x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Oakley Housut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Oakley Iris Insulated Pants pond blue Koko XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166679598.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167112076.jpg
      Oakley Oakley Iris Insulated Pants pond blue Koko XL Iris Insulated Pants pond blue Koko XL Iris Insulated Pants pond blue Koko XL Innovatiivinen FN DRY® kalvo ja vettähylkivä ulkokuori,tekevät Iris housuista täydellisen tuotteen talveen. Säädettävä vyötärö jossa elastiset lumilukko insertit ja velcro takaa täydellisen istuvuuden ja verkko sisäpuolella pitää housun hengittävänä. Lumilukot punteissa antaa täyden suojan tuulelta ja säältä. OminaisuudetTwo-ply FN DRY 10K joka on suojattu DWR käsittelyllä4-suuntainen joustavuusHankausta kestävät puntin paneelitLahkeiden sulkimet vetoketjulla. (1)
      Oakley Iris Insulated Pants pond blue Koko XL
      • 08056153156837
      1
      deal
      189.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Dickies DEFAULT
        • dickies
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Dickies (dickies)
      • adidas (adidas)
      • Vaude (vaude)
      • Nike (nike)
      • 2NDDAY (2ndday)
      • 2XU (2xu)
      • 4F (4f)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • 10DAYS (10days)
      • 120% lino (120_lino)
      • !Solid (_solid)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU Limited (about_you_limited)
      • ABOUT YOU x Riccardo Simonetti (about_you_x_riccardo_simonetti)
      • Aclima (aclima)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • American Eagle (american_eagle)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Another Label (another_label)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arizona (arizona)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Armedangels (armedangels)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Asics (asics)
      • Attesa (attesa)
      • B.young (b_young)
      • Banana Moon (banana_moon)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Be Edgy (be_edgy)
      • Beach time (beach_time)
      • Bebefield (bebefield)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Ben Sherman (ben_sherman)
      • Bench (bench)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blend (blend)
      • Blend She (blend_she)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • BOSS (boss)
      • Brandit (brandit)
      • Brave Soul (brave_soul)
      • Brax (brax)
      • Brixton (brixton)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calida (calida)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cartoon (cartoon)
      • Casall (casall)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Cinque (cinque)
      • Club monaco (club_monaco)
      • CMP (cmp)
      • Coal (coal)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Copenhagen Muse (copenhagen_muse)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Cotton On Curve (cotton_on_curve)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cream (cream)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Custommade (custommade)
      • Daisy Street (daisy_street)
      • Damson Madder (damson_madder)
      • DAN FOX APPAREL (dan_fox_apparel)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Degree (degree)
      • Denim Project (denim_project)
      • DESIGNERS REMIX (designers_remix)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dockers (dockers)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Curve (dorothy_perkins_curve)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dr. denim (dr_denim)
      • Drykorn (drykorn)
      • DUER (duer)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elvine (elvine)
      • Empyre (empyre)
      • Endurance (endurance)
      • Envie de Fraise (envie_de_fraise)
      • Envii (envii)
      • Esprit (esprit)
      • Etam (etam)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Falke (falke)
      • FAM (fam)
      • Farah (farah)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fiveunits (fiveunits)
      • Forever New (forever_new)
      • FOX (fox)
      • Freequent (freequent)
      • Frogbox (frogbox)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • G-Star (g_star)
      • G.i.g.a. dx (g_i_g_a_dx)
      • Gang (gang)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Gasp (gasp)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • Global Funk (global_funk)
      • Goldgarn (goldgarn)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Green Cotton (green_cotton)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • Halti (halti)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • HKT by HACKETT (hkt_by_hackett)
      • Hollister (hollister)
      • Homeboy (homeboy)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hust & Claire (hust_claire)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Ibana (ibana)
      • IBlues (iblues)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Icone Lingerie (icone_lingerie)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • inov-8 (inov_8)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • JBS of Denmark (jbs_of_denmark)
      • JDY (jdy)
      • JOOP! (joop_)
      • Joop Jeans (joop_jeans)
      • Just female (just_female)
      • Kaffe (kaffe)
      • KAFFE CURVE (kaffe_curve)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karo Kauer (karo_kauer)
      • Kazane (kazane)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Killtec (killtec)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kronstadt (kronstadt)
      • Krüger Madl (kru_ger_madl)
      • La Martina (la_martina)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Lee (lee)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Les deux (les_deux)
      • Levi's (levi_s)
      • Libertine-Libertine (libertine_libertine)
      • Lindberg (lindberg)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Lingadore (lingadore)
      • LMTD (lmtd)
      • Love & Divine (love_divine)
      • Love2Wait (love2wait)
      • LTB (ltb)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • MAC (mac)
