x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Beaba syöttötuoli

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Beaba Up & Down -syöttötuoli, harmaa/valkea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156256276.jpg
      Beaba Beaba Up & Down -syöttötuoli, harmaa/valkea Up & Down -syöttötuoli, harmaa/valkea Up & Down -syöttötuoli, harmaa/valkea Säädettävä syöttötuoli yhdistää kätevyyden kauniiseen ulkonäköön. Oikeanlainen sisustus on tärkeää. Tämän takia tämä syöttötuoli on suunniteltu moderniksi ja elegantiksi, jotta se sopii huoneeseen kuin huoneeseen. Beaban tietotaito yhdistyy ranskalaiseen laatutyöhön. Tuoli on tyylikkään ergonominen ja sopii monenlaisiin pöytiin. Monikäyttöisyys on tuolin valtti, minkä takia sitä voi käyttää 6-36 kk:n ikäisenä. Korkeuden säätöön ei tarvita työkaluja. Tuolissa on kuusi eri korkeusastetta 70 ja ... (1)
      Beaba Up & Down -syöttötuoli, harmaa/valkea
      • 03384349125981
      3
      210.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Stokke DEFAULT
        • stokke
      • Hauck DEFAULT
        • hauck
      • Stokke Tripp Trapp DEFAULT
        • stokke_tripp_trapp
    • Hinta (price):
      • < 60 € (budget)
      • 60 € - 95 € (price_2)
      • 95 € - 150 € (price_3)
      • ≥ 150 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Stokke (stokke)
      • Hauck (hauck)
      • Cybex (cybex)
      • Geuther (geuther)
      • 4moms (4moms)
      • Alessi (alessi)
      • ANNE & MIKAEL (anne_mikael)
      • BabyBjörn (babybjo_rn)
      • BabyDan (babydan)
      • Babygo (babygo)
      • BabyTrold (babytrold)
      • Beaba (beaba)
      • Bieco (bieco)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • Britton (britton)
      • Bumbo (bumbo)
      • Cam (cam)
      • Cam Cam Copenhagen (cam_cam_copenhagen)
      • Chic 4 Baby (chic_4_baby)
      • Childhome (childhome)
      • Clippasafe (clippasafe)
      • Disney (disney)
      • EO (eo)
      • Everearth (everearth)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Fillikid (fillikid)
      • Flexa (flexa)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Graco (graco)
      • Hevea (hevea)
      • Howa (howa)
      • Inovi (inovi)
      • Joie (joie)
      • Kartell (kartell)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Lekmer AB (lekmer_ab)
      • Lionelo (lionelo)
      • Magis (magis)
      • Mamas&papas (mamas_papas)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Nofred (nofred)
      • Nomi (nomi)
      • Osann (osann)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Pinolino (pinolino)
      • PlanToys (plantoys)
      • Playgro (playgro)
      • Polini (polini)
      • Polini Kids (polini_kids)
      • Roba (roba)
      • Roommate (roommate)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Schardt (schardt)
      • Sebra (sebra)
      • The GroCompany (the_grocompany)
      • Thermobaby (thermobaby)
      • TiSsi (tissi)
      • Titaniumbaby (titaniumbaby)
      • Treppy (treppy)
      • Troll (troll)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Materiaali (materiaali):
      • Puinen (puu)
      • Metalli/Muovi (metalli)
    • Malli (group):
      • Stokke Tripp Trapp (stokke_tripp_trapp)
      • Stokke Tripp Trapp Newborn (stokke_tripp_trapp_newborn)
      • Geuther Family (geuther_family)
      • Geuther Swing (geuther_swing)
      • Hauck Alpha+ (hauck_alpha_)
      • Hauck Mac Baby (hauck_mac_baby)
      • Hauck Sit'n Relax (hauck_sit_n_relax)
      • Peg-Pérego Siesta (peg_pe_rego_siesta)
      • Peg-Pérego Tatamia (peg_pe_rego_tatamia)
      • Stokke Clikk (stokke_clikk)
      • Stokke Steps (stokke_steps)
      • Stokke Steps Baby Set (stokke_steps_baby_set)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuotetyyppi (vauvat_lisa_osan_tyyppi):
      • Syöttötuoli (syo_tto_tuoli)
      • Matkasyöttötuoli (matkasyo_tto_tuoli)
      • Istuinpehmuste (istuinpehmuste)
      • Syöttötuolin tarjotin (syo_tto_tuolin_tarjotin)
    • Korkeus (korkeus):
      • 20 cm (korkeus_20.0)
      • 23 cm (korkeus_23.0)
      • 30 cm (korkeus_30.0)
      • 51 cm (korkeus_51.0)
      • 55 cm (korkeus_55.0)
      • 63 cm (korkeus_63.0)
    • Kokoontaitettava (kokoontaitettava):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Leveys (leveys):
      • 20.5 cm (leveys_20.5)
      • 30.0 cm (leveys_30.0)
      • 32.0 cm (leveys_32.0)
      • 33.0 cm (leveys_33.0)
      • 37.0 cm (leveys_37.0)
      • 38.0 cm (leveys_38.0)
      • 39.0 cm (leveys_39.0)
      • 51.0 cm (leveys_51.0)
      • 56.0 cm (leveys_56.0)
    • Istuimen tyyppi (istuimen_tyyppi):
      • Kova istuin (kova_istuin)
      • Pehmustettu istuin (pehmustettu_istuin)
    • Säädettävä jalkatuki (sa_a_detta_va_jalkatuki):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Säädettävä selkänoja (sa_a_detta_va_selka_noja):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi