x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Superfruit Baobabjauhe EKO, 150 g

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Superfruit Baobabjauhe EKO, 150 g
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Superfruit Baobabjauhe EKO, 150 g
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Superfruit Baobabjauhe EKO, 150 g
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/162228342.jpg
Superfruit Superfruit Baobabjauhe EKO, 150 g Baobabjauhe EKO, 150 g Baobabjauhe EKO, 150 g Baobabpulver EKO från Superfruit innehåller enbart ekologiskt pulver från baobabträdets frukt. (1)
  • 07350039930667
2
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 150 g
  • Yleiset ominaisuudet
    • Koostumus: Jauhe
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 17.80 22.90 EUR 2
    2
    • Shopping4net Shopping4net
      8.689847344371604 (119)
      Baobab-hedelmä sisältää C-vitamiinia, magnesiumia ja kalsiumia ja on täydellinen terveyspommi pirtelön kanssa nautittuna!17.80, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Fitnesstukku Fitnesstukku
      6.277777777777778 (2)
      Baobabpulver EKO från Superfruit innehåller enbart ekologiskt pulver från baobabträdets frukt.22.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • WellAware MSM och Vitamin C Kapslar 100 st
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213690806.jpg
      WellAware WellAware MSM och Vitamin C Kapslar 100 st MSM och Vitamin C Kapslar 100 st MSM och Vitamin C Kapslar 100 st (1)
      WellAware MSM och Vitamin C Kapslar 100 st
      • 07340041140895
      2
    • Bättre Hälsa Opti MSM, 225 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107592235.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162228586.jpg
      Bättre Hälsa Bättre Hälsa Opti MSM, 225 g Opti MSM, 225 g Opti MSM, 225 g MSM (metyylisulfonyylimetaani) on elimistöön kuuluvaa orgaanista rikkiä. 99,9 % puhdasta MSM:a. (1)
      Bättre Hälsa Opti MSM, 225 g
      • 07350053311152
      2
    • Rawpowder Korngräs NZ EKO 200 gr
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107593336.jpg
      Rawpowder Rawpowder Korngräs NZ EKO 200 gr Korngräs NZ EKO 200 gr Korngräs NZ EKO 200 gr Ekologinen lisäravinne Uudesta Seelannista sisältäen kaikki kehon tarvitsemat vitamiinit ja mineraalit. (1)
      Rawpowder Korngräs NZ EKO 200 gr
      • 07340135200245
      1
    • Helhetshälsa MSM 200 gr
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107591431.jpg
      Helhetshälsa Helhetshälsa MSM 200 gr MSM 200 gr MSM 200 gr MSM on orgaaninen piin muutos jota esiintyy ihmisissä, kasveissa ja eläimissä luonnollisesti. MSM valmistetaan puusta saatavasta DMSO.sta. (1)
      Helhetshälsa MSM 200 gr
      • 07350026471005
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 17.80
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 17.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 17.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 17.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 17.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 17.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 17.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 17.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 17.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 17.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 17.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 17.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 17.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 17.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 17.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 17.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 17.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 17.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 17.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 17.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 17.80
    • info@vertaa.fi