x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Spalding Housut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Spalding Street Long Pant
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146438981.jpg
      Spalding Spalding Street Long Pant Street Long Pant Street Long Pant Pitkät housut. Mukava ja pehmeä laatu. Joustava vyötärönauha sekä lisäresorinauha. Kaksi taskua ja resori lahkeensuussa. (1)
      Spalding Street Long Pant
      • 04051309776840
      1
      deal
      34.90 EUR
    • Spalding Street Long Pant
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146438981.jpg
      Spalding Spalding Street Long Pant Street Long Pant Street Long Pant Pitkät housut. Mukava ja pehmeä laatu. Joustava vyötärönauha sekä lisäresorinauha. Kaksi taskua ja resori lahkeensuussa. (1)
      Spalding Street Long Pant
      • 04051309776833
      1
      deal
      34.90 EUR
    • Spalding Street Long Pant
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146438981.jpg
      Spalding Spalding Street Long Pant Street Long Pant Street Long Pant Pitkät housut. Mukava ja pehmeä laatu. Joustava vyötärönauha sekä lisäresorinauha. Kaksi taskua ja resori lahkeensuussa. (1)
      Spalding Street Long Pant
      • 04051309776857
      1
      deal
      34.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Dickies DEFAULT
        • dickies
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Adidas (adidas)
      • Dickies (dickies)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • 2XU (2xu)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Asics (asics)
      • Bauer (bauer)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • BLACC (blacc)
      • Blumarine (blumarine)
      • Bread & boxers (bread_boxers)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burberry (burberry)
      • Burton (burton)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • CATAGO (catago)
      • CCM (ccm)
      • Champion (champion)
      • Chicco (chicco)
      • Closed (closed)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Covert (covert)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cutter & Buck (cutter_buck)
      • Daily sports (daily_sports)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dobsom (dobsom)
      • Drop of Mindfulness (drop_of_mindfulness)
      • DUER (duer)
      • Dynafit (dynafit)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Equipage (equipage)
      • Essentiel (essentiel)
      • Etro (etro)
      • Euro-Star (euro_star)
      • Filippa K (filippa_k)
      • First (first)
      • Fischer (fischer)
      • Five Seasons (five_seasons)
      • Fornarina (fornarina)
      • Fracomina (fracomina)
      • Frank dandy (frank_dandy)
      • Frontier (frontier)
      • Futuro (futuro)
      • G-Star (g_star)
      • Gas (gas)
      • Gasp (gasp)
      • Gaudi (gaudi)
      • Gore (gore)
      • H2OFagerholt (h2ofagerholt)
      • Halti (halti)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hippy Tree (hippy_tree)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jacson (jacson)
      • Jil Sander (jil_sander)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kempa (kempa)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kosa (kosa)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lindberg (lindberg)
      • LMTD (lmtd)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Mammut (mammut)
      • Marine (marine)
      • Max mara (max_mara)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Molo (molo)
      • Moschino (moschino)
      • Mountain Horse (mountain_horse)
      • MSGM (msgm)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Neil Barrett (neil_barrett)
      • Nero Giardini (nero_giardini)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Nike (nike)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Norrøna (norr_na)
      • NOUN (noun)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • Oneill (oneill)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Oxide (oxide)
      • Papfar (papfar)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pippi® (pippi_)
      • POC (poc)
      • Produkt (produkt)
      • Puma (puma)
      • Puma Golf (puma_golf)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raiski (raiski)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • REELL (reell)
      • Reima (reima)
      • Resterods (resterods)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • RÖJK (ro_jk)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • SCANDI NOMAD (scandi_nomad)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Select (select)
      • Spalding (spalding)
      • Suncoo (suncoo)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trespass (trespass)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Versace (versace)
      • Vila (vila)
      • Vinson Polo Club (vinson_polo_club)
      • Vintage Industries (vintage_industries)
      • Volcom (volcom)
      • WearColour (wearcolour)
      • Wesc (wesc)
      • Wyte (wyte)
      • Zapf (zapf)
    • Hinta (price):
      • < 30€ (budget)
      • 30€ - 50€ (low)
      • 50€ - 80€ (medium)
      • > 80€ (high)
    • Housujen tyyppi (housujen_tyyppi):
      • Cargo trousers (cargo_trousers)
      • Chinos (chinos)
      • Culottes (culottes)
      • Formal trousers (formal_trousers)
      • Pleated pants (pleated_pants)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 24 (24)
      • 25x26 (25x26)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 29x30 (29x30)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 31x30 (31x30)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 33x30 (33x30)
      • 34 (34)
      • 34/36 (34_36)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 40/30 (40_30)
      • 40/32 (40_32)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 4XL (4xl)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi