x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Titaniumbaby syöttötuoli

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Titaniumbaby iDinner! Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124174543.jpg
      Titaniumbaby Titaniumbaby iDinner! Musta iDinner! Musta iDinner! Musta iDinner! on kokoontaitettava syöttötuoli, jossa on korkeanlaatuiset jalkatuet, turvavaljaat ja mukava istuin. Syöttötuolia on helppo avata ja kokoontaittaa, mikä tekee siitä täydellisen valinnan lomamatkoille. Helposti pestävä suuri syöttötuolin pöytä mahdollistaa sen että lapsi voi ongelmitta istua ruokapöydässä yhdessä perheen kanssa. iDinner! on kaikkiaan erinomainen ja monitoiminen syöttötuoli! Väri: Musta Tuote tiedot Paino: 2,5 kg Mitat avattuna: 48 x 100 x 76 cm Mittaukset kokoontaitet... (1)
      Titaniumbaby iDinner! Musta
      • 08717385645253
      • 6405-25
      1
      45.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Stokke DEFAULT
        • stokke
      • Hauck DEFAULT
        • hauck
      • Stokke Tripp Trapp DEFAULT
        • stokke_tripp_trapp
    • Hinta (price):
      • < 60 € (budget)
      • 60 € - 95 € (price_2)
      • 95 € - 150 € (price_3)
      • ≥ 150 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Stokke (stokke)
      • Hauck (hauck)
      • Cybex (cybex)
      • Geuther (geuther)
      • 4moms (4moms)
      • Alessi (alessi)
      • ANNE & MIKAEL (anne_mikael)
      • BabyBjörn (babybjo_rn)
      • BabyDan (babydan)
      • Babygo (babygo)
      • BabyTrold (babytrold)
      • Beaba (beaba)
      • Bieco (bieco)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • Britton (britton)
      • Bumbo (bumbo)
      • Cam (cam)
      • CAMCAM COPENHAGEN (camcam_copenhagen)
      • Chic 4 Baby (chic_4_baby)
      • Childhome (childhome)
      • Clippasafe (clippasafe)
      • Disney (disney)
      • EO (eo)
      • Everearth (everearth)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Fillikid (fillikid)
      • Flexa (flexa)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Graco (graco)
      • Hevea (hevea)
      • Howa (howa)
      • Inovi (inovi)
      • Joie (joie)
      • Kartell (kartell)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Lekmer AB (lekmer_ab)
      • Lionelo (lionelo)
      • Magis (magis)
      • Mamas&papas (mamas_papas)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Nofred (nofred)
      • Nomi (nomi)
      • Osann (osann)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Pinolino (pinolino)
      • PlanToys (plantoys)
      • Playgro (playgro)
      • Polini (polini)
      • Polini Kids (polini_kids)
      • Roba (roba)
      • Roommate (roommate)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Schardt (schardt)
      • Sebra (sebra)
      • The GroCompany (the_grocompany)
      • Thermobaby (thermobaby)
      • TiSsi (tissi)
      • Titaniumbaby (titaniumbaby)
      • Treppy (treppy)
      • Troll (troll)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Materiaali (materiaali):
      • Puinen (puu)
      • Metalli/Muovi (metalli)
    • Malli (group):
      • Stokke Tripp Trapp (stokke_tripp_trapp)
      • Stokke Tripp Trapp Newborn (stokke_tripp_trapp_newborn)
      • Geuther Family (geuther_family)
      • Geuther Swing (geuther_swing)
      • Hauck Alpha+ (hauck_alpha_)
      • Hauck Mac Baby (hauck_mac_baby)
      • Hauck Sit'n Relax (hauck_sit_n_relax)
      • Peg-Pérego Siesta (peg_pe_rego_siesta)
      • Peg-Pérego Tatamia (peg_pe_rego_tatamia)
      • Stokke Clikk (stokke_clikk)
      • Stokke Steps (stokke_steps)
      • Stokke Steps Baby Set (stokke_steps_baby_set)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuotetyyppi (vauvat_lisa_osan_tyyppi):
      • Syöttötuoli (syo_tto_tuoli)
      • Matkasyöttötuoli (matkasyo_tto_tuoli)
      • Istuinpehmuste (istuinpehmuste)
      • Syöttötuolin tarjotin (syo_tto_tuolin_tarjotin)
    • Korkeus (korkeus):
      • 20 cm (korkeus_20.0)
      • 23 cm (korkeus_23.0)
      • 30 cm (korkeus_30.0)
      • 51 cm (korkeus_51.0)
      • 55 cm (korkeus_55.0)
      • 63 cm (korkeus_63.0)
    • Kokoontaitettava (kokoontaitettava):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Leveys (leveys):
      • 20.5 cm (leveys_20.5)
      • 30.0 cm (leveys_30.0)
      • 32.0 cm (leveys_32.0)
      • 33.0 cm (leveys_33.0)
      • 37.0 cm (leveys_37.0)
      • 38.0 cm (leveys_38.0)
      • 39.0 cm (leveys_39.0)
      • 51.0 cm (leveys_51.0)
      • 56.0 cm (leveys_56.0)
    • Istuimen tyyppi (istuimen_tyyppi):
      • Kova istuin (kova_istuin)
      • Pehmustettu istuin (pehmustettu_istuin)
    • Säädettävä jalkatuki (sa_a_detta_va_jalkatuki):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Säädettävä selkänoja (sa_a_detta_va_selka_noja):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi