x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Jobe Sup Bräda 10.6 Paket Yarra 2022, Utrustning

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Jobe Sup Bräda 10.6 Paket Yarra 2022, Utrustning
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Jobe Sup Bräda 10.6 Paket Yarra 2022, Utrustning
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Jobe Sup Bräda 10.6 Paket Yarra 2022, Utrustning
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175846374.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/223486485.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175851029.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175851032.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175851031.jpg?ts=1
Jobe Jobe Sup Bräda 10.6 Paket Yarra 2022, Utrustning Sup Bräda 10.6 Paket Yarra 2022, Utrustning Sup Bräda 10.6 Paket Yarra 2022, Utrustning Säädettävä ja jäykkä lasikuitumela (säätöalue 180-220cm, paino vain 780g) Nopea kaksisuuntainen pumppu Vedenpitävä kantoreppu Nilkkaan sidottava miellyttävä karkuremmi Paikkasarja Kiinteät kuminauhat tavaroiden kuljetukseen Kiinteät kylkisuojat Kantokahvat keulassa ja perässä (1)
  • 08718181280884
  • 486421002
2
  • Tarvikkeet
    • Veneilyvälineen tyyppi: SUP-lauta
  • Suorituskyky
    • Maksimi kantokyky: 140 kg
  • Paino ja mitat
    • Paino: 9.3 kg
    • Pituus: 320 cm
    • Leveys (cm): 81.3 cm
  • Suunnittelu
    • Väri: Turkoosi, Sininen, Vihreä
    • Irroitettava evä: Kyllä
    • Materiaalit: EVA (eteenin vinyyliasetaatti), Muovi
    • Puhallettava: Kyllä
  • Pakkauksen sisältö
    • Airot: Kyllä
    • Hihna: Kyllä
    • Kantokotelo: Kyllä
  • Tekniset tiedot
    • Kantokahva: Kyllä
    • Liukueste pinta: Kyllä
    • Paksuus: 150 mm
  • Yleiset ominaisuudet
    • Type of surfboard: SUP board
  • 811.80 844.00 EUR 2
    2
    • Training365.fi Training365.fi
      Koko perheen laadukas SUP lauta Jobe 10.6 Yarra (320cm x 81cm x 15cm 310L 20PSI / 10'6 x 32" x 6") on hintaluokassaan ylivertainen jokapa...811.80, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Säädettävä ja jäykkä lasikuitumela (säätöalue 180-220cm, paino vain 780g) Nopea kaksisuuntainen pumppu Vedenpitävä kantoreppu Nilkkaan si...844.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Deep Sea SUP-BOARD SET Jr 215 cm, SUP-laudat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183735605.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208550184.jpg?ts=1
      Deep Sea Deep Sea SUP-BOARD SET Jr 215 cm, SUP-laudat SUP-BOARD SET Jr 215 cm, SUP-laudat SUP-BOARD SET Jr 215 cm, SUP-laudat Deep Sea SUP-lautasetti Jr 215cm pitkä lasten SUP-lauta on täydellinen valinta kesän vesileikkeihin. 70kg painorajoitus takaa, että tämä SUP-lauta kestää vanhemmillakin käyttäjillä. SUP-laudan mukana pakkauksessa tulee yksi 3 akselinen mela, jonka pituutta voidaan säätää. Pumppu painemittarilla, jotta saat pumpattua SUP-laudan aina täyteen. Kantoreppu, jotta SUP-laudan kuljettaminen on mahdollisimman helppoa. Sekä paikkaussetti, jos vahinkoja pääsee sattumaan. Lauta on pumpattava ja kokoontaitettava, joten sitä on helppo säilyttää ja kuljettaa. Tuotetiedot: Mitat: 215 x 71 x 10cm Paino: 8.2kg Kantavuus: 70kg Mela (pituussäädettävä, 3 akselinen) Pumppu Kantokassi Korjaussetti Dropstitch-ydin Suositeltu paine 12 psi, max 15 psi. (1)
      Deep Sea SUP-BOARD SET Jr 215 cm, SUP-laudat
      • 06420613985992
      1
    • Fanatic Air Mat Bag blue Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141663963.jpg?ts=1
      Fanatic Fanatic Air Mat Bag blue Koko Uni Air Mat Bag blue Koko Uni Air Mat Bag blue Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Fanatic Air Mat Bag blue Koko Uni
      • 09008415787685
      1
      deal
    • FCS II Am PC Medium Tri Retail Fin grey Koko M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257072674.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142383267.jpg?ts=1
      FCS FCS II Am PC Medium Tri Retail Fin grey Koko M II Am PC Medium Tri Retail Fin grey Koko M II Am PC Medium Tri Retail Fin grey Koko M FCS II AM PC Medium Grey Tri Retail Fins FeaturesAl Merrick's medium size signature fin. Merrick's template has a high degree of sweep with a narrow elongated tip. Flat foil side fins, smaller centre fin (medium size). Performance Core Designed for radical, progressive surfing. Produces exceptional speed and drive, smaller centre fin offers quick release through turns. A wide range of conditions from beach breaks to point breaks. Recommended for boards with deep concaves and moderate-to-extreme rocker. (1)
      FCS II Am PC Medium Tri Retail Fin grey Koko M
      • 09340935044177
      1
    • FCS 10' Sup Reg Essential Leash black Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257069709.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142383285.jpg?ts=1
      FCS FCS 10' Sup Reg Essential Leash black Koko Uni 10' Sup Reg Essential Leash black Koko Uni 10' Sup Reg Essential Leash black Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      FCS 10' Sup Reg Essential Leash black Koko Uni
      • 09340935039661
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 802.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 802.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 802.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 802.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 802.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 802.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 802.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 802.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 802.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 802.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 802.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 802.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 802.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 802.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 802.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 802.89
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 802.89
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 648.50
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 648.50
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 648.50
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 648.50
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 648.50
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 802.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 802.89
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 809.40
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 802.89
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 809.40
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 728.50
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 728.50
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 728.50
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 802.89
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 802.89
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 802.89
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 802.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 802.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 802.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 802.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 802.89
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 802.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 802.89
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 802.89
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 802.89
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 802.89
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 802.89
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 802.89
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 802.89
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 802.89
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 802.89
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 802.89
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 802.89
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 802.89
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 802.89
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 802.89
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 802.89
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 809.40
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 802.89
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 802.89
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 809.40
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 802.89
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 802.89
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 648.50
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 648.50
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 648.50
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 782.91
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 782.91
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 782.91
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 782.91
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 782.91
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 782.91
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 782.91
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 782.91
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 739.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 739.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 739.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 739.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 739.90
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 683.05
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 683.05
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 683.05
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 683.05
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 683.05
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 683.05
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 683.05
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 683.05
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 683.05
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 683.05
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 563.20
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 563.20
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 563.20
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 563.20
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 563.20
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 563.20
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 563.20
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 563.20
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 563.20
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 563.20
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 563.20
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 772.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 772.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 772.90
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 739.00
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 735.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 735.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 735.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 735.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 735.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 735.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 735.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 735.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 735.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 735.90
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 735.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 735.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 735.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 735.90
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 799.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 799.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 799.90
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 775.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 775.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 775.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 775.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 775.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 775.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 775.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 775.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 775.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 775.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 775.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 775.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 775.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 775.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 775.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 775.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 775.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 775.90
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 800.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 800.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 800.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 800.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 800.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 800.00
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 809.40
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 809.40
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 809.40
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 809.40
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 809.40
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 809.40
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 809.40
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 809.40
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 568.50
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 568.50
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 568.50
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 570.90
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 570.90
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 570.90
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 570.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 570.90
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 811.80
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 811.80
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 811.80
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 811.80
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 811.80
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 811.80
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 811.80
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 811.80
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 811.80
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 811.80
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 811.80
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 811.80
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 811.80
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 811.80
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 811.80
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 811.80
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 811.80
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 811.80
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 811.80
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 811.80
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 811.80
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 811.80
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 811.80
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 811.80
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 811.80
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 811.80
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 811.80
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 811.80
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 811.80
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 811.80
    • info@vertaa.fi