x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Baby Dan syöttötuoli

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Baby Dan 2013 Syöttötuoli sis. Turvakaaren, Musta
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/4/0/5/9/baby-dan-danchair-24924059.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/4/3/5/3/baby-dan-danchair-101724353.jpg
      Baby Dan 2013 Syöttötuoli sis. Turvakaaren, Musta (1)
      Baby Dan 2013 Syöttötuoli sis. Turvakaaren, Musta
      Jollyroom Jollyroom
      8.32297135990109 (741)
      100.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      Jollyroom Jollyroom
      8.32297135990109 (741)
      100.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
      most_sold
    • Quick filters (quick_questions):
      • Stokke DEFAULT
        • stokke
      • Peg Perego DEFAULT
        • peg_perego
      • Hauck DEFAULT
        • hauck
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Stokke (stokke)
      • Peg Perego (peg_perego)
      • Chicco (chicco)
      • Hauck (hauck)
      • Geuther (geuther)
      • ABC Design (abc_design)
      • BabyBjorn (babybjorn)
      • Baby Dan (baby_dan)
      • Bieco (bieco)
      • Big (big)
      • Bino (bino)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Disney (disney)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Fillikid (fillikid)
      • Flexa (flexa)
      • Fun House Børnemøbler (fun_house_b_rnem_bler)
      • Haba (haba)
      • Herlag (herlag)
      • Hess (hess)
      • Kids Conce (kids_conce)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Leander (leander)
      • Odenwälder (odenwa_lder)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Pinolino (pinolino)
      • Roba (roba)
      • Rotho (rotho)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Safety First (safety_first)
      • Sebra (sebra)
      • Small Foot (small_foot)
      • Titaniumbaby (titaniumbaby)
      • Treppy (treppy)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle 60e (budget)
      • 60e - 100e (keskihintaiset)
      • 100e - 160e (kalliit)
      • Yli 160e (erittain_kalliit)
    • Syöttötuolin malli (group):
      • Chicco Polly Magic (chicco_polly_magic)
      • Geuther Family (geuther_family)
      • Geuther Nico (geuther_nico)
      • Geuther Swing (geuther_swing)
      • Geuther Syt (geuther_syt)
      • Geuther Tamino (geuther_tamino)
      • Hauck Alpha+ (hauck_alpha_)
      • Hauck Mac Baby (hauck_mac_baby)
      • Hauck Sit'n Relax (hauck_sit_n_relax)
      • Peg Perego Prima Pappa Zero3 (peg_perego_prima_pappa_zero3)
      • Peg Perego Siesta (peg_perego_siesta)
      • Peg Perego Tatamia (peg_perego_tatamia)
      • Stokke Tripp Trapp (stokke_tripp_trapp)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi