x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Polar H10 sykevyö M-XXL turkoosi 92075961

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Polar H10 sykevyö M-XXL turkoosi 92075961
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Polar H10 sykevyö M-XXL turkoosi 92075961
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Polar H10 sykevyö M-XXL turkoosi 92075961
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/183462691.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/151071287.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/151088259.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237361110.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237361111.jpg?ts=1
Polar Polar H10 sykevyö M-XXL turkoosi 92075961 H10 sykevyö M-XXL turkoosi 92075961 H10 sykevyö M-XXL turkoosi 92075961 (1)
  • 00725882051321
  • 92075961
  • 6263861
3
  • Suunnittelu
    • Väri: Turkoosi, Vihreä, Sininen
    • Materiaalit: Muovi
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet, Naiset, Unisex
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Pakkauksen sisältö
    • Rintavyö: Kyllä
  • Liitettävyys
    • Liitettävyys: Bluetooth, ANT+
  • 79.00 115.29 EUR 3
    3
    • Keskisenkello.fi Keskisenkello.fi
      7.963894955975702 (3)
      • //sc.vertaa.fi/s/5.20.2/images/content/qualitymarks/LUOTETTAVAA_TOIMINTAA.png
      • //sc.vertaa.fi/s/5.20.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      79.00, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Bikeinn.com/fi Bikeinn.com/fi
      80.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      115.29, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Polar Soft Strap sykevyön hihna musta M-XXL 91053142
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183462934.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108312636.jpg?ts=1
      Polar Polar Soft Strap sykevyön hihna musta M-XXL 91053142 Soft Strap sykevyön hihna musta M-XXL 91053142 Soft Strap sykevyön hihna musta M-XXL 91053142 (3)
      Polar Soft Strap sykevyön hihna musta M-XXL 91053142
      • 00725882017761
      1
    • IGPSPORT HR40 sykemittari rinnalle
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162754843.jpg?ts=1
      IGPSPORT IGPSPORT HR40 sykemittari rinnalle HR40 sykemittari rinnalle HR40 sykemittari rinnalle (1)
      IGPSPORT HR40 sykemittari rinnalle
      1
    • Polar Pro Chest Strap Vihreä M-2XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183462621.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165704685.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234350864.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214944679.jpg?ts=1
      Polar Polar Pro Chest Strap Vihreä M-2XL Pro Chest Strap Vihreä M-2XL Pro Chest Strap Vihreä M-2XL (3)
      Polar Pro Chest Strap Vihreä M-2XL
      • 00725882046976
      2
    • Gymstick HR Chest Belt 5 kHz sykevyö
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208530804.jpg?ts=1
      Gymstick Gymstick HR Chest Belt 5 kHz sykevyö HR Chest Belt 5 kHz sykevyö HR Chest Belt 5 kHz sykevyö 5kHz taajuudella toimiva sykevyö. Vyö toimii yhteen seuraavien Gymstick laitteiden kanssa: CT-90FTR, PRO BIKE 50, PRO CROSS 50, SB-FTR, ATTACK BIKE, RW-H2O ja TM-RUN4.0. (1)
      Gymstick HR Chest Belt 5 kHz sykevyö
      • 06430062510805
      • HR-CB5
      4
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 81.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 81.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 81.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 81.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 81.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 81.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 81.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 81.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 81.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 81.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 81.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 81.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 81.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 81.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 81.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 81.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 81.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 81.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 81.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 81.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 81.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 81.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 81.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 81.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 81.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 81.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 80.89
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 80.89
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 79.00
    • info@vertaa.fi