x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Kartell syöttötuoli

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Kartell Lou Lou Ghost Tuoli - Tuolit Polykarbonaatti Kirkas - 2853B4
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152322247.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95907952.jpg
      Kartell Kartell Lou Lou Ghost Tuoli - Tuolit Polykarbonaatti Kirkas - 2853B4 Lou Lou Ghost Tuoli - Tuolit Polykarbonaatti Kirkas - 2853B4 Lou Lou Ghost Tuoli - Tuolit Polykarbonaatti Kirkas - 2853B4 Lou Lou Ghost Tuoli on yksi Kartellin ja Philippe Starckin tunnetuimmista lapsille suunnitelluista tuoleista.Tyylikkäät, ja ajattomat linjat ja tuolin moderni materiaali takaavat että tuoli on yksi tulevaisuuden klassikkotuoleista. Tuolin käytännöllisyyden, ja kauniin muotoilun ansiosta se sopii täydellisesti kodin eri huoneisiin, esimerkiksi ruokapöydän- tai kirjoituspöydän tuoliksi. Sopii myös ulkokäyttöön.Saatavilla useissa eri väreissä. Osta Tuolit ja muita Tuolit & Jakkarat @ Royal Design. (24)
      Kartell Lou Lou Ghost Tuoli - Tuolit Polykarbonaatti Kirkas - 2853B4
      • 08058967223323
      2
      good_buy
      deal
      113.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Stokke DEFAULT
        • stokke
      • Hauck DEFAULT
        • hauck
      • Stokke Tripp Trapp DEFAULT
        • stokke_tripp_trapp
    • Hinta (price):
      • < 60 € (budget)
      • 60 € - 95 € (price_2)
      • 95 € - 150 € (price_3)
      • ≥ 150 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Stokke (stokke)
      • Hauck (hauck)
      • Cybex (cybex)
      • Geuther (geuther)
      • 4moms (4moms)
      • Alessi (alessi)
      • ANNE & MIKAEL (anne_mikael)
      • BabyBjörn (babybjo_rn)
      • BabyDan (babydan)
      • Babygo (babygo)
      • BabyTrold (babytrold)
      • Beaba (beaba)
      • Bieco (bieco)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • Britton (britton)
      • Bumbo (bumbo)
      • Cam (cam)
      • CAMCAM COPENHAGEN (camcam_copenhagen)
      • Chic 4 Baby (chic_4_baby)
      • Childhome (childhome)
      • Clippasafe (clippasafe)
      • Disney (disney)
      • EO (eo)
      • Everearth (everearth)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Fillikid (fillikid)
      • Flexa (flexa)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Graco (graco)
      • Hevea (hevea)
      • Howa (howa)
      • Inovi (inovi)
      • Joie (joie)
      • Kartell (kartell)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Lekmer AB (lekmer_ab)
      • Lionelo (lionelo)
      • Magis (magis)
      • Mamas&papas (mamas_papas)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Nofred (nofred)
      • Nomi (nomi)
      • Osann (osann)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Pinolino (pinolino)
      • PlanToys (plantoys)
      • Playgro (playgro)
      • Polini (polini)
      • Polini Kids (polini_kids)
      • Roba (roba)
      • Roommate (roommate)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Schardt (schardt)
      • Sebra (sebra)
      • The GroCompany (the_grocompany)
      • Thermobaby (thermobaby)
      • TiSsi (tissi)
      • Titaniumbaby (titaniumbaby)
      • Treppy (treppy)
      • Troll (troll)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Materiaali (materiaali):
      • Puinen (puu)
      • Metalli/Muovi (metalli)
    • Malli (group):
      • Stokke Tripp Trapp (stokke_tripp_trapp)
      • Stokke Tripp Trapp Newborn (stokke_tripp_trapp_newborn)
      • Geuther Family (geuther_family)
      • Geuther Swing (geuther_swing)
      • Hauck Alpha+ (hauck_alpha_)
      • Hauck Mac Baby (hauck_mac_baby)
      • Hauck Sit'n Relax (hauck_sit_n_relax)
      • Peg-Pérego Siesta (peg_pe_rego_siesta)
      • Peg-Pérego Tatamia (peg_pe_rego_tatamia)
      • Stokke Clikk (stokke_clikk)
      • Stokke Steps (stokke_steps)
      • Stokke Steps Baby Set (stokke_steps_baby_set)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuotetyyppi (vauvat_lisa_osan_tyyppi):
      • Syöttötuoli (syo_tto_tuoli)
      • Matkasyöttötuoli (matkasyo_tto_tuoli)
      • Istuinpehmuste (istuinpehmuste)
      • Syöttötuolin tarjotin (syo_tto_tuolin_tarjotin)
    • Korkeus (korkeus):
      • 20 cm (korkeus_20.0)
      • 23 cm (korkeus_23.0)
      • 30 cm (korkeus_30.0)
      • 51 cm (korkeus_51.0)
      • 55 cm (korkeus_55.0)
      • 63 cm (korkeus_63.0)
    • Kokoontaitettava (kokoontaitettava):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Leveys (leveys):
      • 20.5 cm (leveys_20.5)
      • 30.0 cm (leveys_30.0)
      • 32.0 cm (leveys_32.0)
      • 33.0 cm (leveys_33.0)
      • 37.0 cm (leveys_37.0)
      • 38.0 cm (leveys_38.0)
      • 39.0 cm (leveys_39.0)
      • 51.0 cm (leveys_51.0)
      • 56.0 cm (leveys_56.0)
    • Istuimen tyyppi (istuimen_tyyppi):
      • Kova istuin (kova_istuin)
      • Pehmustettu istuin (pehmustettu_istuin)
    • Säädettävä jalkatuki (sa_a_detta_va_jalkatuki):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Säädettävä selkänoja (sa_a_detta_va_selka_noja):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi