x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Peg-Pérego Tatamia syöttötuoli

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Peg-Pérego Peg Perego syöttötuoli Follow me Tatamia Latte
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166447691.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160927360.jpg
      Peg-Pérego Peg-Pérego Peg Perego syöttötuoli Follow me Tatamia Latte Peg Perego syöttötuoli Follow me Tatamia Latte Peg Perego syöttötuoli Follow me Tatamia Latte Syöttötuoli, keinu ja sitteri yhdessä paketissa!Soveltuu vastasyntyneistä 3 vuoden ikäisille lapsille.6 ensimmäistä kuukautta voi tuolia lasketulla selkänojalla käyttää babysitterinä tai keinuna.Viiden pisteen turvavaljaat2 jarrupyörää, takajalat liukumatonta kumia9 säädettävää käyttöasentoa4 selkänojan asentoaIso tarjotin, joka voidaan irrottaa ja pestä, siinä on mukille paikka3 säädettävää jalkatuen asentoaTuolin verhoilu on helposti pyyhittävää ekonahkaaTaitettu tuoli on kompaktiMitat: 103... (3)
      Peg-Pérego Peg Perego syöttötuoli Follow me Tatamia Latte
      • 08005475391211
      1
      319.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Stokke DEFAULT
        • stokke
      • Hauck DEFAULT
        • hauck
      • Stokke Tripp Trapp DEFAULT
        • stokke_tripp_trapp
    • Hinta (price):
      • < 60 € (budget)
      • 60 € - 95 € (price_2)
      • 95 € - 150 € (price_3)
      • ≥ 150 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Stokke (stokke)
      • Hauck (hauck)
      • Cybex (cybex)
      • Geuther (geuther)
      • 4moms (4moms)
      • Alessi (alessi)
      • ANNE & MIKAEL (anne_mikael)
      • BabyBjörn (babybjo_rn)
      • BabyDan (babydan)
      • Babygo (babygo)
      • BabyTrold (babytrold)
      • Beaba (beaba)
      • Bieco (bieco)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • Britton (britton)
      • Bumbo (bumbo)
      • Cam (cam)
      • CAMCAM COPENHAGEN (camcam_copenhagen)
      • Chic 4 Baby (chic_4_baby)
      • Childhome (childhome)
      • Clippasafe (clippasafe)
      • Disney (disney)
      • EO (eo)
      • Everearth (everearth)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Fillikid (fillikid)
      • Flexa (flexa)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Graco (graco)
      • Hevea (hevea)
      • Howa (howa)
      • Inovi (inovi)
      • Joie (joie)
      • Kartell (kartell)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Lekmer AB (lekmer_ab)
      • Lionelo (lionelo)
      • Magis (magis)
      • Mamas&papas (mamas_papas)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Nofred (nofred)
      • Nomi (nomi)
      • Osann (osann)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Pinolino (pinolino)
      • PlanToys (plantoys)
      • Playgro (playgro)
      • Polini (polini)
      • Polini Kids (polini_kids)
      • Roba (roba)
      • Roommate (roommate)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Schardt (schardt)
      • Sebra (sebra)
      • The GroCompany (the_grocompany)
      • Thermobaby (thermobaby)
      • TiSsi (tissi)
      • Titaniumbaby (titaniumbaby)
      • Treppy (treppy)
      • Troll (troll)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Materiaali (materiaali):
      • Puinen (puu)
      • Metalli/Muovi (metalli)
    • Malli (group):
      • Stokke Tripp Trapp (stokke_tripp_trapp)
      • Stokke Tripp Trapp Newborn (stokke_tripp_trapp_newborn)
      • Geuther Family (geuther_family)
      • Geuther Swing (geuther_swing)
      • Hauck Alpha+ (hauck_alpha_)
      • Hauck Mac Baby (hauck_mac_baby)
      • Hauck Sit'n Relax (hauck_sit_n_relax)
      • Peg-Pérego Siesta (peg_pe_rego_siesta)
      • Peg-Pérego Tatamia (peg_pe_rego_tatamia)
      • Stokke Clikk (stokke_clikk)
      • Stokke Steps (stokke_steps)
      • Stokke Steps Baby Set (stokke_steps_baby_set)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuotetyyppi (vauvat_lisa_osan_tyyppi):
      • Syöttötuoli (syo_tto_tuoli)
      • Matkasyöttötuoli (matkasyo_tto_tuoli)
      • Istuinpehmuste (istuinpehmuste)
      • Syöttötuolin tarjotin (syo_tto_tuolin_tarjotin)
    • Korkeus (korkeus):
      • 20 cm (korkeus_20.0)
      • 23 cm (korkeus_23.0)
      • 30 cm (korkeus_30.0)
      • 51 cm (korkeus_51.0)
      • 55 cm (korkeus_55.0)
      • 63 cm (korkeus_63.0)
    • Kokoontaitettava (kokoontaitettava):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Leveys (leveys):
      • 20.5 cm (leveys_20.5)
      • 30.0 cm (leveys_30.0)
      • 32.0 cm (leveys_32.0)
      • 33.0 cm (leveys_33.0)
      • 37.0 cm (leveys_37.0)
      • 38.0 cm (leveys_38.0)
      • 39.0 cm (leveys_39.0)
      • 51.0 cm (leveys_51.0)
      • 56.0 cm (leveys_56.0)
    • Istuimen tyyppi (istuimen_tyyppi):
      • Kova istuin (kova_istuin)
      • Pehmustettu istuin (pehmustettu_istuin)
    • Säädettävä jalkatuki (sa_a_detta_va_jalkatuki):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Säädettävä selkänoja (sa_a_detta_va_selka_noja):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi