x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    POC Housut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • POC Essential XC Light Bib
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121203456.jpg
      POC POC Essential XC Light Bib Essential XC Light Bib Essential XC Light Bib Essential XC Air VPD bib Shorts -housut on optimaalisesti hengittävät mesh-kankaan ansiosta. Nämä pyöräilyhousut on suunniteltu käytettäväksi pyöräilysortsien alla. (1)
      POC Essential XC Light Bib
      • 07325540961370
      1
      deal
      71.90 EUR
    • POC AVIP Ceramic VPDs Bib Shorts
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121203385.jpg
      POC POC AVIP Ceramic VPDs Bib Shorts AVIP Ceramic VPDs Bib Shorts AVIP Ceramic VPDs Bib Shorts Pyöräilyhousut, joissa on ainutlaatuinen VPD-silikonipehmuste, keraaminen törmäyssuoja, paras mukavuus, suorituskyky ja turvallisuus. (1)
      POC AVIP Ceramic VPDs Bib Shorts
      • 07325540960366
      1
      deal
      149.90 EUR
    • POC AVIP Ceramic VPDs Bib Shorts
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121203385.jpg
      POC POC AVIP Ceramic VPDs Bib Shorts AVIP Ceramic VPDs Bib Shorts AVIP Ceramic VPDs Bib Shorts Pyöräilyhousut, joissa on ainutlaatuinen VPD-silikonipehmuste, keraaminen törmäyssuoja, paras mukavuus, suorituskyky ja turvallisuus. (1)
      POC AVIP Ceramic VPDs Bib Shorts
      • 07325540960359
      1
      deal
      149.90 EUR
    • POC Raceday Aero VPDs Bib Shorts
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134879820.jpg
      POC POC Raceday Aero VPDs Bib Shorts Raceday Aero VPDs Bib Shorts Raceday Aero VPDs Bib Shorts Raceday Aero VPD Bib Short on kompressio-materiaalinsa ja hyvin joustavan kykynsä vuoksi optimaaliset pyöräilyhousut. Niissä on erinomainen istuvuus ja toimivuus. Pyöräilyhousujen edistyksellinen kangas ja muotoilu antavat pyöräilijälle parhaan mukavuuden, ilmanvaihtuvuuden ja aerodynamiikan. (1)
      POC Raceday Aero VPDs Bib Shorts
      • 07325540960304
      1
      deal
      165.90 EUR
    • POC Raceday Aero VPDs Bib Shorts
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134879820.jpg
      POC POC Raceday Aero VPDs Bib Shorts Raceday Aero VPDs Bib Shorts Raceday Aero VPDs Bib Shorts Raceday Aero VPD Bib Short on kompressio-materiaalinsa ja hyvin joustavan kykynsä vuoksi optimaaliset pyöräilyhousut. Niissä on erinomainen istuvuus ja toimivuus. Pyöräilyhousujen edistyksellinen kangas ja muotoilu antavat pyöräilijälle parhaan mukavuuden, ilmanvaihtuvuuden ja aerodynamiikan. (1)
      POC Raceday Aero VPDs Bib Shorts
      • 07325540960298
      1
      deal
      165.90 EUR
    • POC AVIP Ceramic VPDs Bib Shorts
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121203385.jpg
      POC POC AVIP Ceramic VPDs Bib Shorts AVIP Ceramic VPDs Bib Shorts AVIP Ceramic VPDs Bib Shorts Pyöräilyhousut, joissa on ainutlaatuinen VPD-silikonipehmuste, keraaminen törmäyssuoja, paras mukavuus, suorituskyky ja turvallisuus. (1)
      POC AVIP Ceramic VPDs Bib Shorts
      • 07325540960342
      1
      deal
      149.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Dickies DEFAULT
        • dickies
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Adidas (adidas)
      • Dickies (dickies)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • 2XU (2xu)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Asics (asics)
      • Bauer (bauer)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • BLACC (blacc)
      • Bread & boxers (bread_boxers)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • CATAGO (catago)
      • CCM (ccm)
      • Champion (champion)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cutter & Buck (cutter_buck)
      • Daily sports (daily_sports)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dobsom (dobsom)
      • Drop of Mindfulness (drop_of_mindfulness)
      • DUER (duer)
      • Dynafit (dynafit)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elvine (elvine)
      • Equipage (equipage)
      • Euro-Star (euro_star)
      • Filippa K (filippa_k)
      • First (first)
      • Fischer (fischer)
      • Frank dandy (frank_dandy)
      • Frontier (frontier)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gasp (gasp)
      • Gore (gore)
      • H2OFagerholt (h2ofagerholt)
      • Halti (halti)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hippy Tree (hippy_tree)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jacson (jacson)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kempa (kempa)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kosa (kosa)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Les deux (les_deux)
      • Lindberg (lindberg)
      • LMTD (lmtd)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Mammut (mammut)
      • Marine (marine)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Molo (molo)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Mountain Horse (mountain_horse)
      • Name it (name_it)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Nike (nike)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Norrøna (norr_na)
      • NOUN (noun)
      • Nudie jeans (nudie_jeans)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • Oneill (oneill)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Oxide (oxide)
      • Papfar (papfar)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pippi® (pippi_)
      • POC (poc)
      • PrAna (prana)
      • Produkt (produkt)
      • Puma (puma)
      • Puma Golf (puma_golf)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raiski (raiski)
      • Reebok (reebok)
      • REELL (reell)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Resterods (resterods)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • RÖJK (ro_jk)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • SCANDI NOMAD (scandi_nomad)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Select (select)
      • Spalding (spalding)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trespass (trespass)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vila (vila)
      • Vinson Polo Club (vinson_polo_club)
      • Vintage Industries (vintage_industries)
      • Volcom (volcom)
      • WearColour (wearcolour)
      • Wesc (wesc)
      • Wyte (wyte)
      • Zapf (zapf)
    • Hinta (price):
      • < 30€ (budget)
      • 30€ - 50€ (low)
      • 50€ - 80€ (medium)
      • > 80€ (high)
    • Housujen tyyppi (housujen_tyyppi):
      • Cargo trousers (cargo_trousers)
      • Chinos (chinos)
      • Culottes (culottes)
      • Formal trousers (formal_trousers)
      • Pleated pants (pleated_pants)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 25x26 (25x26)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 29x30 (29x30)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 31x30 (31x30)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 33x30 (33x30)
      • 34 (34)
      • 34/36 (34_36)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 40/30 (40_30)
      • 40/32 (40_32)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 4XL (4xl)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi