x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Lenovo TAB M7 3GEN 7.0' SD/2GB/32GB/3850MAH/LTE

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Lenovo TAB M7 3GEN 7.0' SD/2GB/32GB/3850MAH/LTE
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Lenovo TAB M7 3GEN 7.0' SD/2GB/32GB/3850MAH/LTE
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Lenovo TAB M7 3GEN 7.0' SD/2GB/32GB/3850MAH/LTE
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/203556246.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/214713713.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/228118338.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/205357113.jpg?ts=1
Lenovo Lenovo TAB M7 3GEN 7.0' SD/2GB/32GB/3850MAH/LTE TAB M7 3GEN 7.0' SD/2GB/32GB/3850MAH/LTE TAB M7 3GEN 7.0' SD/2GB/32GB/3850MAH/LTE Metallinen ja kestävä rakenne Puhdas Android 11 ja Play Kauppa Laadukas 7" IPS-paneeli (39)
  • 00195713330817
  • ZA8D0018SE
8
deal
  • Ohjelmisto
    • Sisältää käyttöjärjestelmän: Android
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa
  • 114.80 188.99 EUR 8
    8
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      114.80, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Veikon Kone Veikon Kone
      4.6171833464289715 (17)
      139.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Telia Telia
      8.444444444444445 (5)
      142.90, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Tabletti, Android 11 Go Edition, 32 Gt Embedded Multi-Chip Package, 7" IPS (1024 x 600), microSD-paikka, 4G, LTE, raudan harmaa143.35, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      148.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • DNA Nettikauppa DNA Nettikauppa
      7.646279306829766 (2)
      Kestävä metallirunko. 7 HD-näyttö ja Dolby Atmos -kaiutin. Valmius 4G LTE -yhteydelle.152.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Elisa Verkkokauppa Elisa Verkkokauppa
      4.424883055934149 (4)
      Metallinen ja kestävä rakenne Puhdas Android 11 ja Play Kauppa Laadukas 7" IPS-paneeli154.90, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • VPD Pelikauppa VPD Pelikauppa
      6.8 (1)
      Tab M7 (3rd Gen) LTE Metallinen ja kestävä rakenne 4-ydinsuoritin pelaamiseen ja viihteeseen 2 GB keskusmuisti ja 32 GB tallennus Tallenn...188.99, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Apple iPad Pro 11.0 2021 WIFI 512GB
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181467393.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181415547.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232905555.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181640383.jpg?ts=1
      Apple Apple iPad Pro 11.0 2021 WIFI 512GB iPad Pro 11.0 2021 WIFI 512GB iPad Pro 11.0 2021 WIFI 512GB 11 iPad Pro -tabletissa on reunasta reunaan ulottuva kaunis Liquid Retina -näyttö sekä äärimmäisen suorituskykyinen Apple M1 -siru. Ostaessasi iPad Pro -tabletin saat Apple TV+ -palvelun veloituksetta 3 kuukaudeksi. (1)
      Apple iPad Pro 11.0 2021 WIFI 512GB
      • 00194252186411
      • MHQW3KN/A
      10
    • Apple IPAD PRO 11" M1 WIFI 1 TT HOPEA
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181467447.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181415430.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181640384.jpg?ts=1
      Apple Apple IPAD PRO 11" M1 WIFI 1 TT HOPEA IPAD PRO 11" M1 WIFI 1 TT HOPEA IPAD PRO 11" M1 WIFI 1 TT HOPEA 11 iPad Pro -tabletissa on reunasta reunaan ulottuva kaunis Liquid Retina -näyttö sekä äärimmäisen suorituskykyinen Apple M1 -siru. Ostaessasi iPad Pro -tabletin saat Apple TV+ -palvelun veloituksetta 3 kuukaudeksi. (1)
      Apple IPAD PRO 11" M1 WIFI 1 TT HOPEA
      • 00194252187227
      • MHR03KN/A
      4
    • Lenovo Tab M10 10 32GB 10.1" tabletti: ZA4G0117PL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164056949.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212330309.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237193165.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237195487.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237195488.jpg?ts=1
      Lenovo Lenovo Tab M10 10 32GB 10.1" tabletti: ZA4G0117PL Tab M10 10 32GB 10.1" tabletti: ZA4G0117PL Tab M10 10 32GB 10.1" tabletti: ZA4G0117PL (2)
      Lenovo Tab M10 10 32GB 10.1" tabletti: ZA4G0117PL
      • 00193386048015
      1
    • Zebra 10.1" DISPLAY, ANDROID GMS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175169372.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210090433.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237563541.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229033485.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185931139.jpg?ts=1
      Zebra Zebra 10.1" DISPLAY, ANDROID GMS 10.1" DISPLAY, ANDROID GMS 10.1" DISPLAY, ANDROID GMS When it comes to choosing a tablet for your business, your workers want sleek consumer styling, while you need enterprise-class durability, data capture and an accessory family that allows you to create the perfect tablet solution for your environment, workers and apps. (1)
      Zebra 10.1" DISPLAY, ANDROID GMS
      • 05706998925602
      • ET51CT-G21E-00A6
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 138.05
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 139.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 131.23
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 131.23
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 131.23
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 129.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 131.23
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 131.23
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 131.23
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 139.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 139.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 139.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 139.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 139.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 139.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 139.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 139.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 99.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 132.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 130.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 130.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 130.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 130.90
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 130.90
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 130.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 130.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 130.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 132.90
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 132.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 100.85
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 100.85
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 100.85
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 100.85
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 100.85
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 100.85
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 100.85
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 100.85
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 100.85
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 100.85
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 100.85
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 100.85
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 112.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 112.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 112.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 112.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 112.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 112.90
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 112.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 110.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 110.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 110.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 110.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 110.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 110.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 134.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 136.19
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 136.19
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 136.19
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 134.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 134.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 136.19
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 136.19
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 134.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 133.71
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 133.71
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 133.09
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 133.09
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 133.09
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 122.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 122.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 122.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 122.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 122.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 122.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 122.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 122.90
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 122.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 122.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 122.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 122.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 122.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 122.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 122.90
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 131.85
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 131.85
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 133.09
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 133.09
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 133.09
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 133.09
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 133.09
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 133.09
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 133.71
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 133.71
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 133.71
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 133.71
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 133.71
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 133.71
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 133.71
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 136.19
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 136.81
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 136.81
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 136.19
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 114.80
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 114.80
    • info@vertaa.fi