespass (trespass)
      • Tufte Wear (tufte_wear)
      • Under Armour (under_armour)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vila (vila)
      • Vintage Industries (vintage_industries)
      • Volcom (volcom)
      • Zapf (zapf)
    • Hinta (price):
      • < 30€ (budget)
      • 30€ - 50€ (low)
      • 50€ - 80€ (medium)
      • > 80€ (high)
    • Housujen tyyppi (housujen_tyyppi):
      • Cargo trousers (cargo_trousers)
      • Chinos (chinos)
      • Culottes (culottes)
      • Formal trousers (formal_trousers)
      • Pleated pants (pleated_pants)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Ethnic print (ethnic_print)
      • Kalanruotokuvioinen (kalanruotokuvioinen)
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Logo (logo)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Plain (plain)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Ruudullinen (ruudullinen)
      • Shapes (shapes)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 24 (24)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 31x30 (31x30)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 33x30 (33x30)
      • 34 (34)
      • 34/36 (34_36)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 40/32 (40_32)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42/32 (42_32)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi