x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

ISPORT SeaHawk 3,80m SUP-lauta

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut ISPORT SeaHawk 3,80m SUP-lauta
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot ISPORT SeaHawk 3,80m SUP-lauta
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
ISPORT SeaHawk 3,80m SUP-lauta
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/224528707.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/228459874.jpg?ts=1
ISPORT ISPORT SeaHawk 3,80m SUP-lauta SeaHawk 3,80m SUP-lauta SeaHawk 3,80m SUP-lauta Nopeaan suppailuun suunniteltu iSport Sea Hawk SUP-lauta on pitkä ja kapea lauta. Kapean ja pitkän muodon ansiosta saat laudalle erinomaisen liu'un. Tällä laudalla pidät huolen, että olet taatusti ryhmäsi nopein suppaaja! Dropstitch-ydin tekee laudasta jäykän, vakaan ja kestävän. Setissä on mukana kolmeen osaan taittuva mela, jonka pituus on säädettävä, pumppu painemittarilla sekä kantokassi. SUP-lautasi kulkee helposti ja kätevästi mukanasi ja saat täytettyä SUP-lautasi kätevästi missä vain. S (1)
  • 06438014287775
  • 102643492
5
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Sininen
  • 404.90 555.80 EUR 5
    5
    • Nettimyynti Nettimyynti
      7.2 (1)
      Sporttinen SUP-lauta 140kg kantavuudella. Koko: 381 x 68 x 15 cm404.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Nopeaan suppailuun suunniteltu iSport Sea Hawk SUP-lauta on pitkä ja kapea lauta. Kapean ja pitkän muodon ansiosta saat laudalle erinomai...408.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Veikon Kone Veikon Kone
      4.6171833464289715 (17)
      408.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • X-rauta.fi X-rauta.fi
      6.871201960874994 (3)
      iSport SeaHawk 380 SUP-lauta529.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Treenikamat.fi Treenikamat.fi
      555.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Fanatic Fly 10'6 a Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153199961.jpg?ts=1
      Fanatic Fanatic Fly 10'6 a Koko Uni Fly 10'6 a Koko Uni Fly 10'6 a Koko Uni FlyThe Fly is the definitive all-round paddleboard range, having the versatility to smoothly glide across flat water, effortlessly ride small to medium sized waves, and even the option to add a sail and windsurf in light winds. Designed to cater for all experience levels whether you are a newbie or more experienced paddler these classic SUP shapes will provide you with the maximum enjoyment from your time on the water, no matter where you paddle. Built in light and strong Vectornet technology, the Fly is available in three sizes, with the 11'2" also available as a model with optional Center Fin, for better stability and tracking when using for Windsurfing. Featuressurfing rocker:True surfing rocker line with a flat into full V bottom for engaging carving sensations off the tailFlat deck:Flat deck with volume pulled out to the rails for stabilityLow nose entry:Low nose entry for effortless wave catching and glideRails:Sharp tail edges with softer rails up the nose for smooth power r (1)
      Fanatic Fly 10'6 a Koko Uni
      • 09008415919635
      1
    • Fanatic Fly Air/Pure SUP Package 10'4" Inflatable SUP with Paddle and Pump, turkoosi 2022 SUP-lauta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156242919.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246112912.jpg?ts=1
      Fanatic Fanatic Fly Air/Pure SUP Package 10'4" Inflatable SUP with Paddle and Pump, turkoosi 2022 SUP-lauta Fly Air/Pure SUP Package 10'4" Inflatable SUP with Paddle and Pump, turkoosi 2022 SUP-lauta Fly Air/Pure SUP Package 10'4" Inflatable SUP with Paddle and Pump, turkoosi 2022 SUP-lauta Melontaa järvellä tai pieniä aaltoja rannalla. Fanaticin Fly Air tuo hauskuutta kaikkien elämään. Se on hyvin vakaa, ja mukana tulevan kantorepun sekä pumpun ansiosta sen kuljetus on myös helppoa ja mukavaa. ? OminaisuudetTilavuus: 284 litraaLeveys: 33'' / 83,8 cmPituus: 10'4" / 315 cmPaksuus: 5,5" / 14 cmEvät: 1x US Box 10", 2x kiinteää / 1x 19,5 cm, 2x 7 cmKäyttäjän painosuositus Kevyt Stringer-teknologia ja värikkäät vahvikkeet reunoillaKannen printti / reunat tekevät laudasta erityisenIlman työkalujan irroitettava keskieväIntegroitu kuljetusverkkoLaadukkaat vetosilmukat ja miellyttävä kahvaKohokuvioitu liukueste tuo pitoa ja mukavuuttaUusi kantoreppu ilman renkaitaMukana Pure 3-Piece-Paddle-mela, Power Pump HP2 -pumppu, Pure-kassi, nilkkaremmi (1)
      Fanatic Fly Air/Pure SUP Package 10'4" Inflatable SUP with Paddle and Pump, turkoosi 2022 SUP-lauta
      • 09008415938391
      1
    • NRS 12' Coil SUP Leash
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109754219.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186237490.jpg?ts=1
      NRS NRS 12' Coil SUP Leash 12' Coil SUP Leash 12' Coil SUP Leash Muita yksityiskohtia: Tarranauhakiinnitys (1)
      NRS 12' Coil SUP Leash
      • 00603403206286
      1
    • Futures Fins Quad QD2 3.75 Sym Alpha Fin Set carbon Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149466387.jpg?ts=1
      Futures Fins Futures Fins Quad QD2 3.75 Sym Alpha Fin Set carbon Koko S Quad QD2 3.75 Sym Alpha Fin Set carbon Koko S Quad QD2 3.75 Sym Alpha Fin Set carbon Koko S Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Futures Fins Quad QD2 3.75 Sym Alpha Fin Set carbon Koko S
      • 00815681021295
      1
    • min
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 558.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 558.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 558.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 558.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 558.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 558.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 558.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 558.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 558.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 558.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 558.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 558.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 558.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 558.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 558.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 558.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 558.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 558.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 558.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 558.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 558.90
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 504.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 558.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 555.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 555.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 555.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 555.80
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 504.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 555.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 555.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 555.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 555.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 555.80
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 504.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 555.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 555.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 555.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 555.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 555.80
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 504.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 555.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 555.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 555.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 555.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 555.80
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 504.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 555.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 555.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 555.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 555.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 555.80
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 504.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 555.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 555.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 555.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 555.80
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 458.90
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 458.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 458.90
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 458.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 458.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 458.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 458.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 458.90
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 458.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 458.90
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 458.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 458.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 458.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 458.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 458.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 458.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 458.90
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 458.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 458.90
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 458.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 458.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 458.90
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 458.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 458.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 458.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 458.90
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 458.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 458.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 458.90
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 458.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 458.90
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 458.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 458.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 458.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 458.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 458.90
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 458.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 458.90
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 458.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 458.90
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 488.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 488.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 488.90
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 488.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 488.90
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 488.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 488.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 488.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 488.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 488.90
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 488.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 488.90
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 488.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 488.90
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 555.80
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 408.90
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 408.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 408.90
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 555.80
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 504.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 408.90
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 555.80
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 408.90
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 408.90
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 408.90
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 408.90
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 408.90
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 408.90
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 408.90
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 408.90
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 408.90
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 408.90
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 408.90
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 408.90
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 408.90
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 408.90
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 408.90
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 408.90
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 404.90
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 404.90
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 404.90
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 404.90
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 404.90
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 404.90
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 404.90
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 404.90
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 404.90
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 404.90
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 404.90
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 404.90
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 404.90
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 404.90
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 404.90
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 404.90
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 404.90
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 404.90
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 404.90
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 404.90
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 404.90
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 404.90
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 404.90
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 404.90
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 404.90
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 404.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 404.90
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 404.90
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 404.90
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 404.90
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 404.90
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 404.90
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 369.00
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 404.90
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 369.00
      • Wed Dec 07 01:00:00 CET 2022 404.90
    • info@vertaa.fi