      • Magdeburg - Los Angeles (magdeburg_los_angeles)
      • Magic (magic)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maison 123 (maison_123)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marella (marella)
      • Marika (marika)
      • Marjo (marjo)
      • Marmot (marmot)
      • Masai (masai)
      • Matinique (matinique)
      • Mavi (mavi)
      • Mavi Jeans (mavi_jeans)
      • Mbym (mbym)
      • Mennace (mennace)
      • Mey (mey)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • MINE TO FIVE (mine_to_five)
      • Minimum (minimum)
      • Minymo (minymo)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Modstrom (modstrom)
      • Monari (monari)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • Mustang (mustang)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Balance (new_balance)
      • New Look (new_look)
      • Nicce (nicce)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noisy May Petite (noisy_may_petite)
      • Noisy May Tall (noisy_may_tall)
      • Noppies (noppies)
      • Norrøna (norr_na)
      • NU-IN (nu_in)
      • Nuance (nuance)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only (Petite) (only_petite_)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Onzie (onzie)
      • Opus (opus)
      • Ottod’Ame (ottod_ame)
      • OW Intimates (ow_intimates)
      • PAIGE (paige)
      • Pari (pari)
      • Part two (part_two)
      • Passionata (passionata)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Plenty (plenty)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ragdoll LA (ragdoll_la)
      • Rains (rains)
      • Raiski (raiski)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Recolution (recolution)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • REELL (reell)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Revolution (revolution)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rothco (rothco)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rukka (rukka)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salomon (salomon)
      • Samoon (samoon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • SAND COPENHAGEN (sand_copenhagen)
      • Sanetta (sanetta)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Schiesser (schiesser)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Set (set)
      • Sheego (sheego)
      • Shine Original (shine_original)
      • Shiwi (shiwi)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skiny (skiny)
      • Sloggi (sloggi)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someday (someday)
      • Southpole (southpole)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Spanx (spanx)
      • STACCATO (staccato)
      • Starter (starter)
      • Starter Black Label (starter_black_label)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Supernatural (supernatural)
      • SWEDISH STOCKINGS (swedish_stockings)
      • Taifun (taifun)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Tentree (tentree)
      • The Kooples (the_kooples)
      • THE KOOPLES SPORT (the_kooples_sport)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tommy Jeans Plus (tommy_jeans_plus)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • Triumph (triumph)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • True Religion (true_religion)
      • Under Armour (under_armour)
      • Underprotection (underprotection)
      • Unique21 (unique21)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Venice beach (venice_beach)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • VIERVIER (viervier)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vintage Industries (vintage_industries)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • Walkiddy (walkiddy)
      • WearColour (wearcolour)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Wemoto (wemoto)
      • Whistles (whistles)
      • Wolford (wolford)
      • Worst Behavior (worst_behavior)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Z-one (z_one)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zapf (zapf)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Hinta (price):
      • < 30€ (budget)
      • 30€ - 50€ (low)
      • 50€ - 80€ (medium)
      • > 80€ (high)
    • vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 10 (10)
      • 24 (24)
      • 24/30 (24_30)
      • 24/32 (24_32)
      • 25x26 (25x26)
      • 28 (28)
      • 28/28 (28_28)
      • 29 (29)
      • 29x30 (29x30)
      • 30 (30)
      • 30/36 (30_36)
      • 31 (31)
      • 31x30 (31x30)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 33x30 (33x30)
      • 34 (34)
      • 34/30 (34_30)
      • 34/36 (34_36)
      • 34-38 (34_38)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 38/30 (38_30)
      • 40 (40)
      • 40/30 (40_30)
      • 40/32 (40_32)
      • 40/34 (40_34)
      • 42 (42)
      • 42/30 (42_30)
      • 42/32 (42_32)
      • 42/36 (42_36)
      • 42-44 (42_44)
      • 44 (44)
      • 44/30 (44_30)
      • 44/32 (44_32)
      • 44/36 (44_36)
      • 46 (46)
      • 46/30 (46_30)
      • 46/32 (46_32)
      • 46/34 (46_34)
      • 48 (48)
      • 48/30 (48_30)
      • 48/32 (48_32)
      • 48/34 (48_34)
      • 50 (50)
      • 50/32 (50_32)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 110/122 (110_122)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 170/174 (170_174)
      • 176 (176)
      • 188 (188)
      • L (l)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Hamppu (hamppu)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Housujen tyyppi (housujen_tyyppi):
      • Caprit (caprit)
      • Cargo trousers (cargo_trousers)
      • Chinos (chinos)
      • Culottes (culottes)
      • Formal trousers (formal_trousers)
      • Harem pants (harem_pants)
      • Leather pants (leather_pants)
      • Pleated pants (pleated_pants)
      • Pyöräilyhousut (pyo_ra_ilyhousut)
      • Shortsit (shortsit)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kuvio (kuvio):
      • Dip-dye (dip_dye)
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Liituraita (liituraita)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Ruudullinen (ruudullinen)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi